Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 19 lut 2012 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ale ten klucz nie jest do więzienia w Almie tylko do kryjówki z pieniędzmi na blokadzie drogowej na południe od Almy.

Dokładna lokalizacja w sektorze to:
Rixi pisze:
Jest w górach, w nocy nawet łatwo widoczna bo pali się tam beczka.
Dokładna lokalizacja to prawy dolny róg sektora w górach.



Wracając do więzienia w Almie jeśli nie możesz otworzyć tych drzwi wytrychami najemnikiem, który ma przynajmniej 70 punktów mechaniki to znaczy, że musi być gdzieś klucz do tych więzień. Poszukaj dobrze po biurach.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Rixi
Post : 19 lut 2012 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Starchris pisze:
Ale ten klucz nie jest do więzienia w Almie tylko do kryjówki z pieniędzmi na blokadzie drogowej na południe od Almy.

Dokładna lokalizacja w sektorze to:
Rixi pisze:
Jest w górach, w nocy nawet łatwo widoczna bo pali się tam beczka.
Dokładna lokalizacja to prawy dolny róg sektora w górach.



Wracając do więzienia w Almie jeśli nie możesz otworzyć tych drzwi wytrychami najemnikiem, który ma przynajmniej 70 punktów mechaniki to znaczy, że musi być gdzieś klucz do tych więzień. Poszukaj dobrze po biurach.


Przeszukałem calutki sektor, zawsze w każdym sektorze zbieram wszystkie, totalnie wszystkie rzeczy do jednego schowka i mam w ten sposób porządek w każdym z sektorów... no ale wracając do tematu klucza, to nie ma w tym sektorze klucza pasującego do tych drzwi, są aby do cel klucze. :) Zwerbowałem Dynamo z wiezienia w Tixie i myślałem że już mam po kłopocie, dałem mu łom ...i ...i okazało się, że nie da rady bo ma za mało mechaniki. Ehh chyba sobie odpuszczę te drzwi na razie. ;P


*
 
Starchris
Post : 19 lut 2012 23:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Rixi pisze:
Przeszukałem calutki sektor, zawsze w każdym sektorze zbieram wszystkie, totalnie wszystkie rzeczy do jednego schowka i mam w ten sposób porządek w każdym z sektorów... no ale wracając do tematu klucza, to nie ma w tym sektorze klucza pasującego do tych drzwi, są aby do cel klucze. Zwerbowałem Dynamo z wiezienia w Tixie i myślałem że już mam po kłopocie, dałem mu łom ...i ...i okazało się, że nie da rady bo ma za mało mechaniki. Ehh chyba sobie odpuszczę te drzwi na razie. ;P

Już nie pamiętam ale w więzieniu w Almie nie ma nikogo z NPC lub RPC, a jeśli tak to na sto procent można otworzyć te kraty wytrychami, tylko najemnik musi mieć przynajmniej 70 mechaniki i 80 zręczności.



Teraz z kolei okazało się, że jest przynajmniej pięciu terrorystów. Czy jest więcej to nie wiem bo żeby wiedzieć to muszę znaleźć najpierw piątego. Niestety trzeba za każdym razem iść do Carmena w Cambrii po kolejne zlecenie. Już nieaktualne udało mi się znaleźć wszystkich sześciu.

Terroryści są w następujących lokacjach:

1. Slay - blokada drogowa na zachód od Balime: 7,5 tyś. dol.
2. MoM - Grumm Industrial Park: 10 tyś. dol.
3. Imposter - Alma: 12,5 tyś. dol.
4. Tiffany - Estoni: 15 tyś. dol.
5. T-Rex - San Mona: 20 tyś. dol.
6. Druggist - Meduna: 50 tyś. dol.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Premislaus
Post : 19 lut 2012 23:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Starchris pisze:
5. T-Rex (20 tyś. dol.) - nie znalazłem go ale według informacji od Carmena można go znaleźć wyłącznie w barze ale nie powiedział, w którym. Gdyby ktoś znalazł w jakimś barze cywila, na którego wskazuje niebieski znacznik to bardzo proszę o informację.


W barze w San Monie spotkałem kogoś. Niebieski znacznik nad łbem, tzn. prowadził do niego, koleś nic nie gada poza wyzwiskami w stronę gracza. Taki podłużny budynek na zachodzie sektora.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Starchris
Post : 19 lut 2012 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Premislaus pisze:
W barze w San Monie spotkałem kogoś. Niebieski znacznik nad łbem, tzn. prowadził do niego, koleś nic nie gada poza wyzwiskami w stronę gracza. Taki podłużny budynek na zachodzie sektora.

Dokładnie to był on. Dziękuje serdecznie za informację.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
tooniek
Post : 20 lut 2012 02:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 20.02.2012


Witam,

Jedna rzecz mnie gnebi w grze dlatego postanowilem sie zarejestrowac i zapytac :)

Mianowicie w roznych lokacjach sa porozrzucane:
- plakaty ze skreklona twarza krolowej (8 szt);
- "Office documents" - nie mylic z "Intel" (9 szt);

Czy ktos sie orientuje co daje uzbieranie wszystkich?


Pozdrawiam


*
 
Rixi
Post : 20 lut 2012 12:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Napisze -, bo gdzieś czytałem, że w San Monie trzeba dać czasopismo lesbian tej gościówie w Barze i że jest ono w więzieniu w TIXIE, prawda, ale po co tam lecieć jeśli ma się to samo czasopismo budynek dalej w San Monie (górna cześć sektora nad barem po lewej) w jednym z pokoi (budynek to chyba burdel) ten z drzwiami nie do otworzenia przez które się przenika. :D ;P
Myślałem, że to może jakaś kurtyna, no ale z klamkami...eee? :P


*
 
Starchris
Post : 20 lut 2012 12:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


tooniek pisze:
Czy ktos sie orientuje co daje uzbieranie wszystkich?

Na chwilę obecną nie napotkałem na żadną misję, która by wymagała tych przedmiotów, a przeszedłem już chyba wszystkie misje. Wydaje mi się, że są to przedmioty, które po prostu mają być jako dodatek do sektorów, żeby niby miało być bardziej realnie.


Rixi pisze:
Napisze -, bo gdzieś czytałem, że w San Monie trzeba dać czasopismo lesbian tej gościówie w Barze i że jest ono w więzieniu w TIXIE, prawda, ale po co tam lecieć jeśli ma się to samo czasopismo budynek dalej w San Monie (górna cześć sektora nad barem po lewej) w jednym z pokoi (budynek to chyba burdel) ten z drzwiami nie do otworzenia przez które się przenika.

Dzięki za informację.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
seboo
Post : 21 lut 2012 18:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Starchris pisze:
Rixi pisze:
Przeszukałem calutki sektor, zawsze w każdym sektorze zbieram wszystkie, totalnie wszystkie rzeczy do jednego schowka i mam w ten sposób porządek w każdym z sektorów... no ale wracając do tematu klucza, to nie ma w tym sektorze klucza pasującego do tych drzwi, są aby do cel klucze. Zwerbowałem Dynamo z wiezienia w Tixie i myślałem że już mam po kłopocie, dałem mu łom ...i ...i okazało się, że nie da rady bo ma za mało mechaniki. Ehh chyba sobie odpuszczę te drzwi na razie. ;P

Już nie pamiętam ale w więzieniu w Almie nie ma nikogo z NPC lub RPC, a jeśli tak to na sto procent można otworzyć te kraty wytrychami, tylko najemnik musi mieć przynajmniej 70 mechaniki i 80 zręczności.



Teraz z kolei okazało się, że jest przynajmniej pięciu terrorystów. Czy jest więcej to nie wiem bo żeby wiedzieć to muszę znaleźć najpierw piątego. Niestety trzeba za każdym razem iść do Carmena w Cambrii po kolejne zlecenie. Już nieaktualne udało mi się znaleźć wszystkich sześciu.

Terroryści są w następujących lokacjach:

1. Slay - blokada drogowa na zachód od Balime: 7,5 tyś. dol.
2. MoM - Grumm Industrial Park: 10 tyś. dol.
3. Imposter - Alma: 12,5 tyś. dol.
4. Tiffany - Estoni: 15 tyś. dol.
5. T-Rex - San Mona: 20 tyś. dol.
6. Druggist - Meduna: 50 tyś. dol.


Ok zwiedzilem blokady na drodze po lewej stronie Balime ale nie napotkalem tam Slaya ani na tej pierwszej ani na drugiej wiec cos tu sie nie zgadza albo on jest w samej Balimie bo miasta jeszcze nie odwiedzalem.


*
 
carcass
Post : 21 lut 2012 18:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 21.02.2012


Starchris, pytałeś o klucz od Elliota.
Żeby zabity Elliot miał klucz, nie należy odwiedzać wspomnianego sektora z bronią koło Grumm, przed zabiciem go. Czyli po zabiciu Pippina w Orcie, idziemy do Meduny, zabijamy Elliota i szybko (mamy tylko 1 dzień) przemieszczamy się do Warehouse'a.


*
 
Starchris
Post : 21 lut 2012 19:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


carcass pisze:
Starchris, pytałeś o klucz od Elliota.
Żeby zabity Elliot miał klucz, nie należy odwiedzać wspomnianego sektora z bronią koło Grumm, przed zabiciem go. Czyli po zabiciu Pippina w Orcie, idziemy do Meduny, zabijamy Elliota i szybko (mamy tylko 1 dzień) przemieszczamy się do Warehouse'a.

Dla pewności, chodzi o ten sektor Supply Depot ? To wtedy Elliot zostawia jakiś klucz po sobie ?

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 21 lut 2012 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Slay jest na blokadzie drogowej w prostej linii na wschód od stacji benzynowej. Aby uruchomić walkę to trzeba nacisnąć na niego prawym klawiszem myszy taj jak byśmy chcieli z nim porozmawiać.

Załącznik:
Slay.jpg
Slay.jpg [ 963.92 KiB | Przeglądany 1929 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
carcass
Post : 21 lut 2012 20:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 21.02.2012


Starchris pisze:
carcass pisze:
Starchris, pytałeś o klucz od Elliota.
Żeby zabity Elliot miał klucz, nie należy odwiedzać wspomnianego sektora z bronią koło Grumm, przed zabiciem go. Czyli po zabiciu Pippina w Orcie, idziemy do Meduny, zabijamy Elliota i szybko (mamy tylko 1 dzień) przemieszczamy się do Warehouse'a.

Dla pewności, chodzi o ten sektor Supply Depot ? To wtedy Elliot zostawia jakiś klucz po sobie ?


Tak. Gdy przechodziłem grę pierwszy raz, to zdobyłem ten sektor po drodze do Grumm i gdy, kilka dni później, byłem już w Medunie, to wczytując grę wiele razy, Elliot "dropił" ammo albo ammo + jakaś koszula, natomiast za drugim podejściem do JA najpierw zdobyłem Medune i po zabijanym kilka razy Elliocie zawsze pozostałało ammo + klucz.


Ostatnio zmieniony 21 lut 2012 20:15 przez carcass, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
seboo
Post : 21 lut 2012 21:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Starchris pisze:
Slay jest na blokadzie drogowej w prostej linii na wschód od stacji benzynowej. Aby uruchomić walkę to trzeba nacisnąć na niego prawym klawiszem myszy taj jak byśmy chcieli z nim porozmawiać.

Załącznik:
Slay.jpg


No znalazlem go dzieki wielkie.


*
 
Len
Post : 21 lut 2012 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Starchris: Nie załączaj screenów do postów, bo raz, że to zapycha forum, a dwa - często nie chcą się wczytać. Wrzucaj na jakiś prosty hosting zdjęć, np. iv.pl


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron