Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 21 lut 2012 22:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Len pisze:
Starchris: Nie załączaj screenów do postów, bo raz, że to zapycha forum, a dwa - często nie chcą się wczytać. Wrzucaj na jakiś prosty hosting zdjęć, np. iv.pl

Ok. Przepraszam za utrudnienia i kłopot.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 21 lut 2012 22:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie szkodzi :D Ale niektórych graczy mogło to irytować, gdy np. akurat potrzebowali takiego nie-wczytującego się zdjęcia :)


*
  WWW
Svean
Post : 22 lut 2012 09:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


A ja mam takie pytanko które może być odnośnikiem do jakiejś ukrytej misji ale nie musi...
Itemki przy kliknięciu na nie w ramach inwetarza wyświetlają nam taki większy obrazek - przy niektórych itemkach na tym obrazku jest numerek. To są różne bardzo dziwne czasem itemki w rodzaju robala, albo puszki z kanibalistyczną "wołowiną" od Hicksów. Tych numerków jest parę i są dla każdego z itemków inne - max jaki widziałem to bodajże 9, ale na pewno nie uzbierałem wszystkich.

Czy ktoś może się tym interesował i próbował uzbierać wszystkie itemki z numerkami? Ktoś może ma jakieś pomysły czy to coś może dawać i w jaki sposób? Może po prostu zapomnieli wykasować numerków z czasów developingu, ale po co by się w ogóle pojawiły?

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 22 lut 2012 11:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ciekawe, na pewno warto się temu przyjrzeć, tylko trzeba znaleźć postać, której można by to dać. Inaczej nic z nich nie będzie.


*
  WWW
ljames
Post : 22 lut 2012 23:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 22.02.2012


Witam, mam do Was pytanie, bo chcę zwerbować Condrada i mam 4 z 5 Millitary Doc, pisaliście wcześniej, że znajde jeden (ten brakujący) w biurze Condrada w Almie, kurde przeszukuje budynek za budynkiem i nie znalazłem, czy możecie napisać konkretnie gdzie to powinno być, może jakiś screen :P dziekuje za pomoc


*
 
Starchris
Post : 22 lut 2012 23:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


ljames pisze:
Witam, mam do Was pytanie, bo chcę zwerbować Condrada i mam 4 z 5 Millitary Doc, pisaliście wcześniej, że znajde jeden (ten brakujący) w biurze Condrada w Almie, kurde przeszukuje budynek za budynkiem i nie znalazłem, czy możecie napisać konkretnie gdzie to powinno być, może jakiś screen dziekuje za pomoc

Ten dokument jest w tym biurze, w którym byli pozamykani wrogowie, do których można było wejść znajdując odpowiedni klucz, a sam dokument jest na stole tam gdzie leży mapa. Musisz to zauważyć bo nie sposób tego przeoczyć.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
ljames
Post : 22 lut 2012 23:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 22.02.2012


Hmm czy przypadkiem nie piszesz o Barrakach i tzw Control Room, tam faktycznie na stole była mapa i wymagany dokument, w pokoju w którym stoi kKondrad znalazłem kolejny, w Road Block kolejny i w Tixa 4, brak mi 5 ostatniego


*
 
Starchris
Post : 22 lut 2012 23:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


No to w takim razie nie przeszukałeś więzienia w Almie. W głównym biurze tego więzienia w szafce jest ten dokument.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
ljames
Post : 23 lut 2012 08:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 22.02.2012


:) nie wkurzajcie się, ale czy możecie wkleić jakiegoś screena, bo ja uważam, że przeszukałem więzienie w Almie i nic nie znalazłem :(


*
 
Svean
Post : 23 lut 2012 08:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Pokręć trochę kamerką (Alt) i zaglądaj w różne dziwne miejsca bo czasem obrazek walizeczki chowa się gdzieś "w środku" szafki itp.
Ja swego czasu nie moglem znaleźć kałasza w sektorze Water Pump, bo po prostu nie zauważyłem ikonki walizeczki, która schowała się w krzaczku pod liściami :P

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 23 lut 2012 08:33 przez Svean, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
ljames
Post : 23 lut 2012 13:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 22.02.2012


heh głupota, moja oczywiście, w szawce były dokumenty, dziekuje za pomoc


*
 
jaspernorth
Post : 23 lut 2012 14:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 23.02.2012


Witam wszystkich serdecznie.

To moje drugie podejscie do tej wersji JA i po raz kolejny natknalem sie na problem. Czy w tej wersji gry wystepuje jakas misja z Mr. Klausem AKA Kingpin? Gdy probuje kupic bron w sklepie w San Monie sprzedawca mowi "Shop is closed, Go talk to Mr. Klaus", ale Klausa nigdzie nie moge znalesc. Czy to znaczy ze w San Monie jest tylko jedna misja tzn. ta z lezbijskim magazynem?

Pozdrawiam fanow seri JA


*
 
ranger667
Post : 23 lut 2012 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2012


Nie Jest Klaus który zleci CI w sumie chyba 2 zadania. A on sam przebywa w domku z basenem :).


Dodano: 23 lut 2012 15:02

Gdzie znajduje się "łowca głów" Carmen czy jakoś tak ??


*
 
jaspernorth
Post : 23 lut 2012 15:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 23.02.2012


ranger667 pisze:
Nie Jest Klaus który zleci CI w sumie chyba 2 zadania. A on sam przebywa w domku z basenem :).


Spoko, domek z basenem odnaleziony, w srodku jest nawet jakis czlowiek ale nie zachowuje sie jak normalny NPC tzn. Nie ma wykrzyknika badz tez znaku zapytania ponad postacia a gdy probuje na niego kliknac to odpowiada zwyklymi tekstami jak normalny czlowiek. jakies pomysly?


*
 
Svean
Post : 23 lut 2012 15:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


jaspernorth pisze:
Spoko, domek z basenem odnaleziony, w srodku jest nawet jakis czlowiek ale nie zachowuje sie jak normalny NPC tzn. Nie ma wykrzyknika badz tez znaku zapytania ponad postacia a gdy probuje na niego kliknac to odpowiada zwyklymi tekstami jak normalny czlowiek. jakies pomysly?

Bo do Kingpina uderzamy dopiero jak wcześniej odnajdziemy Irę w Drassen, odbijemy kopalnie i Water Pump (Ira może się przyłączyć), potem mamy iść do Miguela w Hideout-cie i on da nam misje żeby pogadać z Kingpinem. I wtedy jest wykrzyknik.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 23 lut 2012 15:32 przez Svean, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna