Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Rudy
Post : 18 lut 2012 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.02.2012


Premislaus pisze:
Rudy pisze:
Junk Jard


To koło San Mony? Nikogo tam nie ma... Poza wrogami i polem minowym.


Sorka, pomyliło mi się. Nazwa tej lokalizacji to Estoni (a w jej opisie podano, że do junk jard czyli złomowisko). Jest tam facet Maddog do zwerbowania (trzeba mu przynieść nóż bojowy, bombę zegarową i wytrychy). Gdy to otrzyma, jest gotów się przyłączyć - taki sobie z niego ziomuś, zna się trochę na mechanice i trochę na materiałach wybuchowych. Jeszcze nie miałem okazji przetestować go w walce, ale już niebawem będzie mógł się wykazać, dostał solidną wyrzutnię rakiet ;-)

_________________
Polecam grę RPG: "Robotica: Kult Technologii". Coś dla taktyków lubiących gry fabularne i klimaty science fiction. Nasza społeczność: www.roboticarpg.net Strona gry: www.roboticarpg.pl


*
 
Starchris
Post : 18 lut 2012 14:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Rudy pisze:
Sorka, pomyliło mi się. Nazwa tej lokalizacji to Estoni

No właśnie już miałem zamiar sprawdzać ten Junk Jard, bo ja też tam nikogo nie znalazłem.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Svean
Post : 18 lut 2012 20:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Zacząłem grę kilka razy tak dla testu i przyznam że dla mnie na poczatek obowiązkowy jest Ice Wiliams (+ jakiś dokorek).

Ice ma kilka plusów - przede wszystkim całkiem spory stealth jak na poczatek i do tego tłumik do SMG. I jako taki jest jednoosobowa armią zdobywającą Drassen Airport (jak zabraknie amunicji tłumik przekładamy do pistoletu i kontynuujemy rozwałkę - pojedyńczo wszytkich po kolei.

Jako dokładkę rekrytuje MD - jest tani a niestety Ice dośc kiepski jest w leczeniu, a Dr Q. nie chce się dac zwerbować na początku ;)
Poza tym zostanie nam sporo kasy co pozwala po sprzedaniu itemków z Drassen Airport na zakup u Bobbiego... VSS Vitronez (u mnie dostępny ;) a amunicja 9mm w każdej ilości ;)) co powoduje że Ice robi się jeszcze bardziej masakryczny a kolejne sektory wręcz zbyt łatwe...
Dodajmy że pierwsza dostawa u Bobiego przy oznaczeniu Expressu jest natychmiastowa (po wyjściu do mapy - błąd czy feature?). Od razu można iśc zdobywac dalej.

Niestety to jest kwestia Fog of War (czy raczej jej braku). Bez tego byłoby znacznie trudniej i nie tak... Commandosowo ;)

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 18 lut 2012 20:58 przez Svean, łącznie zmieniany 3 razy

*
 
seboo
Post : 18 lut 2012 22:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


Czy udalo sie komus zrobic team skladajacy sie z kobiet bo cos nie moge zwerbowac Monica "Buns" a to jedyna postac z explosive na sensownym poziomie.


*
 
Benoslav
Post : 18 lut 2012 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Tłumik można znaleźć na lotnisku zaraz w miejscu gdzie zrzucają drużynę na wieży drewnianej obserwacyjnej. ;)

Jeśli chodzi o explosives na początku, to z Buns nie pomogę, bo jej nawet nie próbowałem werbować, ale polecam Reda. Zawsze lubiłem go w JA2 za szkocki akcent i zabawne komentarze, a tutaj z tego co słyszałem podczas telekonferencji werbunkowej nie skopali mu voice actingu. Oczywiście, z drużyną samych kobiet to nie pomoże... :P


*
 
Svean
Post : 19 lut 2012 09:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Oooo - dzięki za info z tym tłumikiem na wiezy - nie zaglądałem tam ;)

Niemniej tłumik jest na w sumie tylko na pierwsza misje - potem rządzi Vitronez. Poza zasięgiem i obrażeniami (oraz serią) ma jeden podstawowy plus - wbudowany tłumik (dzieki czemu można zamontować np optyke ;))

_________________
Obrazek


*
 
jacenty90
Post : 19 lut 2012 17:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 10.02.2012




*
 
kowal
Post : 20 lut 2012 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 10.02.2012


Początkowy skład jaki polecam to: Bull, Fox i Hitman. Zostaje mi jakieś 4 000$. Zdobywam z marszu Lotnisko, Drassen, Pompę wodną i kopalnię. I od razu rekrutuję Wolf'a.


*
 
ranger667
Post : 23 lut 2012 14:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2012


Ja wystartowałem ze Steroidem i MD następnie po uzbieraniu trochę kasy Raven. Potem doszli Grunty, Len (moja ulubiona postać z serii zaraz obok Numba), Blood. Steroid szybko się uczy ma "power" w łapach i wysokie mechaniczne. Łom i wytrychy daje sobie z tym świetnie radę. MD bo był tani i miał wysokie medyczne.


*
 
Benoslav
Post : 27 lut 2012 23:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.08.2011


Testuje sobie jak rozgrywka wygląda na Blue Sun Modzie i wystartowałem z duetem Wolf + Sydney. Karabin na początku, przy tych bardziej urealnionych obrażeniach i zasięgach robi prawdziwą siekę, w zasadzie całe Drassen da się Brytolem oczyścić, z wyjątkiem tych kilku przeciwników, którzy chowają się w budynkach, ale od tego jest właśnie Wolf, który strzelbą z biodra rozrywa twarze wszystkiemu na bliski dystans. Po wyprzedaniu lootu a miasteczka i okolic (samoobronę postawiłem tylko na roadblocku, całą resztą znalezionej broni naprawiłem i sprzedałem) wydałem na Cliffa, bo ktoś jednak leczyć musi. Teraz właśnie się zastanawiam. Znalazłem M60 w dobrym stanie, więc może po Cambrii dorzucę Gruntiego. Ewentualnie po oszczędzam trochę i od razu kupię Buzz, bo nigdy jej nie miałem w drużynie, nawet w dwójce, tylko do niej to chyba będe musiał zmontować nową drużynę opartą na kobietach, żeby się nie bulwersowała. Poleca ktoś jakiegoś machine gunnera tak mniej więcej ze środkowej półki?


*
 
semenus2
Post : 19 mar 2012 20:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 19.03.2012


Macie pomysł jak można zwolnić najemnika (oprócz rozwiązań typu : wiązka granatów pod nogi)?


*
 
marcinl0
Post : 20 mar 2012 10:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


prawdopodobnie tylko tak się da.

Inna opcja to posłać go "na zwiad" w tłum wrogów, na pewno zajmą się sprawą zwolnienia najemnika.

A poważnie - aż się nie chce wierzyć, ale w JA2 jakoś nie było takich problemów...


*
 
Starchris
Post : 20 mar 2012 13:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja też jak do tej pory nigdzie tego nie zauważyłem żeby można było zwalniać niepotrzebnego lub niechcianego najemnika. Wielka szkoda, że można to zrobić tylko poprzez jego odstrzał.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
rirr
Post : 21 mar 2012 12:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 21.03.2012


Meltdown i Steroid - tym składem bez wysiłku można zrobić quest za 1mln w Balime już około 8smej rano pierwszego dnia w patchu 1.11( przy wcześniejszych patchach jest to jeszcze łatwiejsze).


*
 
dent0n
Post : 21 mar 2012 23:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 17.03.2012


Dziś przeszedłem pierwszy raz BiA i zaktualizowałem grę do wersji 1.11 i chciałbym zacząć od nowa.
Tym razem chcę przejść to nieco inaczej, wybrać innych merców, a najlepiej zrobić tak by wybrać takich topowych, a resztę dobrać na zasadzie "darmowych" NPC, którzy dołączają w trakcie misji do "paczki".

Wybrałem na początek Wolfa, który ma wszystkiego po trochu. Chciałem dobrać do niego Nailsa, ale ten twierdzi, że jestem za świeży i nie chce ze mną współpracować. Zdobyłem już lotnisko, Drassen, Water Pump i pobliski road block - a on wciąż nie chce dołączyć, a szkoda, bo chciałem zrobić z nich team. Kombinuję jak teraz zrobić by dołączyć tych darmowych. Ira już dołączyła, teraz poleciałem prosto do kryjówki Miguela, ten zlecił mi spotkanie z Kingpinem - no to ruszyłem do jego willi. W międzyczasie wojsko odbiło blokadę i water pump (wkurza mnie ta słaba milicja). Na miejscu (willa Kingpina) okazało się, że jednak jeden merc i jeden muł (Ira) to ciut za mało na tamtejsze wojsko (albo muszę jeszcze dopracować atak). Na razie przerwałem grę, muszę przeanalizować taktykę i czy jest sens grać chwilę po tym jak przeszedłem grę. ;-)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna


cron