Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
rirr
Post : 22 mar 2012 06:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 21.03.2012


Nails idzie "od ręki" jeśli zwerbujesz najpierw Fox - to całkiem niezły team zresztą.
Wolf ma faktycznie wszystkiego po trochu - może dlatego nie dałeś rady w San Monie, Meltdown z M-14 z Water Pomp nie ma żadnych problemów.
Tylko przy patchu 1,11 jest mało ammmo zatem należałoby to zrobić z karabinkiem z Uniwerystetu z Cambrii.

Opis na szybki dream team (pierwszego dnia o 8smej rano) wykorzystujący q za 1 mln.

Rekrutujemy Meltdown i Sterydka, po odbiciu lotniska i odczekaniu do 4tej na fanty sprzedajemy co się da, Mel kupujemy Mini-14 i MAC-10, Sterydkowi z broni zostawiamy cokolwiek, kupujemy zestaw narzędzi, granaty, dwie lepsze kamizelki, amunicję itd. Mel zabiera C4 z hangaru.Odbijamy następną lokację - tutaj koniecznie zabieramy łom dla Steryda, dalej odbijamy Water Pomp ( wytrychy dla Steryda, zestaw do rozbrajania min dla Mel, kałach i M-14).
Teraz udajemy się do Almy BEZ WALKI podchodząc do granicy sektorów i przechodząc dalej przez blokadę i baraki, celujemy na mapie w lewy górny narożnik Almy.
W Almie udajemy się do prawie nie obstawionego narożnika koszar, podkładamy C4 i wbiegamy do celi, kratę Steryd otworzy wytrychami, to tutaj przyda się MAC-10 na dwóch lub trzech wojaków na korytarzu. Drzwi magazynu steryd otworzy łomem. Zabieramy dla Mel snajperkę i zapas amunicji, Sterydowi chyba najlepiej dać kałacha i strzelać seriami, są tutaj celowniki, nowe kamizele itd. tak wyposażeni czyścimy Almę. Znajdujemy płatki do q za mln,materiały wybuchowe dla zwerbowania Devina, zabieramy co się da na handel i znowu bez walki w sektorach kierujemy się na slumsy w Balime, które czyścimy,dołączamy Devina.
U handlarza wyposażymy teraz team najlepiej jak się da(G11,HK21).Odbijamy Balime, Steryd otworzy łomem drzwi do gostka od płatków,teraz werbujemy dream team.


Ostatnio zmieniony 22 mar 2012 08:59 przez rirr, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
sztaf86
Post : 26 mar 2012 18:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 22.03.2012


mój początkowy skład to Fox Barry i Bull
Fox do leczenia Barry do mechaniki i materiałów wybuchowych Bull to maczety


*
 
rirr
Post : 26 mar 2012 19:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 21.03.2012


Barry chyba nie otwiera chaty w Water Pomp, w której znajdujemy M-14. Przy wersji 1.11 znaczenie tego "znaleziska" maleje z powodu braku amunicji - poprzednio pierwsza dostawa docierała na lotnisko natychmiast.

Składem Meltdown, Steroid, Dynamo, Shank, Miguel i Iggy dotarłem pierwszego dnia około godz. 17stej na lotnisko w Medunie. Zdobyte Alma,Balime, San Mona i Grumm


*
 
Ravender
Post : 01 maja 2012 02:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.11.2006


Mój początkowy skład to Thor i Cliff.

Ale za ciekawszy uważam skład mój obecny :).... mianowicie Cliff (lekarz) i .... uwaga.. BULL :P.

Bull lata z siekierą a Cliff go leczy jak trzeba. Generalnie np. całe Balime zdobyłem tylko Bullem i siekierą. Głupota..


*
 
marcinl0
Post : 01 maja 2012 08:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 162
  • Dołączył: 03.03.2012


Ravender pisze:
Mój początkowy skład to Thor i Cliff.

Ale za ciekawszy uważam skład mój obecny :).... mianowicie Cliff (lekarz) i .... uwaga.. BULL :P.

Bull lata z siekierą a Cliff go leczy jak trzeba. Generalnie np. całe Balime zdobyłem tylko Bullem i siekierą. Głupota..


myślałem że spadnę z krzesła jak to przeczytałem - brawo!


*
 
Ravender
Post : 01 maja 2012 13:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.11.2006


Śmieszne :).

Bardziej śmieszne jest to, że średni czas celowania przez przeciwnika to z moich obserwacji 1,5s. W tym czasie BULL jest w stanie dobiec do przeciwnika i walnąć go siekierą zadając jakieś... 50-80 punktów obrażeń. Na zwykłych placków wystarczy jedno walnięcie. Na gości full uzbrojonych w kewlary po pierwszym uderzeniu zostaje taki malutki, czerwony paseczek energii i trzeba poprawiać.

W przeciągu jednego dnia BULL ubił mi 80 wroga (całe Balime i Almę + inne) i trzy razy awansował. Wszystkie punkty władowałem w Agility przez co biega teraz dłużej i dalej.

Natomiast podobne sztuczki z Thorem, który podchodził na 3 metry do przeciwnika i strzelał z Deagle (+tłumik) w głowę z reguły kończyły się dopiero po 3 strzałach.

Generalnie świetnie widać tutaj brak jakiegoś większego sensu :D.. i bardzo zły balans parametrów.

A tutaj mały filmik z akcji. Później miałem lepszą (BULL + 6 gości za koleją...) ale już wyłączyłem frapsa:

https://youtu.be/30kcWLvHKQ4


Ostatnio zmieniony 01 maja 2012 15:13 przez Ravender, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
zadra666
Post : 27 sie 2012 00:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Jak dla mnie najlepszy skład na początek to Malice i MD (a jak mnie stać to jeszcze Steroid- świetnie otwiera drzwi łomem,a i trafić potrafi dobrze).
Tym składem "Zdobyłem" osiągniecię o ukończeniu gry w bardzo krótkim czasie.
Czemu Malice? Bardzo dobrze potrafi przycelować(bardzo wysoka zręczność) i posiada chyba najważniejszą umiejętność w BiA, a mianowicie ekspercka walka wręcz. W moim skromnym przekonaniu to najlepszy wybór na początek.

Kilkaset zabójstw później jeszcze werbuje Reapera, bo niestety ogólnie wypada dużo lepiej od mojego faworyzowanego Shadowa...

_________________
...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron