Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
talib747
Post : 20 lut 2012 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 17.02.2012


Od czego zależy poziom jaki ma nasza milicja?

Wsadziłem na sektor 20 zestawów, guardian armor, unifor i kevlar helmet do tego bronie typu RPK, Minimi, Dragonov, PSG-1 i inne w tym przedziale. Po wyjściu na mapę maiłem w sektorze 12 lvl1 i 8 lvl 2. Pierwszy atak wroga zredukował oddział do 8 osobników. To tak jak wypadku kiedy uzbrajałem ich w kiepską broń i nie dawałem pancerzy.

Czy to czas podnosi poziom milicji? Zauważyłem, że milicja wroga w ciągu pierwszych 5-6 dni zmienia się od wieśniaka z maczetą po uzbrojonego po uszy operatora z KM'em. Niestety w przypadku mojej milicji tak to nie działa...


*
 
Rixi
Post : 20 lut 2012 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 10.02.2012


Zauważyłem, że milicja sama się dozbraja i awansuje po jakimś czasie (nawet bez walki z AI). Nie jestem pewny, ale zdaje mi się, że dostają lepszą broń wraz z awansem.


*
 
ranger667
Post : 21 lut 2012 15:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 21.02.2012


może trochę nie na temat ale mam kilka pytań odnośnie gry i raczej bym poklikał np na gg. bo tu śmietnika nie chcę robić.


*
 
Agrypa
Post : 23 lut 2012 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 22.02.2012


Panowie, jak się szkoli milicje??
W zasadzie mam początek gry dopiero 4 lokacje zdobyte, gdzie mogłem pozostawiałem broń milicji i w tej chwili wszyscy mają level 1. Nie wiem czy ten level zwiększy się sam z czasem, czy mam ich jakos szkolić- jeżeli tak to jak?


*
 
CockSik
Post : 23 lut 2012 11:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 13.02.2012


Milicja sama zdobywa lvl o ile wcześniej nie zostaną zabici xD


*
 
Svean
Post : 23 lut 2012 11:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Poziom milicji z czasem sam rośnie (czasami także samoczynnie zmienia się im broń na lepszą). Generalnie zauważyłem że przeskoki są o północy (zmiana daty, kasa z kopalń wpływa na konto itp).

W międzyczasie rośnie też poziom i ilość garnizonów wroga w miastach - tyle że rośnie trochę szybciej niż poziomy milicji - ilość dostępnych milicjantów zależy przede wszystkim od wielkości lokacji (w dużym mieście najszybciej), ale też od lojalności lokacji (jak zdobędziemy okolice i odeprzemy ataki wroga od zaraz możemy mieć kilku dodatkowych milicjantów).

_________________
Obrazek


*
 
arek0070
Post : 01 kwie 2012 08:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 31.03.2012


Witajcie.
Tak jak w temacie,mam pytanie odnośnie tej policji.Zaczyna mnie ona troszkę denerwować.Bo albo po zdobyciu sektora nie ma nikogo,albo jest 2,max 3 do dyspozycji;/ Da się jakoś zwiększyć tą ilość?Albo od czego to zależy?Bo za każdym razem jak atakują mnie przeciwnicy to bez mojej pomocy przejmą mi sektor?

I jeszcze jedno pytanie,czy w grze da się ustawić poziom trudności?

PS.Do adminów,jeśli temat był,to przepraszam,ale nie znalazłem takowego.Prosiłbym o linka.


*
 
Starchris
Post : 01 kwie 2012 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Myślę, że post przed Twoim postem powinien Ci dużo wyjaśnić jak to wszystko działa.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Blancos
Post : 14 cze 2012 12:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14.06.2012


Ja tez mam pytanie o milicje a mianowicie czy trzeba im naprawiac bron czy mozna dawac zluzyta? pytam bo skoro mozna im dac bez ammo i sami sobie laduja to moze nie trzeba naprawiac i nie potrzebnie tracje narzedzia?

aa i jeszcze jedno... na ile wynajmuje sie najemnikow? przy najmie nie podaje sie czasu tak jak np w 2 ale z ciekawosci przeczytalem kilka pkt z regulaminu najmu ( pelna profeska:]) i tam jest wyszczegolniony czas tak jak w 2 czyli 1,7 i 14 dni... problem w tym ze mam juz najemnikow po 15 dni i jeszcze nic nie przedluzalem.. a boje sie kase wydac zeby pozniej nie bylo niespodzianki ze nie mam czym zaplacic...


*
 
Starchris
Post : 14 cze 2012 13:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Blancos pisze:
aa i jeszcze jedno... na ile wynajmuje sie najemnikow? przy najmie nie podaje sie czasu tak jak np w 2 ale z ciekawosci przeczytalem kilka pkt z regulaminu najmu ( pelna profeska:]) i tam jest wyszczegolniony czas tak jak w 2 czyli 1,7 i 14 dni... problem w tym ze mam juz najemnikow po 15 dni i jeszcze nic nie przedluzalem.. a boje sie kase wydac zeby pozniej nie bylo niespodzianki ze nie mam czym zaplacic...

Wynajmowanie najemników jest takie same jak w JA2 UB czyli jedna opłata na całą grę.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Blancos
Post : 15 cze 2012 02:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14.06.2012


Super. Dzieki za odp... jeszcze mnie trapia te bronie dla milicji... szkoda mi narzędzi, tym bardziej jezeli sie okaze ze nie trzeba im naprawiac...


*
 
Starchris
Post : 15 cze 2012 11:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Blancos pisze:
jeszcze mnie trapia te bronie dla milicji... szkoda mi narzędzi, tym bardziej jezeli sie okaze ze nie trzeba im naprawiac...

Tego nie pamiętam, więc będziesz musiał jakoś to sam w grze sprawdzić, chyba, że ktoś inny będzie wiedział.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Blancos
Post : 15 cze 2012 23:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14.06.2012


no wlasnie w ferworze walki ciezko to sprawdzic:) chyba zeby wszystkim dac zla bron i czekac na atak ale trzeba by byc we wlasciwym miejscu o wlasciwym czasie... w sumie mi teraz tylko Cambrie atakuja (odpukac:]) chociaz maja blizsze lokalzacje wiec moze nie bedzie az tyle kombinowania... musze tylko postawic tam na stale jakiegos najemnika i czekac...

Jeszcze jedno pytanko mi sie nasunelo... Czy tu jest tak samo jak w 2 ze w momencie kiedy przez dluzszy czas nie robimy postepow to spada nam poparcie w miastach czy tylko w momencie utraty pkt strategicznych jak np blokady drog? I czy np mimo systematycznych postepow jednostki atakujace przeciwnika ciagle beda wysylane czy jest to wlasnei zwiazane z pasywnoascia gracza?


Dodano: 16 cze 2012 00:59

No i nadarzyła sie okazja zeby sprawdzic nurtujace mnie pytanie... trzeba naprawiac im bron... kiedy zblizali sie wrogowie zabralem wszystkim obroncom Dobrze strzelajaca i naprawiona bron. Zostawilem 3 (2 z zepsuta a 1 z dobra) Ten co mial dobra strzelal bez problemu a Ci co mieli uszkodzana dostawali "Jamy" i nie mogli strzelac... czyli niestety sami sobie przeladuja ale nie naprawia:)


*
 
Monq
Post : 23 cze 2012 02:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 23.06.2012


Jezeli nie ma najemnika w sectorze broń naprawiana jest automatycznie również dotyczy to stanu zdrowia
Milicją mozna sterować poprzez wcisniecie spacji klik LPM na miliji potem PPM na celu


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron