Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
momo78
Post : 10 lut 2012 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Tutaj moje pytania:
Czy ktos wie jak otworzyc jakikolwiek inwentarz? Coś na kształt JA2??
Jak szkolić milicje?
Czy ma ktoś może rozpiskę klawiszologii do tej gry?

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Premislaus
Post : 10 lut 2012 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Sam dokładnie nie znam klawiszologii, ale tu jest instrukcja - http://cdn.steampowered.com/Manuals/577 ... 1328817043

Nie czytałem jej jeszcze.

Jak wyzwolisz sektor, to wyjdź z niego i wejdź, wtedy pojawią się goście z ikoną pięści. Zazwyczaj jest ich paru albo wcale. Podchodzisz do kolesia, klikasz prawym i dajesz mu jakąś broń. Potem latasz w te i wewte z dobytkiem po mapie. Radzę często sejwować, byś nie musiał znowu zdobywać sektora. Tak samo robić sejwy podczas automatycznej walki i przed nią, etc.

Nie ma inwentarza w grze poza ekwipunkiem postaci.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


Ostatnio zmieniony 10 lut 2012 17:01 przez Premislaus, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Bart_Tut
Post : 12 lut 2012 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 09.02.2012


A jak można naprawiać ekwipunek inny niż broń? Chciałbym naprawić pancerze najemników.


*
 
Starchris
Post : 12 lut 2012 16:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Bart_Tut pisze:
A jak można naprawiać ekwipunek inny niż broń? Chciałbym naprawić pancerze najemników.

Na chwilę obecną naprawiać można tylko i wyłącznie bronie, które najemnik ma w głównej ręce. Miejmy nadzieje, że wyjdą patche naprawiające ten problem.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Svean
Post : 14 lut 2012 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Premislaus pisze:
Sam dokładnie nie znam klawiszologii, ale tu jest instrukcja - http://cdn.steampowered.com/Manuals/577 ... 1328817043

Nie czytałem jej jeszcze.

Czytanie instrukcji jest dla lamerów - żaden prawdziwy Polak, Katolik nie używa instrukcji nawet od mebli z Ikei :diabel2:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 14 lut 2012 13:52 przez Svean, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Premislaus
Post : 14 lut 2012 22:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Svean pisze:
Czytanie instrukcji jest dla lamerów - żaden prawdziwy Polak, Katolik nie używa instrukcji nawet od mebli z Ikei :diabel2:


Hehe to prawda! Instrukcje czytam jedynie jak są grube np. w pierwszym wydaniu Badlurs Gate, w takim dużym pudełku, była niezła książeczka. Opisy różnych postaci i ich historie. A w Heroes of Might & Magic III bestiariusz. I tak dalej.

Instrukcje do gier czytam jak są fajnie rzeczy rozpisane, np. czary w RPGach. Albo jak kupiłem grę i jadę autobusem do domu, lub w toalecie.

Czytam zazwyczaj te od elektroniki. Do gier rzadko bo grałem w parę tysięcy gier i znam już większość rozwiązań, lub w mig je łapię!

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Kmieciu4eveR
Post : 14 lut 2012 23:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 10
  • Dołączył: 14.02.2012


Możecie się śmiać, ale dopiero gdy przechodziłem trzeci raz Jagged Alliance 2 kumpel mi powiedział że najemnicy mogą biegać. Instrukcji w życiu nie czytałem :-)


*
 
mlody1991pl
Post : 16 lut 2012 02:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 15.02.2012


Co trzeba zrobic zeby milicja byla w zdobytych sektorach?


*
 
kowal
Post : 16 lut 2012 08:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 10.02.2012


mlody1991pl pisze:
Co trzeba zrobic zeby milicja byla w zdobytych sektorach?


Po zdobyciu sektora wystarczy z niego wyjść i wejść ponownie. Pojawią się chłopi z symbolem zakmniętej pięści nad sobą. Dopiero po daniu im broni "staną się" milicją.


*
 
mlody1991pl
Post : 16 lut 2012 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 15.02.2012


kowal pisze:
mlody1991pl pisze:
Co trzeba zrobic zeby milicja byla w zdobytych sektorach?


Po zdobyciu sektora wystarczy z niego wyjść i wejść ponownie. Pojawią się chłopi z symbolem zakmniętej pięści nad sobą. Dopiero po daniu im broni "staną się" milicją.

Daje i bron i sa jako obrona ale jak naciskam na sektor to ciasgle przy milicji jest cyfra 0


*
 
seboo
Post : 16 lut 2012 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 32
  • Dołączył: 08.02.2012


kowal pisze:
mlody1991pl pisze:
Co trzeba zrobic zeby milicja byla w zdobytych sektorach?


Po zdobyciu sektora wystarczy z niego wyjść i wejść ponownie. Pojawią się chłopi z symbolem zakmniętej pięści nad sobą. Dopiero po daniu im broni "staną się" milicją.


No nie do konca to tak jest.
Milicja to liczba chetnych cywili ktorych mozna uzbroic (lewy numer przy ikonie sektora na mapie) po czym staja sie Defense czyli obroncami (prawy numer przy ikonie na mapie sektora)


*
 
talib747
Post : 17 lut 2012 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 17.02.2012


Cześć. Mam kilka szybkich pytań:)

Czy ktoś z was mógł kupić broń G11 lub inną, którą deweloperzy przewidzieli pod bez łuskową amunicję(4,73mmx33mm)?
Jestem na 120dniu, odkryłem ponad połowę mapy i nigdzie z tą bronią się nie spotkałem, każdego dnia przeglądam też sklep online.

Czy da się w jakikolwiek sposób szkolić milicję? Na początku strasznie irytowało mnie kiedy 10 milicjantów z uzbrojonych w KMy, w kamizelkach i hełmach ginęli od 8 żołnierzy wroga. Później zobaczyłem ich w akcji kiedy, najemnicy bronili danej lokacji. Milicja generalnie wybiega pojedynczo naprzeciw całej drużynie wroga i stoją prosto ostrzeliwuje wszystko tylko nie cel... Czy da się jakoś na to wpłynąć?

Czy używacie zróżnicowanego arsenału? Niestety ale Fox, która jest specem od pistoletów maszynowych, dużo lepiej walczy nawet w bliskim kontakcie z RPK niż z P90.

Z góry dzięki za odpowiedzi.


*
 
Starchris
Post : 17 lut 2012 15:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


talib747 pisze:
Czy ktoś z was mógł kupić broń G11 lub inną, którą deweloperzy przewidzieli pod bez łuskową amunicję(4,73mmx33mm)?
Jestem na 120dniu, odkryłem ponad połowę mapy i nigdzie z tą bronią się nie spotkałem, każdego dnia przeglądam też sklep online.

Tą broń można kupić tylko u Goerge'a w Balime Slums. Jest naprawdę świetną bronią. Znakomity RoF, daleki zasięg, porządne obrażenia, duży magazynek, szkoda tylko, że trzy kule w serii są, mogły by być 4.


Załącznik:
G11.jpg
G11.jpg [ 234.19 KiB | Przeglądany 3661 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 17 lut 2012 18:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Jakby były 4, zjedli by twórców za "realizm" :P


*
 
Premislaus
Post : 17 lut 2012 19:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Powiem Wam, że HK21 rządzi na polu bitwy! Tylko trzeba mieć plecak amunicji.

4,73mm - u Bobiego Raya kupiłem jakiś pistolet maszynowy, chyba MP7. Dałem go Fox. Najcięższy pancerz jest niestraszny :).

Są fajne pukawki na 5.56 mm ale czasem pancerz zatrzyma serię... Albo może był same draśnięcia, nie wiem.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron