Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
momo78
Post : 10 lut 2012 17:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Premislaus pisze:
Piraty które są dostępne to właśnie wersja ze steama... Steam nie chroni przed piractwem, ale przed handlem używkami. Bo musisz orżnąć całe konto.

Wiem, że jest to wersja ze Steama.
Wiadome jest jednak, że cracki często sprawiają dużo więcej problemów niż oryginalne pliki.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
frank1
Post : 10 lut 2012 17:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 10.02.2012


bardzo mi sie spodobała ta gra jednak chciałem ja pierw przetestowac na piracie i sciągnełem z torrentow... skrakowałem... no i chyba kara boża nie moge jej odpalic sproboje tak jak napisał Premislaus


*
 
momo78
Post : 10 lut 2012 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


A więc to najprawdopodobniej wina cracka. Jedyne, co może Ci pomóc, to kupno oryginału.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Premislaus
Post : 10 lut 2012 17:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


frank1 pisze:
bardzo mi sie spodobała ta gra jednak chciałem ja pierw przetestowac na piracie i sciągnełem z torrentow... skrakowałem... no i chyba kara boża nie moge jej odpalic sproboje tak jak napisał Premislaus


Kolego nie chwal się na forach, że jedziesz na piratach ;).

Ktoś zgłosił błąd, że gra mu się uruchamia, ale w menu nie reaguje na kliknięcia. Z początku myśleli, że antywirus coś mógł blokować, ale doszli do wniosku, że sterowniki od myszy więc Coreplay siedzi nad błędem.

Zainstaluj patcha.

Za jakiś czas pojawi się kolejny patch. Załata część bugów i doda jakiś content. Na 99% jakiś inwentarz. Ja mam nadzieję, że poprawią zarządzanie milicją. Szkoda, że nie możemy sterować milicją jak ją wróg atakuje.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


Ostatnio zmieniony 10 lut 2012 17:33 przez Premislaus, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Starchris
Post : 11 lut 2012 14:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


frank1 pisze:
bardzo mi sie spodobała ta gra jednak chciałem ja pierw przetestowac na piracie i sciągnełem z torrentow... skrakowałem... no i chyba kara boża nie moge jej odpalic sproboje tak jak napisał Premislaus

Frank1, w mojej ocenie jest to bezczelność, że zajmujesz innym czas z powodu problemów z uruchomieniem Twojej pirackiej wersji gry, gdzie najprawdopodobniej winą jest crack. My absolutnie nie tolerujemy piractwa i takie wypowiedzi nie będą tolerowane. Nie chcesz mieć problemów z grą to kup oryginał.


Do wszystkich innych osób posiadających piracką wersję gry. W tym temacie ani w całym serwisie nie otrzymacie pomocy w rozwiązaniu problemów wynikających z cracków i innych tego typów rzeczy związanych z pirackimi wersjami tej gry.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
vinnersy
Post : 11 lut 2012 15:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 11.02.2012


Czy wy równiez spotkaliscie sie z problemem podczas wczytywania save'a? Chodzi mi o bardzo długi czas ładowania, po czym nie ma innego rozwiązania jak wyłączenie gry przez menadzera zadan, ze względu na zwieche. Pytanie brzmi, czy to jest wina niestabilności gry, czy moze źle zapisanego stanu gry, błędu w pliku z save'm czy moze jeszcze cos innego?


*
 
Starchris
Post : 11 lut 2012 15:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


vinnersy pisze:
Czy wy równiez spotkaliscie sie z problemem podczas wczytywania save'a? Chodzi mi o bardzo długi czas ładowania, po czym nie ma innego rozwiązania jak wyłączenie gry przez menadzera zadan, ze względu na zwieche. Pytanie brzmi, czy to jest wina niestabilności gry, czy moze źle zapisanego stanu gry, błędu w pliku z save'm czy moze jeszcze cos innego?

Mi też się coś takiego zdarzało i ładowanie zapisanego stanu gry trwało około dwóch minut. Na moim komputerze normalnie mapa ładuje się około 10 sekund.

A ile czekałeś gdy gra się zwiesiła ? U mnie też nagle ładowanie się zatrzymało i wyglądało to na zwiechę, a tak naprawdę cały czas się ładowało i po około dwóch minutach gra się załadowała.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
vinnersy
Post : 11 lut 2012 15:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 11.02.2012


Fakt, jestem dośc niecierpliwy. czekalem max 2 minuty, moze faktycznie sprobuje zostawić grę "ładującą się" na chwile dłuzej, zobacze co z tego wyniknie. Dam znać.

Tylko że zaważyłem, ze kręcące się kółeczko Load, w lewym dolnym rogu ekranu przestaje się kręcić. Gra wtedy włąsnie się zawiesza.


Ostatnio zmieniony 11 lut 2012 15:14 przez vinnersy, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Starchris
Post : 11 lut 2012 15:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


vinnersy pisze:
Tylko że zaważyłem, ze kręcące się kółeczko Load, w lewym dolnym rogu ekranu przestaje się kręcić. Gra wtedy włąsnie się zawiesza.

Dokładnie taki sam objaw miałem.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
vinnersy
Post : 11 lut 2012 15:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 11.02.2012


Niestety nawet dłuższe czekanie na załadowanie gry nie gwarantuje sukcesu. Wg mnie jest to problem związany ze źle zapisanym stanem gry. Chociaż w prawdzie sam wątpie, czy takie coś jest możliwe.


*
 
Orion66
Post : 11 lut 2012 22:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 09.02.2012


Jak zmienic te shadery?


*
 
Premislaus
Post : 12 lut 2012 06:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Orion66 pisze:
Jak zmienic te shadery?


Opcje, ustawienia graficzne...

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Premislaus
Post : 13 lut 2012 08:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


frank1 pisze:
Panowie błagam o pomoc bardzo mi zależy żeby pograc w ta gre lecz jestem troche laikiem i nie wiem jak ja odpalic wymagania sprzetowe napewno spelniam (grafika: ATi radeon hd 4600) problem polega na tym że nie moge nawet wejsc do menu po reklamach producentow i pierwszym filmiku wyłacza mi gre i wyrzuca do pulpitu. nie mam pojencia dlaczego moze to winna złych ostawień ktore sie wybiera na poczatku w tej ramce.


Spróbuj przenieść gdzieś wszystkie filmiki, poza katalogi z grą.

http://boards.jaggedalliance.com/index. ... pid__11257

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Tende
Post : 13 lut 2012 09:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 13.02.2012


Witam wszystkich maniaków serii Jagged Alliance

Mam poważny problem z odzyskaniem energii u dwóch moich najemników( Wolf, Igor).. Czerwony pasek z energią jest równy 0. Odpoczynek nic nie pomaga bo im energia wogole nie wzrasta...Jest to mega denerwujące ponieważ poruszają się jak sparalizowani..Człapią i ciągną nogami jak emeryci (nie obrażając emerytów)..W okienku gdzie jest ich twarz zaznaczona jest ikonka czerwonego krzyża - Wounded...probowalem leczyc apteczką ale zielony pasek jest ok..probowalem dawac batoniki znalezione przy zolnierzach, albo wode z butelki i nic....BARDZO PROSZĘ O SZYBKIE PODPOWIEDZI dlaczego tak sie dzieje i jak to naprawic??


*
 
Premislaus
Post : 13 lut 2012 10:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Tende pisze:
Witam wszystkich maniaków serii Jagged Alliance

Mam poważny problem z odzyskaniem energii u dwóch moich najemników( Wolf, Igor).. Czerwony pasek z energią jest równy 0. Odpoczynek nic nie pomaga bo im energia wogole nie wzrasta...Jest to mega denerwujące ponieważ poruszają się jak sparalizowani..Człapią i ciągną nogami jak emeryci (nie obrażając emerytów)..W okienku gdzie jest ich twarz zaznaczona jest ikonka czerwonego krzyża - Wounded...probowalem leczyc apteczką ale zielony pasek jest ok..probowalem dawac batoniki znalezione przy zolnierzach, albo wode z butelki i nic....BARDZO PROSZĘ O SZYBKIE PODPOWIEDZI dlaczego tak sie dzieje i jak to naprawic??


Dałeś im konserwę do zjedzenia( znalazłem w farmie Hicków)? Mi się tak stało w lokacji ze szpitalem i uniwersytetem... W kuchni w uniwersytecie jest pełno mięsa, jak im dałem żreć to wszystko wróciło do normy.

Spróbuj lepszą apteczką, lepszym medykiem... Nie wiem, może to jakiś bug...


Dodano: 13 lut 2012 10:15

@frank1 i reszta z podobnym problemem z filmikami

Powinno to być naprawione w następnym patchu. Problem powodują jakieś kodeki u Was. Przeniesienie filmików powinno pomóc.

Radzę też zaglądać na oficjalne forum.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron