Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 20 cze 2011 10:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Jak widać niemieckie serwisy o grach najwidoczniej nie dają o sobie zapomnieć. Pamiętacie, że niedawno podobną zapowiedź jako pierwszy zamieścił niemiecki odpowiednik polskiego czasopisma CD-Action czyli GameStar. Kolejnym serwisem który dogłębnie przyjrzał się grze jest GamersGlobal który na koniec artykułu dał podsumowanie podając swoje obawy i oczekiwania. W zapowiedzi znalazło się również kilka screenów które warto jest umieścić w galerii. :ok:

http://www.gamersglobal.de/angetestet/jagged-alliance-back-in-action


*
 
Len
Post : 20 cze 2011 10:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


I nawet nowy filmik, widać na nim jak działa mapa Arulco. jednak zdecydowali się zrezygnować ze sztywnego podziału na sektory. Zaraz coś napiszę o tym na stronie.


*
  WWW
Aver
Post : 20 cze 2011 10:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Ciekawe dlaczego Dr Q przestał być Azjatą...


Ostatnio zmieniony 20 cze 2011 11:00 przez Aver, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 20 cze 2011 10:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szkoda, że po niemiecku szprechają. Ktoś to rozumie?

A grafika wygląda naprawdę fajnie na bagnach. Świetnie im wyszedł ten sektor. Ciekaw jestem czy upadający przeciwnicy będą tworzyli plusk i fale wokół siebie, pewnie nie ale i tak jestem ciekaw :D Widać te ekran wczytywania, niestety dość standardowy, ale miejmy nadzieję, że jeszcze po prostu nie narysowali nowych. Z kolei w tle słychać muzykę z JA2, pewnie dodali ją tak po prostu, żeby nie było zbyt cicho, ale od zapowiadanego nagrania mija 8 miesięcy (zakładając, że w ogóle się odbyło).


*
  WWW
Premislaus
Post : 20 cze 2011 11:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Wigen dzięki za link!

Te screeny są zajebiste! Nie podoba mi się tylko screen z AIM. Mam nadzieje, że jeszcze poprawią twarze! Ale i tak wyglądają lepiej od tego rosyjskiego JA3.

Można by dodać te screeny do galerii.

Nie chce mi się komentować każdego screena, chyba bym pisał posta z kilka godzin! Ale na prawdę to wygląda zajebiście, zwłaszcza nowy ekwipunek( ostatnio zastanawiałem się czemu by nie dodać butów?), sektor na bagnach, podgląd mapy lotniska w Drassen, etc. Widać, że dojdą nowe sektory, koło Almy zauważyłem doki, w jakimś modzie mogliśmy tam znaleźć statek i nim pływać :).

Niech tylko dadzą edytor( lepszy niż ten w UB - tam nie można było robić questów i dialogów :/), nawet w jakimś dodatku i możemy spać spokojnie :).

Len pisze:
Szkoda, że po niemiecku szprechają. Ktoś to rozumie?

A grafika wygląda naprawdę fajnie na bagnach. Świetnie im wyszedł ten sektor. Ciekaw jestem czy upadający przeciwnicy będą tworzyli plusk i fale wokół siebie, pewnie nie ale i tak jestem ciekaw :D Widać te ekran wczytywania, niestety dość standardowy, ale miejmy nadzieję, że jeszcze po prostu nie narysowali nowych. Z kolei w tle słychać muzykę z JA2, pewnie dodali ją tak po prostu, żeby nie było zbyt cicho, ale od zapowiadanego nagrania mija 8 miesięcy (zakładając, że w ogóle się odbyło).


Obawiam się, że nie bo na którymś trailerze była plaża i najmici nie pozostawiali śladów na piasku.


Dodano: 20 cze 2011 11:51

Co szprechają to nie wiem :P, ale pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w JA2. Dali demko w jakimś piśmie, chyba CD-Action, kumpel to przyniósł do szkoły, mieliśmy informatykę i zainstalowaliśmy. Demko było po niemiecku, a w podstawówce uczyli nas niemieckiego :P. Potem to demko krążyło po wsi :).

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


Ostatnio zmieniony 20 cze 2011 11:31 przez Premislaus, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
Premislaus
Post : 24 cze 2011 17:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


http://www.gameswelt.de/articles/previe ... index.html - nowa zapowiedź. Znowu po niemiecku.

Czytam przez google translate. Będzie:

- Przejście gry szacują na 40-60 godzin gry.
- Fabuła jest nieliniowa tak jak w JA2.
- Będzie helikopter i zlecenia na terrorystów :).
- Będą wszyscy najemnicy z AIM. Piszą o 60 najemnikach, nie pamiętam ilu było w JA2 i ta liczba chyba tyczy się AIM?
- Kurcze nie precyzyjnie tłumaczy, ale w zdaniu o Bobby Ray'u jest coś, że jak poprzednio wszystko ląduje na lotnisku, ale chyba będą jakieś kryjówki gdzie nam ktoś przetransportuje broń, gdzie będziemy mogli się chować, leczyć i przegrupować?
- Będzie można definiować pauzę\przerwania, w jakich momentach ma nastąpić.
- Kurcze nie bardzo idzie zrozumieć ale wynika, że będzie pokazane ile dana czynność zajmie czasu i coś jeszcze o pozycjach strzeleckich?
- Redaktor chwali AI. Co może źle świadczyć moim zdaniem, praktyka wykazuje, że dobre gry mają słabą AI. Dobrą AI można znaleźć w prostych grach :P. Jestem fanem gier 4X...
- Wrażenia ma pozytywne.

Czy ktoś znający niemiecki mógłby na to spojrzeć i opowiedzieć?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Wigen
Post : 24 cze 2011 18:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Niemieckie serwisy branżowe nie próżnują jak widać i co raz bardziej przyglądają się tej grze. To już chyba trzeci czy czwarty serwis który wspomniał o Jagged Alliance: Back in Action.


Ostatnio zmieniony 24 cze 2011 18:19 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Premislaus
Post : 24 cze 2011 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Trzeba ich pociągnąć za jaja by znowu dali coś po angielsku. Kiedy nowe dev diary? Może się zastosują do naszych rad względem dzienników dewelopera? Co prawda były ostatnio trzy trailery, ale to była jakość CAM. Mogliby nam pokazać pierwszą bitwę w Omercie( nagranie)!

Napisałbym im ale wyłączyli forum bo coś robią, a jutro wyjeżdżam i nie wiem czy wrócę wieczorem.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Wigen
Post : 06 lip 2011 18:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


O Jagged Alliance: Back in Action napisał również niemiecki magazyn Computer Bild Spiele (odpowiednik polskiego Komputer Świat GRY). W najnowszym numerze ukaże się jej zapowiedź. To już szósta z kolei zapowiedź gry w tym roku a pierwsza w tym miesiącu. W samym tylko czerwcu zapowiedzi Jagged Alliance: Back in Action było aż pięć w serwisach zagranicznych.

bitComposer Games - profil na Facebook pisze:
It says that there's a new article in the latest issue of a german videogame magazine called "ComputerBILD Spiele". The editor closes the article with these words: "[...]already the first gaze makes me very curious" (Source: ComputerBILD Spiele 08/2011).


Ostatnio zmieniony 06 lip 2011 18:16 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Wigen
Post : 11 lip 2011 20:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Len
Post : 15 sie 2011 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
Wigen
Post : 15 sie 2011 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Na popularnym serwisie GameFront pojawiła się krótka zapowiedź JA: Back in Action

http://www.gamefront.com/jagged-allianc ... n-preview/


Z której na pewno nie dowiemy się nic nowego.


*
 
Len
Post : 15 sie 2011 16:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak z większości zapowiedzi. To tylko artykuł o tym, czego możemy się spodziewać napisany na podstawie informacji z internetu. Nowości mogą dostarczyć przedpremierowe testy, które za kilka miesięcy pewnie zaczną się pojawiać w dużych ilościach na niemieckich stronach.


*
  WWW
Len
Post : 31 sie 2011 10:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


http://www.gbase.ch/pc/previews/10283/J ... -1214.html

Pojawił się tekst z serii "Pierwsze wrażenia". Niestety, nie ma ich wiele, a dodatkową wadą jest język niemiecki. W samym tekście nie znalazłem nic wartego uwagi, poza faktem, że noc nie będzie zapadała płynnie, lecz nagle.


*
  WWW
Wigen
Post : 31 sie 2011 11:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron