Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 24 lis 2010 18:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Niespodzianką miały być najnowsze screeny o których bitComposer Games poinformował na forum. Screeny miały się pojawić na stronie o 18:00 w dziale "Media". Miały przedstawiać bazę rakietową w Medunie, bo jak na razie znamy tylko galerię z lotniska.

bitComposer Games pisze:
Don't press too hard. I think they will be online at about 6pm.


Ostatnio zmieniony 24 lis 2010 18:52 przez Wigen, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Len
Post : 24 lis 2010 18:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Czyli jednak warto przeglądać forum. Będziemy pierwsi z newsem :D


*
  WWW
Wigen
Post : 24 lis 2010 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Będziemy pierwsi z newsem :D


Będziemy jak pojawią się obrazki.

Dobra już są:

http://www.jaggedalliance.com/index.php?id=19&L=1

Z newsa znajdującego się na stronie głównej możemy przeczytać że gra ukaże się w IV kwartale 2011r.

bitComposer Games pisze:
In Q4 2011 we anticipate that you will again be using the M.E.R.C. and A.I.M. mercenary agencies to form powerful troops of mercenaries to topple a malign female dictator in the fictitious country of Arulco.


Ostatnio zmieniony 24 lis 2010 19:13 przez Wigen, łącznie zmieniany 5 razy

*
 
Starchris
Post : 24 lis 2010 19:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


No to teraz już jesteśmy pewni, że jednak nie wzięli pod obróbkę map z JA2 Wildfire tylko przerabiają klasyczne mapy. Troszkę szkoda, no chyba, że wydadzą JA2 Wildfire Reloaded ale to jest chyba mało prawdopodobne.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Len
Post : 24 lis 2010 19:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bez przesady, twórcy określają Reloaded jako ulepszenie JA2, a takim już było Wildfire, z tą różnicą, że delikatniejsze.

News pojawił się na stronie, a zdjęcia wrzuciłem do galerii.

Screenshoty nie robią już takiego wrażenia jak pierwsze, ale to pewnie jest spowodowane tym, że przedstawiają mniej interesujące elementy. No bo nie wiem jak wy ale ja wolałbym zobaczyć co innego niż skrzyżowanie czy umocnienia. Mimo to, fajnie że twórcy chwalą się takimi szczegółami, to dobrze o nich świadczy. Najlepszy jest screen z budynkiem, wnętrze fajnie odwzorowane, lekko zmodyfikowane ale na plus. Z kolei rakiety SAM wyraźnie urosły i teraz są to modele przenośne, co również zaliczam na plus, bo to co było w JA2 nigdy mi nie wyglądało ciekawie.


*
  WWW
Kushin
Post : 25 lis 2010 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Len pisze:
Najlepszy jest screen z budynkiem, wnętrze fajnie odwzorowane, lekko zmodyfikowane ale na plus. Z kolei rakiety SAM wyraźnie urosły i teraz są to modele przenośne, co również zaliczam na plus, bo to co było w JA2 nigdy mi nie wyglądało ciekawie.


A mi właśnie tak średni podoba się te wnętrze budynku, takie puste, 3 pomieszczenia, kilka elementów i tekstury, poza tym nie ma tam nic, no i wokół budynku też jedna tekstura pustyni. Ja tam widzę więcej konsolet, jakieś dane na tym stole, albo chociaż kubki z kawą. Małe szczegóły ale już uzupełniają. Co do wyrzutni rakiet to całkiem ciekawe, przypominają engine Half Life 2, widzę że są przenośnie a nie jak te znane nam z JA2, wmontowane w ziemię. Ale też tak jakąś mało szczegółów, 4 kwadraty i tyle. Nie to że się czepiam ale z mojego punktu widzenia po prostu jakąś takie puste to :)

_________________
Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 26 lis 2010 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wiesz, oni i tak sporo dodali względem oryginału ale może po prostu boją się petycji fanów pod tytułem "Nie zgadzamy się na dodawanie szafek!" :D


*
  WWW
aszek
Post : 27 lis 2010 08:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Jak dla mnie to ta produkcja (graficznie) idzie właśnie we właściwą stronę. W 3D nie wymagam za wielu szczegółów (typu filiżanki po kawce) bo i tak jak się to tylko będzie dało to to wyłącze w diabły (trawę i cienie to już na pewno) bo to tylko zaśmieca obraz i przy okazji najbardziej laguje proca. Teraz już wygląda ładnie, tylko ciekaw jestem czy kamerą będzie można latać czy będzie izometryczna na sztywno... ?

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Len
Post : 30 gru 2010 12:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na stronie bitComposer Games dodano JA2 Reloaded do katalogu produktów. Załączono tam wszystkie zdjęcia jakie do tej pory opublikowano, tyle że w znacznie wyższej rozdzielczości oraz wpisano datę premiery... 12/31/2011.

Czyli już w sylwester ale przyszłoroczny. Oczywiście, nikt nie będzie pracował w ostatni dzień roku, datę pewnie wpisano tak po prostu, ale wydaje mi się, że to oddaje nastroje w zespole co do planów wydania gry w przyszłym roku.

http://bit-composer.com/www_en/game.asp ... 0408ad2055


*
  WWW
Olinka
Post : 10 sty 2011 14:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


No dobra...

Nie moge sie doczekac.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Wigen
Post : 14 sty 2011 11:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Dzisiaj jest 14.01 a więc prawie połowa miesiąca. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo z dniem dzisiejszym na stronie CD-Action ukazała się zapowiedź nowego numeru. W nowym numerze pisma znajdziemy 12 zapowiedzi, a wśród nich także zapowiedź Jagged Alliance 2: Reloaded. Numer w kioskach ukaże się wyjątkowo w czwartek (20.01), a nie jak to zwykle bywa we wtorek.

Zawartość numeru: http://www.cdaction.pl/news-17011/cda-22011---zawartosc.html


Ostatnio zmieniony 14 sty 2011 16:23 przez Wigen, łącznie zmieniany 5 razy

*
 
SaviolaMaster
Post : 14 sty 2011 14:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Nareszcie kozackie Jagged Alliance umm będzie co robić mój procek już się nie może doczekać, aktualnie kończę WildFire(60% mam powiedzmy).


*
 
Len
Post : 14 sty 2011 22:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nieźle. Znów mam powód, żeby kupić CD Action. A to nie zdarza mi się często, bo ich pełniaki kompletnie do mnie nie trafiają, a tekstów o naprawdę fajnych grach (jak JA2) prawie nie ma.


*
  WWW
Wigen
Post : 11 mar 2011 20:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




Ostatnio zmieniony 11 mar 2011 20:24 przez Wigen, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Wigen
Post : 19 mar 2011 13:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Jagged Alliance: Back in Action w sklepie Amazone będzie dostępne do sprzedaży od 27 października 2011 w cenie 60 euro czyli jakieś 245 zł po przeliczeniu. Czyżby ww. data miałaby być rzeczywistą datą wydania gry na terenie Europy?

http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/b ... KAKR8XB7XF


Ostatnio zmieniony 19 mar 2011 13:48 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna


cron