Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 19 sie 2010 22:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek
Remake JA2 w trójwymiarze, mamy pierwsze zdjęcia!

Niebywałe co się dzieje wokół serii Jagged Alliance. Po tylu latach straszliwej posuchy, nadeszła pora obfitych plonów, które wyrastają z siedziby niemieckiej firmy bitComposer Games. Ledwo ujawniliśmy pierwsze szczegóły nt Jagged Alliance Online, a dziś mamy dla was... Jagged Alliance 2: Reloaded! Tak, to zapowiedziany w kwietniu remake klasycznego JA2 z 1999 roku. Nowa gra nie ulegnie większym zmianom, będzie starą dobra odsłoną, którą znamy poza faktem, że będzie w pełnym 3D. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że mamy pierwsze zdjęcia!

I to jakie, widać na nich porównanie tych samych sektorów z JA2 i w nowej odsłonie. Podobieństwa oszałamiające, mimo skoku technologicznego. "Reloaded" będzie w tradycyjnym rzucie izometrycznym, nowość to opcja zbliżania lub oddalania obrazu, a także odmieniony interfejs. Wszelkie obiekty i postacie będą w pełnym trójwymiarze. Z kolei wszystkie elementy takie jak fabuła, mapy, misje czy postacie pozostaną bez zmian. To po prostu będzie stara, dobra "dwójeczka" w nowej oprawie graficznej, ale przyznacie - wygląda cudnie, prawda? Premiera w 2011 roku.


*
  WWW
Wigen
Post : 19 sie 2010 23:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


BitComposer nie próżnuje jak widać.


*
 
spiryt
Post : 19 sie 2010 23:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


mam nadzieję że i do tego jaggeda zrobią 1.13 :)

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
momo78
Post : 19 sie 2010 23:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Zdaje się, że BitComposer to najlepsze, co mogło spotkać markę JA

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
mtl
Post : 20 sie 2010 00:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Oby gra od razu była łatwa w modyfikowaniu - z racji tego, iż kod źródłowy raczej szybko nie trafi w nasze ręce, o takim JA2: Reloaded v1.13 będziemy mogli tylko pomarzyć :)

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Ormus n2o
Post : 20 sie 2010 01:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


A skąd ta wiadomość? Bo nawet na oficjalnej nic nie ma :P. Z targów? A fotki skąd?


*
 
Jaahquubel
Post : 20 sie 2010 08:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Jeśli są zorientowani w scenie JA (a pewnie są), to może tak to zrobią, że gry w standardzie będą mocno modyfikowalne? I będą zawierały opcje z 1.13, DBB itp.?


*
  WWW
lukasamd
Post : 20 sie 2010 08:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


mtl pisze:
Oby gra od razu była łatwa w modyfikowaniu - z racji tego, iż kod źródłowy raczej szybko nie trafi w nasze ręce, o takim JA2: Reloaded v1.13 będziemy mogli tylko pomarzyć


Najlepiej byłoby, aby przy premierze tej, albo i wcześniej, zwykłe Jagged Alliance 2 stało się wreszcie darmowe - to otworzyłoby drogę tysiącom (nie, nie przesadzam :D) graczy i byłoby dodatkową, praktycznie darmową reklamą.

A co do samej zapowiedzi - normalnie zawał, jak ja to zobaczyłem, to nie mogę uwierzyć...
- JA Online
- szanse na JA3
- JA2 w 3D
?!

To naprawdę jest sen, obym się nigdy nie obudził :jupi:


*
  WWW
nintendo666
Post : 20 sie 2010 10:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 05.05.2010


Bardzo ładnie to wyglada!Mam nadzieje ze to wyjdzie i jak cena bedzie przystepna kupuję na pewno.


*
 
Wigen
Post : 20 sie 2010 11:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




Ostatnio zmieniony 20 sie 2010 11:23 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Ormus n2o
Post : 20 sie 2010 13:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009




*
 
aszek
Post : 20 sie 2010 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Cytuj:
Forum przegląda 58 najemników :: 8 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 50 gości


Dawno tu nie widziałem takiego ruchu :D

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Len
Post : 20 sie 2010 15:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ormus n2o pisze:
A skąd ta wiadomość? Bo nawet na oficjalnej nic nie ma :P. Z targów? A fotki skąd?

Ormus n2o pisze:
Cytuj:
Jak nie ma jak jest. Proszę bardzo: http://www.bit-composer.com/www_en/news ... d05401876b

Chodzi o to, że na Jacenter było już o 1 w nocy a na oficjalnej dopiero rano :P.
Albo Jacenter jest takie dobre albo Oficjalna jest zaniedbywana.

Pisał wczoraj o tym jeden z zagranicznych portali, mi udało się odnaleźć informację w momencie, gdy już szykowałem się do spania ale jak to przeczytałem to nie mogłem tego tak zostawić :D

Info jest już nawet na oficjalnej stronie serii, a ja wczoraj posłałem maila do bitComposer. Zobaczymy czy odpiszą.

Same JA2: Reloaded wygląda idealnie. Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze, bo przecież to remake gry sprzed 11 lat. Myślałem, że albo zrobią coś na odpierdol albo lekko poprawią grafikę i tyle. A tu zupełnie nowy silnik graficzny. Twórcom udało się zachować dobre proporcje pomiędzy trójwymiarem a czytelnością. No i jest też dobra proporcja między tym, co widzieliśmy z JA2 a tym, co potrzebne w trójwymiarowej grze. Wszystkie elementy bardzo podobne i ustawione w tych samych miejscach, lecz wzbogacone o sporo szczegółów. Silnik JA2 był pod tym względem ubogi, bo wszystko opierało się na małych kratkach w których można było posadzić max. jeden obiekt (czasem więcej, ale niewielkie).


*
  WWW
M'cin
Post : 20 sie 2010 16:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ja ogólnie jestem przeciwnikiem remake'ów - Dla mnie to sprzedawanie drugi raz tej samej gry. Acz milo, że BitComposer pracuje i to widać.


*
 
Ormus n2o
Post : 20 sie 2010 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Mam nadzieje, że najpierw zrobią remake a potem zabiorą się do JA3. Dlaczego? Bo twórcy muszą po pierwsze dowiedzieć się jak się robi Jaggedy :P. Po drugie liczę na to, ze skill się bardzo poprawi i silnik będzie bardziej dopracowany po pracy w Remake. Chyba każdy się domyśla, że Remake i JA3 będą na tym samym silniku. Ostania rzecz to najlepiej by było gdyby pracownicy przesiąknięci klimatem JA2 od razu po skończeniu remake zasiedli do JA3. Poczekaliśmy 10 lat poczekamy i 3 następne.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna


cron