Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 22 mar 2011 13:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Nikt przecież nie spodziewa się, że kupując limitowaną wersję Porsche 911, dostanie wszystkie poprzednie wersje gratis. Jak już to, że ta, którą kupił, została wyróżniona ponad przeciętność.


Gry to nie samochody :)
Mój znajomy kupił Crysisa 2 przed premierą i ostatnio okazało się, że gratis dorzucą mu pierwszą część, miły gest.


*
  WWW
Len
Post : 22 mar 2011 14:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
Gry to nie samochody :)
Mój znajomy kupił Crysisa 2 przed premierą i ostatnio okazało się, że gratis dorzucą mu pierwszą część, miły gest.


A "jedna część" to nie "pięć części" i to w dodatku takich, które wciąż są w oddzielnej sprzedaży i przynoszą zyski. Takie wydanie byłoby zbyt drogie i poważne, aby było tylko dodatkiem do jednej gry. Ja wam mówię, dadzą tam AK-47 jak nic :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 mar 2011 16:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A Crysis nie jest sprzedawany / modowany / grany zarówno w SP i MP i nie przynosi zysków? :)
Scena modingu tej gry jest przykładowo znacznie bardziej aktywna niż z Jaggedów, bo i możliwości i narzędzia są odpowiednio większe i lepsze.
Poza tym, jest to znacznie nowsza gra (8 lat różnicy). Nie mówię tym samym że lepsza (nie do porównania, inne gatunki), no ale z samego wieku wynika również i cena.


*
  WWW
Len
Post : 23 mar 2011 17:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jest pewna zasadnicza różnica. Crysis to jedna gra. Druga taka, że bitComposer Games to nie Electronic Arts. Ta druga może sobie pozwolić na szastanie pieniędzmi, ta pierwsza nie bardzo. A na serię JA postawili już tyle kasy i są tak niewielką firmą, że na pewno będą chcieli z niej teraz wyciągnąć ile się da.

Dlatego wielokrotnie powtarzałem, że jeśli teraz nie wypali, JA nie okaże się tak dochodowe jak sądzili, to najpewniej nigdy nie ujrzymy JA3.


*
  WWW
Wigen
Post : 23 mar 2011 17:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Dlatego wielokrotnie powtarzałem, że jeśli teraz nie wypali, JA nie okaże się tak dochodowe jak sądzili, to najpewniej nigdy nie ujrzymy JA3.


Coś w tym jest ponieważ samo bitCompser napisało że jeśli Jagged Alliance: Back in Action odniesie sukces to w JA 3 możemy się spodziewać dużo więcej opcji w tym turowy system walki.

bitComposer Games pisze:
Jagged Alliance: Back in Action has been planned to be quite close to Jagged Alliance 2. Therefore it was not possible to change setting or story.
(especially as it has always been part of the JA style to resemble those 80s Action-B-Movies)

But a successful JA:BiA would of course lead to Jagged Alliance 3, which quite surely could incorporate a lot more on exactly the points you mentioned.


*
 
lukasamd
Post : 23 mar 2011 18:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wigen pisze:
Coś w tym jest ponieważ samo bitCompser napisało że jeśli Jagged Alliance: Back in Action odniesie sukces to w JA 3 możemy się spodziewać dużo więcej opcji w tym turowy system walki.


A jeżeli nie, to będzie problem z jakimkolwiek nowym Jaggedem + pewnie problemy dla samego bitComposer Games.
Nieźle ryzykują z tą inwestycją, z drugiej strony, przy dobrym marketingu być może obudzą się dawni fani Jaggedów.


*
  WWW
Wigen
Post : 23 mar 2011 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Wszystko tak na dobrą sprawę zależy teraz od ludzi z bitComposera. Oni wzięli na swoje barki odmłodzenie ponad 10-letniej gry* i jeśli się nie uda (odpukać) to z całą stanowczością marki jaką jest Jagged Alliance nie będzie po co ratować a sami twórcy będą mieć na plecach oddech rozwścieczonych fanów. Tak czy inaczej uważam że trzeba dać Niemcom po prostu szansę.

*Już ktoś coś próbował, ale wszyscy wiemy co z tego wyszło.


Ostatnio zmieniony 23 mar 2011 19:20 przez Wigen, łącznie zmieniany 3 razy

*
 
Imilek
Post : 27 mar 2011 19:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 15
  • Dołączył: 27.03.2011


Witam. I jak- kiedy ta premiera, bo już ostrzę sobie ząbki, tak samo na trójkę, ale nigdzie nie moge jej znaleźć- pomożecie?


Ostatnio zmieniony 27 mar 2011 19:28 przez Imilek, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Wigen
Post : 27 mar 2011 19:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Imilek pisze:
Witam. I jak- kiedy ta premiera, bo już ostrzę sobie żabki, tak samo na trójkę, ale nigdzie nie moge jej znaleźć- pomożecie?


I nie znajdziesz, bo gra jest w trakcie produkcji.


*
 
Imilek
Post : 27 mar 2011 19:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 15
  • Dołączył: 27.03.2011


No właśnie, ale mi bardziej chodziło o trójkę bo ja jej nawet na oczy nie widziałem, a nie chciałbym być z fabułą w tyle, bo to jest stosunkowo istotne w tychże grach ;D


*
 
Wigen
Post : 01 maja 2011 22:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Witam wszystkich w ten piękny 1 majowy wieczór.

Niemiecki magazyn o grach GameStar znów zaskakuje, publikując z dniem dzisiejszym zapowiedź Jagged Alliance: Back in Action w formie dwustronicowego artykułu zamieszczając w nim również dobrze nam znany już gameplay z gry. Nie zabrakło także nowych screenshotów (ilość: 6).

Obrazek

Źródło: http://www.gamestar.de/spiele/jagged-alliance-back-in-action/artikel/jagged_alliance_back_in_action,46393,2322608.html

Mamy w zespole kogoś kto zna język niemiecki? :D


Ostatnio zmieniony 01 maja 2011 22:22 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
DEMOn
Post : 03 maja 2011 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 40
  • Dołączył: 01.10.2010
  • Skąd: Żnin


Na jednym ze screenów AK wygląda na przeogromne!

_________________
"You cannot kill what you did not create"


*
  WWW
hasan_talib
Post : 03 maja 2011 22:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


DEMOn pisze:
Na jednym ze screenów AK wygląda na przeogromne!



Broń jest w ogóle w Reloaded za duża. Być może chodzi o możliwość rozpoznania karabinu bez konieczności przybliżania ekranu.


*
 
Len
Post : 26 cze 2011 12:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Poniżej widoczny plakat JA: Back in Action z E3. Niestety, nic więcej nie znalazłem.

Obrazek
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 cze 2011 16:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


I tak wygląda świetnie, kiedyś to można było się spodziewać co najwyżej takiej podróbki Shadowa jaką serwowała nam Akella :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


cron