Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
MrOwl
Post : 04 cze 2013 21:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 04.06.2013


Witam,
chciałbym zaprosić chętnych do wspólnej gry w sojuszu "Mad Dogs". Mile widziane są także osoby rozpoczynające grę w JAO. Sam nie mam doświadczenia, a warunki przystąpienia do starszych sojuszy są hmmm... na początek zaporowe.
Jeśli jest ktoś chętny do wspólnej zabawy niech doda mnie do znajomych "OneShoot" a wyślę zaproszenie. Z góry uprzedzam, iż nie jestem w stanie zaoferować wiedzy na temat gry poza tą serwowaną przez wujka G.
Warunki? hmmm...
- podstawowa wiedza (praktyczna) z zakresu kultury osobistej;
- j. polski na poziomie komunikatywnym;
- brak parcia na "top łan";
Tak więc, jeśli jesteś osobą grającą dla przyjemności a przy okazji chciałbyś mieć do kogo otworzyć paszczę rozważ możliwość przyłączenia się do ww sojuszu.
Pozdrawiam :ok:


*
 
Mr.Jagged
Post : 04 cze 2013 21:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Bardzo chetnie moge przystapic. Dodam ze jak mialem czas to bylem w najlepszym polskim sojuszu PLB. Wysle ci zaproszenie.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
szczepX
Post : 05 cze 2013 22:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.12.2012


Witam
Ja jestem chętny. Gram rzadko ale wieczorami mogę się pojawić.

Przy okazji pytanie jak rozminąć staty po resecie? Mam wszystkie pkt z powrotem do rozdania u każdego najemnika ale nie wiem jaki teraz jest trend. Mam 3 commancdo i 1 snajpera. U commando -wiem że ładować do 23 AP a później nie wiem czy siła i kondycja czy percepcja. Proszę o radę


*
 
MrOwl
Post : 06 cze 2013 10:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 04.06.2013


Nie czuję się autorytetem, żeby podpowiadać w tak istotnych sprawach ;-)
Sam rozwijam najemników eksperymentując, bo dochodzenie samemu do pewnych rozwiązań jest bardziej satysfakcjonujące. Po za tym, można kogoś zaskoczyć mając zupełnie inne statystyki od 95% graczy.
Osobiście nie wywracam statystyk do góry nogami, staram się eksponować najważniejsze cechy charakteryzujące daną klasę.
Może przy podejmowaniu decyzji przydadzą się te oto 2 narzędzia, do których dotarłem na oficjalnym forum:
http://www.alice-dsl.net/piesepampel/ - Mercenary Planner Fansite, można sobie po-symulować różne ustawienia
i może bardziej odbiegające od Twojego zapytania, ale być może również przydatne czyli baza przedmiotów w grze http://jaoarmory.co.nf/r4/

pozdrawiam :ok:

p.s. przeglądarkę z uruchomioną grą mam często otwartą, ale jestem z dala od klawiatury (afk) bądź wykonuję inne czynności na komputerze i nie mam podglądu na samą grę. Tak więc, nie zrażajcie się jeśli nie odpowiadam w danej chwili, spróbujcie innym razem.


*
 
wierzba
Post : 24 paź 2013 02:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 06.02.2010
  • Skąd: Legnica


chętnie dołączę


*
 
Francik51
Post : 01 maja 2015 08:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 18.11.2012
  • Skąd: Ruda Śląska


Proszę o zaproszenie dołączę chętnie gram często wciągnęła mnie ta gra.


*
 
Mr.Jagged
Post : 01 maja 2015 08:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


chyba juz nikt nie gra w Ja online. Najlepiej jest jednak grac przez steama gdyz tam jest wszystko za darmo wraz z paszportami ktore na nie steamie kosztuja sporo zlota

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie