Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 17 sty 2013 18:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Awatar użytkownika
Podpułkownik
Podpułkownik
  • Posty: 1950
  • Dołączył: 25.06.2010


Sojusz (ALLIANCE) to grupa graczy, którzy wspólnie grają w misjach specjalnie dla takich koalicji stworzonych, tak zwanych Warzones. Nagrody za takie wydarzenia są o wiele większe i cenniejsze niż te, które można zyskać grając jako pojedynczy użytkownik. Aby stworzyć przymierze i móc go rozszerzać o kolejnych graczy, trzeba zyskać 13 poziom reputacji. Natomiast udział w strefach wojny dozwolony jest tylko dla graczy, którzy osiągnęli 25 poziom reputacji.

Rankingi dla sojuszy znajdują się w strefach wojny, w zakładce TOP ALLIANCES. Po każdej ukończonej takiej strefie, wyniki są tam trzymane przez pięć następnych dni, a gdy znowu się taka strefa zacznie, to wyniki są kasowane i na nowo trzeba walczyć o pozycję. Oczywiście to są zwykłe strefy, których rankingi nie są tak ważne i uczestniczący w nim gracze, nie przywiązują dużej wagi do ich wygrania jako sojusz. Najcenniejszym trofeum dla danego przymierza jest wygranie specjalnego wydarzenia, które daje bardzo cenne nagrody. Możecie o nim przeczytać na końcu artykułu o strefach wojny.


SOJUSZE W JAGGED ALLIANCE ONLINE

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 15 sie 2013 18:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Awatar użytkownika
Podpułkownik
Podpułkownik
  • Posty: 1950
  • Dołączył: 25.06.2010


Polski sojusz Polish Brotherhood, właśnie udostępnił swoje materiały szkoleniowe. Każdemu polecam zapoznanie się z nimi, jeśli ktoś gra w JA Online, niezależnie czy dużo czy mało, czy długo, czy krótko.

http://grupa-pralnicza.c0.pl/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie