Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 14 lis 2012 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


p5zx pisze:
... a co do wykupowania przedmiotów za sztabki to jest to bezsens dla osoby co ma wszystkich najemników na 45lvl bo prawie każda broń od 45lvl jest lepsza niż ta ze sklepu.

No nie do końca się zgodzę, ponieważ jest kilka przedmiotów, które warto kupić. Ja sam kupiłem od razu dwie rzeczy sniperke MSG90 oraz ciężki hełm (ten żółty za 66 sztabek), nie pamiętam nazwy.

Obydwa przedmioty po craftingu dają taką siłę i osłonę, że żaden przedmiot znaleziony się z nimi nie równa. Hełm można dwa razy craftingować. Wtedy jest naprawdę nie do przebicia.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 14 lis 2012 22:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Starchris pisze:
p5zx pisze:
... a co do wykupowania przedmiotów za sztabki to jest to bezsens dla osoby co ma wszystkich najemników na 45lvl bo prawie każda broń od 45lvl jest lepsza niż ta ze sklepu.

No nie do końca się zgodzę, ponieważ jest kilka przedmiotów, które warto kupić. Ja sam kupiłem od razu dwie rzeczy sniperke MSG90 oraz ciężki hełm (ten żółty za 66 sztabek), nie pamiętam nazwy.

Obydwa przedmioty po craftingu dają taką siłę i osłonę, że żaden przedmiot znaleziony się z nimi nie równa. Hełm można dwa razy craftingować. Wtedy jest naprawdę nie do przebicia.


Przerobiony Veteran Fritz ma 92,50,92 osłony i Urban Camo 8% a Bomb and Suit Helmet (uncomon) ma 97,44,97 osłony i Perception+5 Tak wiec jakiejś wielkiej różnicy nie widzę

Przerobione MSG90 jest lepsze od Zastavy M93 (uncomon) ale też nie na tyle aby najpierw wydać na broń a następnie jeszcze pewnie na insurance bo za pierwszym razem pewnie się nie uda ( ja 2 razy Vickersa próbowałem zrobić i wszystko posło w .....)

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 15 lis 2012 00:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


p5zx pisze:
Przerobiony Veteran Fritz ma 92,50,92 osłony i Urban Camo 8% a Bomb and Suit Helmet (uncomon) ma 97,44,97 osłony i Perception+5 Tak wiec jakiejś wielkiej różnicy nie widzę

No właśnie nie zauważyłeś, że ten hełm można ponownie craftingować i dopiero wtedy daje:
Durability 223
Osłony: 119, 65, 119
Perception: +10

Dla mnie to jest wielka różnica.


p5zx pisze:
Przerobione MSG90 jest lepsze od Zastavy M93 (uncomon) ale też nie na tyle aby najpierw wydać na broń

Kto w ogóle używa Zastavy. 9 PA i 8 na przycelowanie. Trzeba dwie tury aby z tego strzelić i trafić. Z MSG można strzelić dwa razy w jednej turze i ma 19% AIM GAIN.


p5zx pisze:
... a następnie jeszcze pewnie na insurance bo za pierwszym razem pewnie się nie uda ( ja 2 razy Vickersa próbowałem zrobić i wszystko posło w .....)

To jest oczywiste, że przy craftingu trzeba użyć insurance. Chyba jeszcze nikomu się nie udało bez insurance wykonać craftingu. Szkoda ciężko wywalczonych zasobów.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 15 lis 2012 05:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Cytuj:
No właśnie nie zauważyłeś, że ten hełm można ponownie craftingować i dopiero wtedy daje:
Durability 223
Osłony: 119, 65, 119
Perception: +10

Dla mnie to jest wielka różnica.


No rzeczywiście nie zauważyłem ;)

Cytuj:
Kto w ogóle używa Zastavy. 9 PA i 8 na przycelowanie. Trzeba dwie tury aby z tego strzelić i trafić. Z MSG można strzelić dwa razy w jednej turze i ma 19% AIM GAIN.


Ja używam jednym snajperem Zastavy drugim strzelam z WA2000 (junk) mam tylko jedną sztukę. Ale w 1 turze można bez problemu trafić z Zastavy.


Cytuj:
To jest oczywiste, że przy craftingu trzeba użyć insurance. Chyba jeszcze nikomu się nie udało bez insurance wykonać craftingu. Szkoda ciężko wywalczonych zasobów.


Jak przerabiałem M24 to za pierwszym razem bez insurance weszło ale to wiadomo niski lvl broni więc pewnie dlatego tak łatwo.
Ile razy musiałeś ulepszać żeby się udało ?

Tak sobie teraz popatrzyłem to ta kurtka Veteran winter po uppgradzie też jest całkiem fajna chyba muszę pomyśleć nad wpłaceniem paru groszy.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 15 lis 2012 17:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


p5zx pisze:
Ile razy musiałeś ulepszać żeby się udało ?

Raz tylko ulepszałem w zwykły sposób i oczywiście się nie udało. Był to pistolet Automagnum V. Z insurance poszło od razu. Potem już tylko używałem zawsze insurance.

Najlepszy przykład to poniższy

http://jaggedalliance.gamigo.com/forum/ ... 65c806f68c

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron