Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 06 paź 2012 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Sam mam kilka pytań odnośnie technikaliów w JA Online i na razie nie posiadam na nie odpowiedzi.

1. Czy jest w JA Online muzyka, bo nigdzie jej nie słyszę i również nigdzie nie mogę jej znaleźć aby ją włączyć.
2. Czy jest możliwość przesuwania mapy myszką. Na razie można tylko chyba strzałkami.
3. Czy wam też zabiera ta gra od 1,2 do 1,6 GB pamięci RAM, czy tylko mi komputer zaczął coś źle obliczać.
4. Akurat wybrałem taką twarz, która ma mój ulubiony impowski głos, ale nie znam reszty konfiguracji, czy ktoś ma taką lub wie jak ją zdobyć. Oczywiście pomijam tutaj zakładanie ośmiu czy ileś kont dla samego sprawdzenia.
5. Czy da się zagrać od nowa całą grę na tym samym koncie.
6. Czy jest gdzieś opis klas do wynajęcia.

Z góry dzięki za pomocne informacje.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Svean
Post : 07 paź 2012 20:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


ad 1. Hmmm - zwykle muzyke po prostu wyłączam - strzały itp słychać więc za "umcy" nie tęsknię...
ad 2. Myszką mapę się da przesuwać - wystarczy złapać (poza ikonkami misji itp) i przeciągnąć. Czy jakoś tak.
ad 3. Pamięciożerne to to jest niesamowicie - zaleznie od misji - ale w sumie przeglądarki nie były optymalizowane pod wyświetlanie 3d. Przynajmniej do tej pory ;) Niemniej już nowy flash player ma mocno zoptymalizowane wyświetlanie 3d - znaczy chodzi szybciej co nie znaczy że pożera mnie zasobów. Niemniej odpalenie w jednej karcie JAO a w drugiej np UFOonline raczej nie wchodzi w grę - przynajmniej na moim sprzęcie (tzn można ale przełaczanie między kartami trwa wieki - sprawdziłem :P).
ad 4. Nie próbowałem
ad 5. Z tego co mi wiadomo to nie - miała być dodana taka opcja ale... chyba trzeba zarejestrowac nowego maila :P
ad 6. Polecam sprawdzić forum ew. wikie dla JAO - różnice między klasami ograniczają się do statów poczatkowych oraz ew. bonusa do AP.

_________________
Obrazek


*
 
Lis
Post : 20 paź 2012 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Zapytam tu - próbowalem się zarejestrować i wszystko ok ale wyskoczyła mi opcja z downloadem jakiejs wtyczki czy oprogramowania - nie pamiętam nazwy . U Was też cos takiego się pojawiało ?


*
 
Starchris
Post : 20 paź 2012 21:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


JA Online działa na Unity Web Player. Jeśli nie masz tej wtyczki dla używanej przez siebie przeglądarki, to sobie nie zagrasz.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron