Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
hddman
Post : 15 wrz 2012 20:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 15.09.2012


Witam wszystkich.
Mam mały problem z wieszaniem się gry na w trakcie misji. Do tej pory było to wówczas gdy jako ostatni punkt akcji używałem do zmiany kierunku obserwacji (dało się to przeżyć), ale w misji High C-4 (28) samo zauważenie jednego z wrogów na początku gry powoduje "zastygnięcie gry". Gra prostu staje jeżeli chodzi o zmianę tury na rzecz przeciwnika w pierwszym przypadku, a w drugim możliwość poruszania. Dziwne jest też to że mogę otworzyć inwentarz, zmieniać bronie.
Z góry dzięki za pomoc.


*
 
p5zx
Post : 16 wrz 2012 18:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


hddman pisze:
Witam wszystkich.
Mam mały problem z wieszaniem się gry na w trakcie misji. Do tej pory było to wówczas gdy jako ostatni punkt akcji używałem do zmiany kierunku obserwacji (dało się to przeżyć), ale w misji High C-4 (28) samo zauważenie jednego z wrogów na początku gry powoduje "zastygnięcie gry". Gra prostu staje jeżeli chodzi o zmianę tury na rzecz przeciwnika w pierwszym przypadku, a w drugim możliwość poruszania. Dziwne jest też to że mogę otworzyć inwentarz, zmieniać bronie.
Z góry dzięki za pomoc.


Mi gra się zawiesza losowo w różnych sytuacjach po prostu obraz staje w miejscu i nic nie mogę zrobić, nie wiem od czego to zależy czasem ani razu nic się nie dzieje a czasem 3 razy z rzędu po wejściu w jakąś misje.

Pozdrawiam

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Svean
Post : 03 paź 2012 07:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Ja miałem zawieszki tylko związane z bugiem "zobaczenia" wroga obracając się przy ostatnim punkcie akcji, ale nauczyłem się unikać takich sytuacji ;) Poza tym żadnych większych crashów...

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie