Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
p5zx
Post : 13 sie 2012 05:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Witam

Mam pytanko czy istnieje możliwość że przy następnych aktualizacjach znowu zostaną skasowane dotychczasowe nasze dokonania ??? Trzeci raz przechodzić to samo to słaba akcja .

Pozdrawiam

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Svean
Post : 13 sie 2012 09:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Aktualizacje (drobne) są praktycznie co tydzień - można poznać że była jak Unity Player ponownie będzie się strasznie wolno ładował. Niemniej narazie żadna nie resetuje postaci (odpukać).

Tyle że to jest cały czas beta (z tego co mi wiadomo, chociaż cholera wie) więc kiedyś pewnie wejdzie wersja finalna i może być reset. Pytanie kiedy - bo jeśli za rok czy nawet pół to do tego czasu mi się zdąży znudzić a potem najść ochota do powrotu do gry ;)
Tak generalnie to nie trzeba chyba się chwilowo bać resetu chyba, że zmienią coś względem statystyk postaci czy np. bonusów do AP. A wtedy to i tam można będzie rozważyć inną drogę rozwoju. Zresztą nie ma co gdybać - zobaczymy. Ja polecam spróbować bo wiele misji się bardzo mocno pozmieniało i można nie poznać że coś się już przechodziło.

_________________
Obrazek


*
 
DK3
Post : 13 sie 2012 14:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 18.12.2011


Ja w tą grę grałem od czasów zamkniętej bety przeżyłem kilka resetów i z mojego punktu widzenia wolałbym żeby był kolejny reset postaci, bo od czasu, kiedy był ostatni tyle się zmieniło w statystyka postaci ze cześć moich najemników nie nadaje się do niczego.

A teraz kilka słów na temat moich odczuć w związku z grą:
1. Nie ma w tej grze PVP(co jest śmieszne patrząc na gatunek gry) ta gra funkcjonuje tylko w misjach PVE, co za tym idzie równie dobrze mógłbym zagrać w JA2. Ci, co twierdzą, że w tej grze jest PVP to albo nigdy nie grali w żadną inna grę tego typu albo niewiedzą, co to wogóle jest. Bo jak inaczej opisać fakt, że wykoksowany żołnierz podchodzi do snajpera a następnie strzela do niego serią a snajper przeżywa i zabija żołnierza z jednego metra snajperka. Skradanie nie istnieje, bo plansze do tego się nie nadają, bo jak można podejść do snajpera biegnąc na niego. Mogę tak wymieniać wady bez końca wiec jak ktoś twierdzi inaczej to zapraszam do dyskusji, ale ostrzegam, że niema szans.
2. W tej grze niema szans żeby, kiedy kiedykolwiek dodali granaty. Bo po pierwsze było by to za bardzo czasochłonne dla programistów. Sądzę nawet, że nie wykonalne patrząc na postępy w aktualizacji gry, które opierają się wyłącznie na zmianie, czego co może zrobi średniej klasy programista, czyli zmianie statystyk przedmiotów. Po drugie spowodowało to by, że snajper stałby się bezużyteczny a twórcy gry nigdy na to nie pozwolą, bo wkąńcu to ich pupil.
3. Twórcą gry zależy wyłącznie na kasie, więc jeśli kiedykolwiek dodane zostaną granty to gry to mogę się założyć ze wyłącznie do kupienia za złoto, czyli za realną kasę.
4. Balans w tej grze nie istnieje bo jeśli żaden z twoich najemników nie ma snajperki to nie da się przejść niektórych map lub są niewyobrażalnie ciężkie do przejścia za to jak wszyscy mają snajperkę to każda mapa wydaje się banalnie prosta do przejścia.
5. W tej chwili jak ktoś gra bez snajperki to może pójść i się powiesić, bo nie dość, że teraz leczenie kosztuje fortune to potrzebne do tego są znaczne ilości paliwa, co za tym idzie w tej chwili mogę pograć maksymalnej jedną misje na kilka godziny na najwyższym poziomie kiedy nie gram ze snajperem w składzie.

_________________
http://pl.lostsector.wikia.com/wiki/Lost_Sector_Wiki
http://jaggedallianceonline.wikia.com


*
 
Svean
Post : 16 sie 2012 09:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Bolączką JAO jest rzeczywiście brak balansu gry - drużyna bez przynajmniej jednego snajpera ma naprawdę spore problemy, i to nie tylko w bojach PvP ale i w wielu misjach. Niestety percepcja okazała się tak bardzo ważna że twórcom nie udało się tego za bardzo zbalansować i snajper (czy przynajmniej scout ale nie słyszałem o buildach w tym kierunku) niestety rządzi niepodzielnie.

P.S. Snajper to w wypadku JAO gość ze snajperką i wymaksowaną percepcją, a nie klasa w grze.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron