Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 06 paź 2012 16:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Awatar użytkownika
Podpułkownik
Podpułkownik
  • Posty: 1942
  • Dołączył: 25.06.2010


Cytuj:
W końcu jest, po ponad półrocznych, dla niektórych ciągnących się w nieskończoność BETA testów, została wydana oficjalna finalna wersja gry Jagged Alliance Online. Teraz każdy z Was, bez wyjątku, może zacząć swoją przeglądarkową przygodę z kolejną odsłoną Jagged Alliance 2. Jeśli naprawdę poszukujecie starego dobrego JA2, z turami, z przycelowywaniem, z rozwijaniem wszystkich postaci, z IMP'em, ale w nowej odsłonie ze znakomitą grafiką i fantastycznymi nowymi twarzami, to JA Online jest właśnie tym, czego poszukujecie.

Jedyne co musicie zrobić, to zarejestrować się na poniższej stronie, poprzez niebieską zakładkę "REGISTER FOR FREE", a następnie włączyć już samą grę poprzez czerwoną zakładkę "GAME LOGIN".

ZAGRAJ Z NAMI W JAGGED ALLIANCE ONLINE

Dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z Jagged Alliance Online mamy garść przydatnych informacji, które zalecamy przeczytać przed rozpoczęciem gry.


1. Na początku będziecie zobligowani do stworzenia postaci, z którą będziecie się identyfikować, czyli IMP'a. Wszystko odbywa się bardzo podobnie jak w JA2. Dajecie mu imię, nazwisko, pseudonim oraz nazwę organizacji, którą będzie reprezentował. Następnie wybieracie mu twarz oraz klasę.

2. Jeśli chodzi o twarz, to jest z nią nierozerwalnie związany głos konkretnego IMP'a. Głosy są oryginalne z JA2. Na chwilę obecną nie mamy konfiguracji, która twarz to który głos, ale gdy tylko ją zdobędziemy, to ją opublikujemy</li>

3. Jeśli natomiast chodzi o wybór klasy najemnika, to bardzo proszę zajrzeć do tego tematu, znajdziecie w nim bardzo pomocne informacje, a jeśli dalej nie będziecie coś wiedzieć, to śmiało w nim pytajcie.

4. Zarządzanie całą rozgrywką jest bardzo proste, lecz na początku jest trudno się w tym wszystkim odnaleźć, dlatego trzeba spędzić z godzinkę czasu, aby się z wszystkim zapoznać. Potem gra się niemal z automatu.

5. Gra jest taka, jaką obiecywali twórcy, czyli można bez najmniejszego problemu, bez wydawania prawdziwych złotówek, rozwijać swoje postacie, swój obóz, brać udział we wszelkiego rodzaju potyczkach, czy to z komputerem czy z innymi graczami oraz stwarzać sojusze, armię lub dołączać do innych.

6. Od siódmego poziomu (który można osiągnąć niemal w ciągu dwóch do trzech godzin grania), można w każdej chwili zresetować swoje statystyki do pierwszego poziomu i na nowo przydzielić wedle własnego uznania wszystkie punkty.</li>
<li style="margin-top: 10px">Bronie i przedmioty odblokowują się dopiero z uzyskaniem odpowiedniego poziomu naszej postaci, stąd może być sytuacja, że w sklepie będą cały czas te same bronie i przedmioty.

7. O pieniądze w grze nie musicie się martwić, ponieważ możecie w nieskończoność wykonywać wybraną przez Was misję i za każdym jej wykonaniem, otrzymywać tę samą kwotę gotówki. Więc jeśli spodoba Wam się jakaś bardzo kosztowna broń lub inny przedmiot, to śmiało możecie kupować, ponieważ w każdej chwili będziecie mogli odrobić wydaną gotówkę, przez kilkukrotne wykonanie tej samej misji.</li>

8. Chowanie się za przeszkodami w pozycji kucącej, poważnie utrudnia przeciwnikowi trafienie w nas, jednocześnie pozycja kucąca zwiększa nasze szansę na trafienie w cel.

9. Nie da się używać tylko jednej broni podczas walk, ponieważ bronią krótką nigdy nie trafimy w daleki cel, a bronią snajperską nigdy nie trafimy w bliski lub bardzo bliski cel. Warto rozwijać najemnika na dwie bronie lub kilku najemników na różne bronie.</li>

10. Przydatna klawiszologia jest następująca:

strzałki - przesuwanie widoku mapy,
spacja - koniec tury,
x - zmiana trybu broni, wystrzał pojedynczy lub automatyczny,
8 - pełny ekran,
9 - zmniejszenie jakości grafiki,
10 - zwiększenie jakości grafiki,
kliknięcie na broń - przeładowuje ją.OFICJALNY TRAILER JAGGED ALLIANCE ONLINEObrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Załącznik:
Base.jpg
Base.jpg [ 183.73 KiB | Przeglądany 994 razy ]


Załącznik:
level.jpg
level.jpg [ 193.2 KiB | Przeglądany 1007 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron