Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 01 lis 2012 18:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


p5zx pisze:
Starchris Mam pytanie w ile minut jesteś w stanie przejść misję 45.1 ??? Ja mam średnią tak gdzieś 11 minut (nie gram na 2 commando z smg i ciekawy jestem)


Maks to jest pięć minut. Idę Lynxem i Nataszą (obydwoje lvl 45), IMP commando (lvl 45) i do tego szkole Take (na razie lvl 33). Chodzi przede wszystkim o to, aby perfekcyjnie przejść misję, bo koszt naprawy przewyższy nagrodę. Po załatwieniu początkowych gości snajperzy idą w lewo, a IMP commando i Take w prawo. Obydwie grupy w końcu spotykają się w górnym prawym rogu mapy i koniec. Trwa to maks 5 minut i w dodatku dropy są zawsze warte mniej więcej od 2 do nawet zdarzyło mi się 5 tyś. dol.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 03 lis 2012 22:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Starchris pisze:
p5zx pisze:
Starchris Mam pytanie w ile minut jesteś w stanie przejść misję 45.1 ??? Ja mam średnią tak gdzieś 11 minut (nie gram na 2 commando z smg i ciekawy jestem)


Maks to jest pięć minut. Idę Lynxem i Nataszą (obydwoje lvl 45), IMP commando (lvl 45) i do tego szkole Take (na razie lvl 33). Chodzi przede wszystkim o to, aby perfekcyjnie przejść misję, bo koszt naprawy przewyższy nagrodę. Po załatwieniu początkowych gości snajperzy idą w lewo, a IMP commando i Take w prawo. Obydwie grupy w końcu spotykają się w górnym prawym rogu mapy i koniec. Trwa to maks 5 minut i w dodatku dropy są zawsze warte mniej więcej od 2 do nawet zdarzyło mi się 5 tyś. dol.



Ciekawe rozwiązanie ja idę całą trójką razem i pewnie przez to opóźnienie.
Co do dropów to powinny one mieć inne ceny podczas sprzedawania za takie M4 dostajemy 100 dolców troszkę śmieszna cena nawet na 1 olejek nie starcza.

Grałeś już w misję w Zamościu (tak na moje oko) :) ???

Właśnie ją przeszedłem za 3cim razem pierwsze 2 podejścia zupełnie nieudane,naprawdę fajna misja oby tak dalej.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 04 lis 2012 11:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


p5zx pisze:
Co do dropów to powinny one mieć inne ceny podczas sprzedawania za takie M4 dostajemy 100 dolców troszkę śmieszna cena nawet na 1 olejek nie starcza.

Tak zgadza się, ja bazowałem na cenach sprzed aktualizacji.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 04 lis 2012 16:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Ciekawy Rewolwer znalazłem

12ga Rewolver lvl 50 (uncomon) damage 101 accu 77 range 1-7 MERC lvl 45 skill lvl 66

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 05 lis 2012 13:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Też go znalazłem tylko wersje JUNK gdzie ma damage 111. Nie pamiętam, w której misji.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 15 lis 2012 23:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Szukam WA2000 przechodzę na zmianę wszystkie misje 45.1,2,3,4 i za nic nie mogę znaleźć. Tą jedną sztukę znalazłem chyba w 45.4 ale już z 15 razy od wczoraj zrobiłem i nic.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 16 lis 2012 11:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja wszystkie moje WA2000 (junk) znalazłem na pierwszym przeciwniku w misji 45,4. Niestety pewnie jest to już nie aktualne, bo ciągle twórcy zmieniają dropy.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 17 lis 2012 22:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


20kilka razy przeszedłem 45,4 i jedyny ciekawy item jaki znalazłem to Camo (epic) 122dura 117 protection

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
p5zx
Post : 04 gru 2012 07:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


WA2000 lvl-49 (uncommon) Damage 81, Accu 70%, Range 8-18 Durability 149 , Aim gain +15

Mateba Auto lvl-48 (Epic) (handgun) Durability-214, Damage 34, accu 81% , Range 1-9 aim gain 10%,interupt bonus 14 , koszty pkt akcji; single shot 5 , burst shot 6 (3 pociski)


Jaki jest drugi pancerz dla snajpera? bo jest Camo ale coś jeszcze ?

(Edit)
Zapomniałem że znalazłem parę dni temu

Light armor lvl-50 Durra 93, protect 49,69,49 (pff) hit cover 13,hit bonus 5 .inter bonus 7 , 35reflex, 52 dexter

A masz może uncommon tego ?

Worn dress cap (junk) lvl 49 durra80 protect 35, 50 ,35 cover12,hit bonus 5 , percep+5 ,iner bonus 7 ,relex 35, dex 52

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 04 gru 2012 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Ja już nie gram w tę grę. Odkąd zapłaciłem trzy razy za crafting insurance i wszystko było na failed, to po prostu zrezygnowałem. Nie będę grał w grę, gdzie prawdziwe pieniądze idą w błoto. To jest czyste złodziejstwo.


p5zx pisze:
WA2000 lvl-49 (uncommon)

To pamiętam, że miałem, ale sprzedałem bo mam wersje junk.


p5zx pisze:
Worn dress cap (junk)
p5zx pisze:
Mateba Auto lvl-48 (Epic)

Epica nie mam, mam tylko junk i uncommon, ale i tak bym nie używał.


p5zx pisze:
Worn dress cap (junk)

Z tym się nie spotkałem.


p5zx pisze:
Jaki jest drugi pancerz dla snajpera? bo jest Camo ale coś jeszcze ?

Niestety nie mam wiedzy na ten temat.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 04 gru 2012 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Starchris pisze:
Ja już nie gram w tę grę. Odkąd zapłaciłem trzy razy za crafting insurance i wszystko było na failed, to po prostu zrezygnowałem. Nie będę grał w grę, gdzie prawdziwe pieniądze idą w błoto. To jest czyste złodziejstwo.


No mówiłem od początku że wydawania kasy na tą grę mija się z celem, a dziwiłeś się czemu nie brałem insurance ;)

Miałem styczność z grą Metin 2 tam dopiero jest żerowanie na kasę graczy wiec tu byłem przygotowany na wszystko i nie jest aż tak źle da się grać bez wydania złotówki.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Starchris
Post : 05 gru 2012 00:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


No masz rację, wtedy nie miałem wiedzy, że insurance nie jest od szansy powodzenia, a tylko i wyłącznie od ochrony przed utratą podzespołów, ale i tak insurance nie chroni craftkitów, co i tak czy siak wychodzi na złodziejstwo twórców. Poczytałem trochę na oficjalnym forum i mnóstwo osób skarży się na ten system, ale jak widać twórcy nie zamierzają nic z tym zrobić.

A jaki masz nick na JAO, ja mam Fast & Furious. Jak grałem na początku bardzo dużo, to udało mi się wejść na drugie miejsce w ilości zdobytych dogtags'ów. Odkąd już nie gram, to wiadomo, że pozycja spada. Jestem już na 10 pozycji.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
p5zx
Post : 05 gru 2012 01:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Starchris pisze:
No masz rację, wtedy nie miałem wiedzy, że insurance nie jest od szansy powodzenia, a tylko i wyłącznie od ochrony przed utratą podzespołów, ale i tak insurance nie chroni craftkitów, co i tak czy siak wychodzi na złodziejstwo twórców. Poczytałem trochę na oficjalnym forum i mnóstwo osób skarży się na ten system, ale jak widać twórcy nie zamierzają nic z tym zrobić.

A jaki masz nick na JAO, ja mam Fast & Furious. Jak grałem na początku bardzo dużo, to udało mi się wejść na drugie miejsce w ilości zdobytych dogtags'ów. Odkąd już nie gram, to wiadomo, że pozycja spada. Jestem już na 10 pozycji.



Na początku grałem innym kontem razem ze znajomym (coś ze snajp w nazwie) ale za nic nie możemy sobie przypomnieć na jakiego maila założyliśmy i konto poszło się ....

Teraz gram kontem TEREN OSIEDLOWY (już sam kolega ma dość :) ) gram w takich godzinach że ciężko mi znaleźć kogoś do pvp w nocy.

Jak teraz najczęściej grają ludzie 4 vs 4 czy 1 vs 1 ?

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Dozer
Post : 06 sty 2013 19:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 06.01.2013


Może mam niski poziom, bo najemnicy ok 15lvl, ale na misjach z przeciwników lecą tylko bronie klasy junk i amunicja.


*
 
Starchris
Post : 06 sty 2013 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Przy tym poziomie nie ma szans na innego rodzaju sprzet, m. in. EPIC, ale nic się nie bój wszystko przed Tobą.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron