Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
szczepX
Post : 29 gru 2012 21:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.12.2012


Jako że rozpocząłem zabawę na battlegrounds nasunęły mi się kolejne pytania. Zdobywa się tam pkt honoru. Wygrałem 1 bitwę a co ciekawe przydzielono mi bardzo bardzo słabego przeciwnika więc nawet mnie nie drasnął. Dostałem jakiś lvl i 50 punktów. Do kupienia są bronie "honored" i mam teraz problem jak mają się punkty honoru do tych broni. Czy ich używanie odejmuje mi te punkty lub czy punkty się w jakikolwiek sposób zużywają np. po porażce. Bo w sumie po jednym meczu mam tyle punktów że mogę używać naprawdę dobrych sprzętów.

Mam też trochę dylemat co zrobić z moją ekipą. Ja komandos smg+snajperki, Scope snajper + pistolety, Buns snajper + pistolety, Spider soldier - automaty + pistolety. Nie wiem czy rezygnować z kogoś i wynająć kolejnego komandosa. W sumie szkoda mi będzie Buns i Spider bo trochę już ich wytrenowałem.

Brakuje mi w tej grze broni białej. Oj bardzo brakuje.

Grałem chwile też w Total Influence - rosyjską taktyczną grę w klimacie Fallouta. Całkiem fajna tylko strasznie dużo Rosjan. Potrafię przeczytać co piszą i w miarę zrozumieć ale odpisać już nie więc komunikacja odpada.


*
 
Starchris
Post : 29 gru 2012 21:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


szczepX pisze:
jak mają się punkty honoru do tych broni. Czy ich używanie odejmuje mi te punkty lub czy punkty się w jakikolwiek sposób zużywają np. po porażce. Bo w sumie po jednym meczu mam tyle punktów że mogę używać naprawdę dobrych sprzętów.

Punkty honoru tylko i wyłącznie odblokowują daną broń, że możesz ją kupić i używać. Tylko tyle.


szczepX pisze:
Mam też trochę dylemat co zrobić z moją ekipą. Ja komandos smg+snajperki, Scope snajper + pistolety, Buns snajper + pistolety, Spider soldier - automaty + pistolety. Nie wiem czy rezygnować z kogoś i wynająć kolejnego komandosa. W sumie szkoda mi będzie Buns i Spider bo trochę już ich wytrenowałem.

No niestety, ta gra tak ma i za każdym razem twórcy obiecują wyrównać poziom klas, ale jak tak dalej będą obiecywać, to nigdy tego nie zrobią. Na chwilę obecną tylko i wyłącznie klasa commando trenowana pod pistolet i snajperkę. Inaczej nic w tej grze nie osiągniesz.

Przeczytaj sobie trzeci post w tym temacie, na pewno rozjaśni Ci sytuację co i jak.


szczepX pisze:
Brakuje mi w tej grze broni białej. Oj bardzo brakuje.

To jest w planach, tak samo jak granaty, podarunki od innych graczy i wiele innych, ale kiedy to wejdzie, to mnie nawet nie pytaj.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
szczepX
Post : 30 gru 2012 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.12.2012


Przydałby się też rynek bo jednak większość rzeczy trzeba sprzedawać w sklepie co się równa stracie sporej ilości $$$. Mam jakieś epickie bronie ale co mi z nich jak nie będę ich używał a tak może znalazłby się jakiś fanatyk.


*
 
Starchris
Post : 30 gru 2012 23:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Dozer
Post : 06 sty 2013 19:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 06.01.2013


Cześć, kiedyś próbowałem grać w JAO, ale na moim sprzęcie nie poszedł. Kilka dni temu spróbowałem ponownie i chyba dodali jakiś ciekawy update, bo na niskich detalach gra chodzi mi płynnie. Mam postać główną do ciężkiej broni, buns jako wparcie z dystansu i ostatnio na potrzeby jednej misji zatrudniłem człowieka z G3. Postacie ok. 15 lvl, na razie robie same misje, nie wchodziłem na battlegrounds, bo podobno na tak niskim lvl nie ma nikogo z kim można by było powalczyć na równi. Jestem w grze sam, jakby był ktoś zainteresowany to chętnie nawiążę znajomość w grze. Moja ekipa to NakurwiaczePL ( :crazy: ).
Pozdrawiam


*
 
Starchris
Post : 06 sty 2013 20:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


No to prawda, ta gra okazał a się być nie tak popularna jak miała być i tylu graczy nie posiada aby bez problemu znaleźć przeciwnika na swoim poziomie. Często jest tak, że Ci przydziela tych najlepszych z 50 poziomem.

Ja mam wszystkich na poziomie 45 i jednego na 37, więc raczej nie pogramy, ale jak się zbliżysz do tego poziomu to zagadaj.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
szczepX
Post : 08 sty 2013 15:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.12.2012


Ja zagrałem 1 raz na battlegrouns, przydzieliło mi jakiegoś leszcza dostał łomot, dostałem punkty honoru = lepsze bronie i na battlegrounds nie wchodzę. System nie daje równoważnych przeciwników więc nie ma sensu. Gram misje bo ciekawi mnie aspekt taktyczno-finansowy w tej grze.

Proszę też o radę. Mam 3 commando (ze snajperkami) i 1 snajpera. Jaki pancerz dla nich kupować czy słabszy ale chroniący również boki tył czy tylko lepszą ale chroniącą tylko przód parkę? To samo dotyczy nakrycia głowy. Staram się nie dopuszczać do walki na bliskie odległości ale równa się to temu że nie zawsze jestem za osłoną przy podejmowaniu walki. Jeżeli ktoś pojawi się z boku lubi snajpera mocno uszkodzić bo właśnie on ma parkę.


*
 
Dozer
Post : 08 sty 2013 17:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 06.01.2013


Ja bym snajperom dawał ubranka dodające jak najwięcej do szansy na krytyk...

Ja wszedłem na BG wczoraj, dostałem łomot i od razu otrzymałem 50 lvl honoru :D Chyba jakiś bug.

Aspekt taktyczno-finansowy nie istnieje moim zdaniem. Po prostu po misjach dostajesz określoną z góry ilość przedmiotów, które pasują tylko do jednego konkretnego upgrade, ulepszasz tylko to na co w tym momencie pozwalają autorzy gry. Troche bezsensu, niby coś dostajesz, niby się rozbudowujesz, a tak naprawdę mogliby to zautomatyzować bo nie ma żadnych innych możliwości wydawania zdobytego sprzętu i ulepszasz to co autor przewidział w danej chwili.


*
 
Starchris
Post : 08 sty 2013 21:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Do wykonywania misji to tak, wystarczą tylko osłony na przód. Natomiast do areny trzeba się ubierać w osłony całkowite (przód, bok, tył), bo jak walczysz przeciwko klasie commando, a zreguły zawsze tak jest, bo niestety taka gra jest, to commando ma tyle punktów akcji, że zawsze podbiegnie do Ciebie i walnie Cię kilka razy w bok i po tobie.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Mr.Jagged
Post : 08 sty 2013 21:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Powiem tak ja na Ja Online mialem konto 3 miesiacei nie gralem i teraz nie zaluje, mma konto jescze z broniami honored,. Walczylem raz na battlegrounds i od razu wbilo mi 50 lvl honor. Ogolnie gra bardzo mi sie podoba mma juz 35 lvl . Jak cos zapraszam polakow do sojuszu PLB Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Mr.Jagged
Post : 08 sty 2013 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Dozer bug z honorem lada kilka dni zostanie załatany bo rozmawialem z Modem, poki co cieszmy sie ze takowy bug jest bo mozna broni honored uzywac.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 08 sty 2013 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Mr.Jagged pisze:
ak cos zapraszam polakow do sojuszu PLB Pozdrawiam

Ja już jestem w tej grupie.


Mr.Jagged pisze:
Dozer bug z honorem lada kilka dni zostanie załatany bo rozmawialem z Modem, poki co cieszmy sie ze takowy bug jest bo mozna broni honored uzywac.

Przy okazji się zapytam, jaką masz najlepszą broń smg oraz snajperkę klasy honored w 50 poziomie. Ja mam na razie 35 poziom honoru i chciałbym wiedzieć, czy mam wszystkie bronie honored, czy jednak będą jeszcze inne do 50 poziomu.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Lis
Post : 02 sie 2013 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Panowie i Panie gra ktos w to jeszcze ? Ja dopiero wczoraj zacząłem i ciekawi mnie jak Wam idzie , jakies tipy czy cos . Mozna jakos razem sojusze tworzyć czy cos w tym stylu ?


*
 
Starchris
Post : 02 sie 2013 22:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Są na stronie ogólne poradniki jak grać. Natomiast warto też na czacie głównym w samej grze wywołać jakiegoś Polaka i na pewno wielu się odezwie. Bardzo dużo ich gra i raczej tutaj się nie udzielają, tylko właśnie na czacie w grze.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Lis
Post : 06 sie 2013 21:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Gierka ogólnie daje radę ale początki jak zwykle koszmarne :/ utknąłem i nie mogę się przebić. Poza tym zanim to do końca ogarnę to 2020 będzie heheh . Jakby ktoś z użytkowników tego forum tam pykał to odzywajcie się .


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron