Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Van
Post : 29 sie 2011 09:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


lukasamd pisze:
Van pisze:
(...) Z drugiej strony cięzko mi sobie wyobrazić, jakiej technologii przeglądarkowej mogliby użyć dla uzyskania tak dobrego efektu. Wszystko prezentujące nieco bardziej zaawansowane 3D jest wciąż w powijakach lub fazie eksperymentów.


Eeee??? A Quake Live to co, koń?

Fakt! Zapomniałem, bo nie lubię za bardzo Quake'a :) Ale do Quake Live konieczne jest pobranie wtyczki do przeglądarki.


*
 
Wigen
Post : 13 paź 2011 20:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Tak się zastanawiam nad tym czy, by czasem nie przepytać trochę gości z Cliffhanger Productions odnośnie Jagged Alliance Online. Zapytać ich o coś czego na temat gry jeszcze nie wiemy, a na pewno chlelibyśmy wiedzieć nieco więcej. Może to nam da większy pogląd na to, na co zwrócić uwagę podczas gry i testowania bety . A, że przesiadują oni na swoim forum z tego co widzę dosyć często, przez co dotarcie do nich jest dosyć proste to nie jest to taki zły pomysł.


*
 
hasan_talib
Post : 16 paź 2011 21:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Masz moje błogosławieństwo ;-)


*
 
Wigen
Post : 22 paź 2011 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Cytuj:
Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że za sprawą firmy Gamigo, czyli niemieckiego wydawcy specjalizującego się w tworzeniu darmowych gier on-line na przeglądarki internetowe ruszyły zapisy na zamknięte beta testy Jagged Alliance Online. Tym razem news będzie dotyczył czegoś innego, ale jego zawartość jest dość standardowa. Otóż na łamach dobrze nam znanego zagranicznego serwisu o grach gamespot, który już wiele razy dał nam o sobie znać, chociażby z publikowania materiałów o Jagged Alliance: Back in Action zamieścił na swojej stronie cztery, świeżutkie screeny z Jagged Alliance Online. My idąc oczywiście za ich przykładem także publikujemy je w naszej galerii.


http://jagged-alliance.pl/album76/


*
 
Klepczar
Post : 23 paź 2011 09:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


a ja się boję że wyjdzie z tego H&S typu diablo....


*
 
Wigen
Post : 23 paź 2011 17:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Klepczar pisze:
a ja się boję że wyjdzie z tego H&S typu diablo....


Masz na myśli to, że zrobią z tego typowego hack & slash'a? Wg. mnie będzie to typowe RPG z przeciętną grafiką z rzutem izometrycznym. Grą zapełnioną 60 najemnikami oraz tysiącami broni porozrzucanych po 100 różnorakich mapach.


*
 
Len
Post : 24 paź 2011 09:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Im więcej widzę screenów z JA Online tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że będzie grą o wiele lepszą. Z BiA będzie crap, ale to ma szanse na sukces.


*
  WWW
Wigen
Post : 24 paź 2011 12:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Również jestem takiego samego zdania. Szczególnie, że goście z bitComposer Games są mieszani z błotem (nie pierwszy raz z resztą) przez niemieckich fanów za to, że nie słuchają ich próśb, że gra nie ma nic wspólnego z poprzedniczkami, za zmieniony system walki itp. rzeczy. No ale jak to można się skupić na pracy skoro na karku ma się kilkadziesiąt rozsierdzonych fanów, a tak to przez to nie mamy z ich strony żadnych informacji, screenów i w jakiej fazie produkcji jest obecnie gra.


*
 
Wigen
Post : 05 lis 2011 01:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Macie już obmyślone w jakich składach będziecie walczyć i przeciwko komu w JA Online?


*
 
Perry
Post : 05 lis 2011 03:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Wigen pisze:
Macie już obmyślone w jakich składach będziecie walczyć i przeciwko komu w JA Online?


O ile będą dostępni ci sami najemnicy, składu nie zmienię, czyli squad night ops., a przeciwko komu? Nie wiem jakby to miało wyglądać..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


Ostatnio zmieniony 05 lis 2011 07:53 przez Perry, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Wigen
Post : 10 lis 2011 20:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Perry pisze:
O ile będą dostępni ci sami najemnicy


Będą ci sami najemnicy co w poprzednich częściach a jest ich 60 (najemników) więc wybór jest ogromny.


*
 
Premislaus
Post : 11 lis 2011 09:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Len pisze:
Im więcej widzę screenów z JA Online tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że będzie grą o wiele lepszą. Z BiA będzie crap, ale to ma szanse na sukces.


E tam ja właśnie czekam na BiA! JA Online nie ziębi mnie, nie grzeje bo nie jestem graczem multi. Ale na tej grze powinni zarobić! Coś mało newsów z BiA, boje się, że uwalą projekt, poczekają na kasę z JA Online i kupią inny silnik.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Wigen
Post : 16 lis 2011 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Jak widać panowie z Gamigo rozkręcają się przed pierwszymi beta testami ich najnowszego dzieła jakim jest "Jagged Alliance Online" ;)

http://jaggedalliance.gamigo.com/en/home/

Czy ktoś już dostał e-maila z kluczem do bety?


*
 
szczepX
Post : 18 gru 2012 06:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 18.12.2012


Ja mam ogólne pytanie co do rozgrywki.
Mam wynajętych 2 najemników i jeżeli nie przedłużę im o czasie kontraktu to oni wrócą do agencji. Co się stanie ze sprzętem i lvlami? Czy mój sprzęt zostanie u mnie czy zabiorą ze sobą oraz czy później będę mógł ich wynająć z takim lvlem jak skończyli u mnie pracować.

Dopiero zacząłem grać i wolę się zapytać niż później przekonać


*
 
Starchris
Post : 18 gru 2012 12:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


szczepX pisze:
Ja mam ogólne pytanie co do rozgrywki.
Mam wynajętych 2 najemników i jeżeli nie przedłużę im o czasie kontraktu to oni wrócą do agencji. Co się stanie ze sprzętem i lvlami? Czy mój sprzęt zostanie u mnie czy zabiorą ze sobą oraz czy później będę mógł ich wynająć z takim lvlem jak skończyli u mnie pracować.

Dopiero zacząłem grać i wolę się zapytać niż później przekonać

Po zakończeniu kontraktu, będą u Ciebie w Twoich slotach jako nieaktywni najemnicy. Będziesz mógł im dawać broń i przedmioty (mogą wtedy służyć jako dodatkowe sloty w magazynie), ale nie będziesz mógł samych najemników ani używać ani leczyć. Będą tacy jak na zdjęciu poniżej. Nie bój się nic nie stracisz. Dopiero jak użyjesz opcji dismiss (czyli pozbędziesz się najemnika na dobre, to wtedy wszystko się traci co merc posiada (chyba, że przedmioty wcześniej przełożysz gdzie indziej), ale statystyki, to w takim wypadku już wszystkie u takiego najemnika się kasują (poziom, ilość zdobytych dogtagsów i tak dalej).

Załącznik:
Nie wynajeci najemnicy są szarzy.JPG
Nie wynajeci najemnicy są szarzy.JPG [ 200.39 KiB | Przeglądany 2326 razy ]

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron