Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
wyrve
Post : 23 paź 2013 16:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 23.10.2013


Witam

Mam pytanie, niedawno zacząłem grać w JAO i mam pytanie. Czy ta gra żyje ?. Czy to normalne, że nie mogę nikogo wyszukać do gry pvp, a za dalszą gre pve chcą około 400 złotych monet (aktualnie posiadam 100) ?


*
 
Starchris
Post : 23 paź 2013 20:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Przykro mi, ale napisałeś prawdę, ta gra to już trup, nikt w nią nie gra, a jeśli już znajdziesz kogoś do gry w PvP, to będzie dopiero cud.

No niestety pomimo wieli ostrzeżeń i informacji ze strony fanów z całego świata, twórcy cały czas brnęli w swoje przekonania no i mają to co mają, kompletnie nudną bez wyrazu, składu i sensu grę.

Niedługo (tak obiecują od wielu, wielu miesięcy) ma się dokonać połączenie serwerów, bo JA Online jest tak dziwnie technicznie podzielone, pół wszystkich graczy gra na jednym, a druga połowa na drugim i jedni z drugimi się nie widzą i nie mogą grać. Jeśli to się dokona, to powinien być większy ruch, no ale zwiększy się sam ruch, a nie gra, więc wątpię żeby to samej grze pomogło.

Na pewno absolutnie nie kupuj żadnych złotych monet, bo one po połączeniu i tak zostaną skasowane i zastąpione czymś innym, o którym twórcy nie chcą powiedzieć. Pozostaje tylko czekać i ewentualnie co jakiś czas popykać w zwykłe misje.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Lis
Post : 28 sty 2014 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 77
  • Dołączył: 11.08.2011
  • Skąd: Białystok / Luton UK


Hmmm początek zapowiadał się ciekawie musze przyznać. jednak im dalej w las tym jakoś słabiej że tak to ujmę. PvP to rzeczywiście cud jeśli nie masz 50 levela :/ a jak juz sie ktoś trafi to jakimś cudem (albo dzięki sztabkom) ma nieporównywalny sprzęt plus ammo. AP amunicja graniczy z cudem aby znaleźć. Misje i przeciwnicy co raz trudniejsi (chociaż z tym to przegięli delikatnie moim zdaniem) a sprzęt do bani albo drogi - o sztabkach nie wspominam nawet .

Ktoś z Was jeszcze w to pyka ??


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5


cron