Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
lucaskane
Post : 13 cze 2014 00:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 13.06.2014


Witam, jestem już na 21-szym dniu w UB (więc zaczynanie od nowa nie wchodzi w grę) poczytałem trochę wątków na forum ale nigdzie nie znalazłem podobnego problemu, chodzi o to, że ZNIKNĄŁ mi laptop, zorientowałem się dopiero wtedy, gdy w końcu udało mi się znaleźć dekoder. lapsa nigdzie nie upuściłem, nie zgubiłem, to po prostu jakiś bug.. czy ktoś tutaj mógłby "stworzyć" mi laptopa po przesłaniu przeze mnie sejva? lub podesłanie mi jakiegoś cheata, przetrzepałem internet ale się na takiego nie natknąłem. proszę o szybką odpowiedź!


*
 
micand1989
Post : 13 cze 2014 08:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


lucaskane pisze:
Witam, jestem już na 21-szym dniu w UB (więc zaczynanie od nowa nie wchodzi w grę) poczytałem trochę wątków na forum ale nigdzie nie znalazłem podobnego problemu, chodzi o to, że ZNIKNĄŁ mi laptop, zorientowałem się dopiero wtedy, gdy w końcu udało mi się znaleźć dekoder. lapsa nigdzie nie upuściłem, nie zgubiłem, to po prostu jakiś bug.. czy ktoś tutaj mógłby "stworzyć" mi laptopa po przesłaniu przeze mnie sejva? lub podesłanie mi jakiegoś cheata, przetrzepałem internet ale się na takiego nie natknąłem. proszę o szybką odpowiedź!

Laptopa przekazuje nam Carmen Gabreski w A9 na lotnisku po wylądowaniu. Nie wiem czy można gdzieś kupić drugi (spróbuj w sklepie u Betty Fung), ale na pewno można takowy znaleźć w szafkach na stacjach metra.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lucaskane
Post : 13 cze 2014 11:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 13.06.2014


o Carmenie wiem, nosiłem jego lapa przez całą grą aż do tej pory :) Betty zawiodła, szafki też, wszystkie przetrzepane ani śladu lapa. jedynym chyba możliwym sposobem jest nazwanie mnie przez grę frajerem i stworzenie przedmiotu :) masz jakieś info na ten temat? jak mógłbym to zrobić?


*
 
micand1989
Post : 13 cze 2014 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


lucaskane pisze:
i stworzenie przedmiotu :) masz jakieś info na ten temat? jak mógłbym to zrobić?

Włącz kody. Wypłać z konta 10$. Weź w prawą rękę (no tą podstawową co trzymasz karabin).
https://jagged-alliance.pl/artykul103/ko ... lliance-2/
ALT+W to przesuwa do przodu
ALT+SHIFT+W przesuwa do tyłu
będą ci się itemy w ręku zmieniać według kolejności z pliku items.xml
Chyba dalej już sobie poradzisz?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lucaskane
Post : 17 cze 2014 15:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 13.06.2014


pomogło, dziękuję. :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie