Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 26 lis 2006 21:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Spolszczenie do gry Jagged Alliance 2 Urban Chaos tworzone było przez 1 rok i 4 miesiące więc nic dziwnego, że w dniu premiery nagle na forum pojawiło się pełno osób. Tylko czy te wszystkie osoby, które tak wyczekiwały na spolszczenie wogóle w to zagrały? Tego nie wiemy, ale możemy się dowiedzieć od tych co zagrali jakie były ich pierwsze i późniejsze wrażenia z gry.

Wiem, że na tym forum dość sporo osób w to grało. Co was najbardziej zaciekawiło? Co się nie spodobało? Jakie były pierwsze myśli po włączeniu gry? O tym możecie pisać właśnie w tym temacie!

Ja się wypowiadać nie będę ze względów oczywistych :->


*
  WWW
Fireox
Post : 26 lis 2006 21:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Ja grałem duzo razy ale mi chyba nie jest pisane gra w przejście UC ;) zawsze gdy zaczynałem gre dobrze mi szło to zaraz format C albo D i po zapisie gry :P nigdy nie wpadłem na myśl żeby zapis przenieść na inny dysk tzn za ostatnim razem kiedy znowu podchodziłem do gry tzn chyba 3 raz :P to zapisałem na dysku E ale wtedy przez przypadek i E sfromatowałem :P
Wiec daje sobie spkuj na razie z UC bo znowu tak bedzie jak wcześcniej (znajac moje szczęscie :D )
Len pisze:
Co was najbardziej zaciekawiło?

mnie zaciekawił sam fakt że powstalo takie coś do tak dużej modyfikacji :D
Len pisze:
Co się nie spodobało?

co to za dziwne pytanie ? :D
Mi sie podoba wszytko !
Len pisze:
akie były pierwsze myśli po włączeniu gry?

Że fajnie wygląda polskie menu gry :one:


*
 
Len
Post : 26 lis 2006 23:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Fireox pisze:
fajnie wygląda polskie menu gry :one:

No tak, mi też się podobało. Nie mieliśmy czcionki więc z tym menu męczyliśmy się prawie przez całą polonizację :D


*
  WWW
Bartek0511
Post : 27 lis 2006 07:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


A mi się bardzo spolszczenie podoba, moge nawet powiedzieć że razem z ojcem do tej pory gramy, kurde on jest dalej odemnie. :P


*
 
snick
Post : 28 lis 2006 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


UC:PL to jedna z tych wielu gier, wpisanych na moją listę "przejdę przez wakacje". Taa, ale to były wakacje '05, a ja dalej tego nie skończyłem. Ale teraz jestem już o 2 sektory od królowej, więc musi się udać. ;)

Cytuj:
Co was najbardziej zaciekawiło?

Dobre pytanie... O wszystko, co mnie ciekawiło pytałem Lena, więc ciężko teraz coś na siłę wymyślać, ale na pewno ciekawiło mnie, jak przełożyliście dialogi nowych postaci.

Cytuj:
Co się nie spodobało?

Że UC tak długo ściągałem. :D A poza tym było kilka błędów w spolszczeniu, które zdecydowanie nie powinny się znaleźć w grze, która przeszła przez sito betatestów.

Cytuj:
jakie były pierwsze myśli po włączeniu gry?

"Szkoda, że nie spolszczyli intra..." :P :D


*
  WWW
Len
Post : 29 lis 2006 15:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


snick pisze:
Że UC tak długo ściągałem. :D A poza tym było kilka błędów w spolszczeniu, które zdecydowanie nie powinny się znaleźć w grze, która przeszła przez sito betatestów.

A z tym to już do JA2MOD Squad :P Na szczęście błędy szybko zgłoszono i myślę, że doszliśmy już do takiej wersji w której pojawiają się one przynajmniej żadko. To był nasz pierwszy projekt, a człowiek na błędach się uczy.


*
  WWW
lukasamd
Post : 30 lis 2006 08:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jak dla mnie UC to po prostu cudo.


*
  WWW
Len
Post : 22 sty 2007 11:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Snick: Przeszedłeś właśnie UC z polską nakładką. Jak oceniasz polonizację samej końcówki gry? Tzn. od momentu spotkania z Brendą aż do filmiku. Pamiętam, że było tam trochę problemów.


*
  WWW
snick
Post : 22 sty 2007 15:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


@Len:
Na ten temat wypowiem się szerzej, gdy jeszcze raz dokładnie przeczytam te dialogi. :)


*
  WWW
Len
Post : 22 sty 2007 15:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przesadzasz, mi tu nie chodzi o szczegółową opinię i wypisywanie błędów oraz sugerowanych poprawek. Po prostu o twoje odczucia, które każdy ma przecież :]


*
  WWW
snick
Post : 23 sty 2007 14:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Outro było słabe... Żałuję, że go nie spolszczyliście, bo głos lektora też pozostawiał sporo do życzenia (podobnie, jak w intrze).

Samo zaskoczenie - zaskakujące i przewrotne, ale ten tekst o salonach kosmetycznych trochę przegięty. :P Ogólnie rzecz biorąc, spodziewałem się jednak lepszego zaskoczenia po twórcach takiego moda, jakim jest UC.


*
  WWW
Len
Post : 15 kwie 2007 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mało kto to zauważył, nawet ja sam zapomniałem bo w tym dniu cały czas ślęczałem nad zeszytem. O co chodzi? Oczywiście o 12 kwietnia, 3 dni temu minęła pierwsza rocznica wydania polonizacji JA2: Urban Chaos :sylwester:

W ciągu tego roku IS polonizacja została bardzo mocno poprawiona i wydało kolejne spolszczenie do modyfikacji JA2: Vietnam SOG '69. Żałuję tylko, że wtedy jeszcze nie było JAC bo teraz jest tu mało postów o UCPL :(


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 kwie 2007 18:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No ja też żałuję że nie powstało ono nawet rok wcześniej (kurde urodziłem się za późno :D)... UCPL jest bardzo dobry i jeżeli TERAZ ktoś zabiera się za granie to nie powinien natknąć się raczej na błędy..

O SOGu nie mogę jeszcze tego powiedzieć ale to nie ten temat ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron