Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Zhenia
Post : 16 lut 2011 02:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 175
  • Dołączył: 09.05.2009


Witam.
Uwolnilem ambasadora z zona, przetransportowalem na lotnisko w Calisto (Drassen). Problem polega na tym, ze gdy eskortowani wejda do strefy lotniska Blair rozpoczyna przemowe. Konczy sie ona slowami "Czy mamy cos by wynagrodzic tych dzielnych zolnierzy?", Blair z zona znikaja, wyswietla sie "historia zaktualizowana" i zalacza sie zegar "na martwo" - nie da sie ruszyc myszka, gra kaze czekac. Czekalem kilka razy po kilka minut, wchodzilem do sektora z roznych stron, podbiegalem do pary eskortowanych roznymi najemnikami, nie dalo to nic. W zwiazku z tym mam pytania:
1. Czy ktos zna recepte na ten blad?
2. Jesli nie, to czy wyrzucenie Blaira i jego zony z oddzialu ("zdymisjonowac") wplynie na questy badz mozliwosc ukonczenia gry? Nie chodzi mi o dodatkowe bronie, ktore maja przeslac, ani o 2000 zielonych, tylko na powazniejsze sprawy, takie jak kolejne mozliwe bledy.

Bede wdzieczny za udzielenie odpowiedzi.


*
 
pudel89
Post : 16 lut 2011 10:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


Weź jednego najemnika, najlepiej takiego który ma wolne miejsce na wyposazenie i wyslij go z nimi do miejsca gdzie zaczynają przemowę. Bug polega na tym, że żona chce dać jednemu z najemników pieniądze ale nie może znaleźć scieżki do żadnego bo są za daleko. Jak jeden podejdzie z nimi to ona da mu kasę i problem masz z głowy.

_________________
Obrazek


*
 
micand1989
Post : 16 lut 2011 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


najpierw podejdź kobitką do hangaru tam gdzie stoi Pablo, a potem podejdź Blair-em do hangaru - to powinno pomóc.
No i oczywiście najemnikiem i postaw go koło hangaru albo helikoptera.
BTW i musisz mieć wolny slot żeby kobitka mogła dać ci kase, bo to też może zawieszać.

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 16 lut 2011 14:00 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
beblogz
Post : 18 lut 2011 03:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 22
  • Dołączył: 02.02.2011


Ech - czyli krótko i na temat. Może to innym też pomóc, choć to trochę nie w temacie. Ten koleś to pewnie John Colba w wersji stadard. Podstawa: 1 slot pusty w plecaku, może być ręka. Kawałek kasy, oni znikają i tyle. 2 tys. w JA2. Modyfikacja? Raczej na jedno wychodzi. Inna nazwa, parę zmian - efekt ten sam.
Pablo może już nie żyć - nie cierpię złodziei w realu, a co dopiero w grze. Pablo ginie wyłomotany w 5 minut pu zdobyciu lotniska - najpierw przegląd rejonu. Zwykle gram na 1.03, więc korzystam do bólu z buga - mam kilka... (resztę dopisać sobie samemu) sprzętu. Działa TYLKO w 1.03. Kto nie czytał - szukać albo pisać do mnie. Pzd.


Ostatnio zmieniony 18 lut 2011 03:57 przez beblogz, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Zhenia
Post : 20 lut 2011 06:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 175
  • Dołączył: 09.05.2009


Dzięki serdeczne. Jednak żaden z wymienionych sposobów nie działa - może dlatego że gram na Goldzie.
Wywaliłem tego ambasadora z żoną i gram dalej - trudno się mówi...


*
 
HavocM
Post : 25 cze 2014 10:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.05.2014


Mam problem z Blairem i jego żoną,dostarczam go na lotnisko i nic się nie dzieje,żadnego dialogu,żadnej reakcji,oprowadziłem ich po całym lotnisku w Callisto i nic.Widziałem na jakimś filmiku,że Blair rozpoczyna dialog jak zaprowadzi się go do śmigłowca który znajduje się najbliżej Pabla, u mnie nic się nie dzieje.To błąd czy muszę spełnić jakieś dodatkowe warunki?Znaleźć pilota,czy wyzwolić całe Callisto?Jak do tej pory wyzwoliłem tylko dwa sektory Callisto.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron