Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
majki
Post : 03 kwie 2010 12:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 03.04.2010


Witam, mam następujący problem. Otóż bezproblemowo połączyłem 1.13 z UC, zgodnie z instrukcją z pliku instalacyjnego, gra się fajnie i generalnie nie ma błędów poza jednym denerwującym- ni z tego ni z owego potrafi się zawiesić ot tak:/ Nie ma reguły kiedy się to stanie, po prostu nagle np. na ekranie strategicznym- wiesi się, przy wchodzeniu do sektora i ładowaniu mapy/ wybieraniu pozycji początkowej przy ataku- wiesi się, przy odpieraniu ataku przez samoobronę- wiesi się, przy kończeniu swojej tury- wiesi się itp. Jest to strasznie denerwujące i kompletnie odbiera przyjemność z grania bo nie znam ani dnia ani godziny kiedy się to stanie, mało tego są takie momenty kiedy zawiesi się zawsze przy jednej akcji np wchodzeniu do sektora i chociażbym się skręcił nie jestem w stanie temu zapobiec, pomaga tylko wczytanie poprzedniego sejwa i zrobienie tego czy owego inaczej:/ kiedy już dojdzie do zawieszki wygląda to tak, że wszystko po prostu zamiera, muzyka gra dalej normalnie i na odblokowanie komputera pomaga tylko ctrl+alt+del.
Próbowałem instalować inne interfejsy, zmieniać rozdzielczość, synchornizację pionową w configu, ustawiać zgodność ze starszymi windowsami ale to nie pomaga. Używam windowsa 7 professional i mam najnowszą wersję UC 1.13, a zwykłe 1.13 w wersji Build 1.13.3287, 09.10.23, gram na klasycznym interfejsie z JA2, nie pasuje mi ten nowy. Proszę o pomoc bo inaczej zanim skończę grę wyjdę z siebie :crazy:


*
 
lukasamd
Post : 03 kwie 2010 17:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hybryda Urban Chaos i 1.13 ciągle de facto znajduje się w fazie beta, więc problemy mogą się zdarzać...
Inna sprawa, że ktoś na forum już pisał o tym, że gra w tego moda i jakoś o tak częstych problemach nie wspominał.


*
  WWW
majki
Post : 03 kwie 2010 18:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 03.04.2010


Podejrzewam, że skoro to beta to ile komputerów i graczy, tyle rożnych kwiatków może się pojawić. Na razie wrzuciłem sobie starszą wersję moda, być może będzie lepiej.


*
 
majki
Post : 04 kwie 2010 22:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 03.04.2010


No i kicha, pograłem trochę ze starszą wersją i dalej potrafi się zawiesić, ale zauważyłem że teraz dzieje się to tylko gdy najemnicy lub samoobrona mają podjąć walkę z wrogiem i wybieram jak ma się to rozegrać oraz przy zajmowaniu pozycji początkowej do ataku i kliknięciu Done. Mam nadzieję, że w kolejnej wersji moda nie będę miał problemów tego typu.


*
 
Stridingshadow
Post : 05 kwie 2010 10:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Wyluzuj, to beta, nie służy do grania, tylko do testowania.
Zdaj z tego raport na stronie moda i poczekaj na nowszą wersję ;)

_________________
Obrazek


*
 
Premislaus
Post : 12 sie 2010 15:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Pamiętam, że były kiedyś różne poprawki do UC, m.n. spolszczenie je zawierało. Czy hybryda zawiera te poprawki?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
mtl
Post : 17 sie 2010 19:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Z tego co wiem, to wszelakie "poprawione" pliki zawierają się w Hybrydzie, z UC potrzebne są tylko pliki z instalatora, bez żadnych patchów itp.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Klepczar
Post : 22 sty 2011 14:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


poprawna instalacja,
najnowszy SYN z forum (19 grudnia chyba)

zawiecha przy kliknięciu "nowa gra" lub "preferencje"


*
 
lukasamd
Post : 22 sty 2011 20:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jest już nowsza wersja tej hybrydy:
propozycje-t38-150.html#p45099

Jeszcze nie ma w downloadzie bo przenoszę pliki na inny serwer i robię ogólne porządki, a bez sensu przy niskim uploadzie wrzucać na dwa. Dajcie kilka dni a będzie :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron