Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
pastinho
Post : 27 lut 2010 17:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 26.12.2009


Witam, to ponownie moja skromna osoba :), pisze z poważnym, profesjonalnym pytaniem bo już trace pewność czy w UC wogóle znajduje sie celownik PSO , o którym ludzie pisza, odbiłem juz 70% miast , wszystkie oprócz 1 kopalnie, Rudessa też odbita i celownika PSO ani śladu. Zmuszon jestem do używania u mojego dowódcy oddziału snajperki Cz 700M1, ale z nia jest lekkie nieporozumienie , wycelownaie w banie kosztuje 22 lub21 i przy pelnej energi zostaja 3 punkty żeby sie ukryć zacoś ewentualnie bo na ekspercie w dalszych terenach z doborowa armia królowej , niewchodzi juz w gre zostanie w polu wiedzenia wroga bo strzelaja bardzo celnie. Stąd moje pytanie gdzie można sie natknać na ten celownik, wogóle jest w tym dodatku, bo że niema Dragunaova , ktory jest zamieniony na Vintorez VSS to wydedukowałem sam :D, niech ktoś napisze gdzie można sie spotkać z tym celownikiem, bo te ruskie Elcany sa wszedzie , nawet u Bobiego Raya, a PSO ani śladu a chcialbym żłożyć jakis M16A2, albo przynajmniej dołożyc pso do g3 i już dobra giwera, niech ktoś wskaże. Pozdrawiam.


*
 
lukasamd
Post : 28 lut 2010 12:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


O ile dobrze pamiętam, to w Urban Chaos znajdziesz celownik snajperski oraz celownik laserowy, tak jak ma to miejsce w wypadku JA2.
Jeżeli chcesz bawić się zaawansowanymi dodatkami optycznymi takimi jak celowniki PSO, specjalne 4x, 10x i inne, to polecam JA2 1.13
Aha, możesz oczywiście zagrać w hybrydę Urban Chaos 1.13 - wtedy masz zarówno nową fabułę, jak i cały ogrom wyposażenia, jakie jest "dostarczane" wraz z modyfikacją 1.13.


*
  WWW
pastinho
Post : 28 lut 2010 14:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 26.12.2009


A wiesz jak to zainstalować??? Ściągnełem raz 1.13 i UC i próbowałem ale nic z tego niewyszło, bo fakt faktem w UC broni jest zamało :(


*
 
lukasamd
Post : 28 lut 2010 14:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zgodnie z instrukcją instalacja wygląda tak:

1. Instalujesz JA2
2. Instalujesz moda Urban Chaos
3. Wchodzisz do katalogu gry, zamieniasz nazwę folderu DATA na DATA-UC

4. Instalujesz w innym miejscu JA2
5. Instalujesz na tym JA2 moda JA2 1.13

6. Kopiujesz DATA-UC z katalogu Urban Chaos do tego JA2 1.13
7. Wrzucasz do tego JA2 1.13 pliki z hybrydy Urban Chaos 1.13
8. Edytujesz plik JA2.ini, a dokładniej ustawiasz wczytanie nowego konfiga:

Kod:
VFS_CONFIG_INI = vfs_config.UC113.ini


9. No i ostatecznie odpalasz grę


*
  WWW
pastinho
Post : 02 mar 2010 17:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 26.12.2009


Lukasamd właśnie tak robie , ale już nasamym początku gdy tworze IMP-a i dochodze do momentu gdzie akceptuje sie przelew 3000$ nacoskam ok i gra sie zawiesza i musze robić restart i tak zakażdym razem, spróbuj zainstalować zobaczysz tosamo :) Ta hybryda toniezły syf , skoro taie błędy juz nasamym początku, dobrze że nie grałem pare dni i okazało sie że niema kopalń, albo niema królowej:)


*
 
pastinho
Post : 02 mar 2010 21:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 26.12.2009


Dobra już doszedłem oco chodzi trzeba dać nowy interfejs na starym gra sie zacina , musi byc rozdzielczosc nie mniejsza niz 800x600 bo nowy jest dostepny tylko od niej, nieobsługuje go 640x480 :) A tak przyokazji to na 4 poz trudnosci INSANE i IronMan, przy opcji mnówstwo bronii, aż odechciewa sie grac:) miasto jak jest atakowane to przez 100komandosów przeciwnika , niema szans zeby najwieksza ilosc najlepiej wytrenowanej samoobrony odparła atak to jakies wariactwo xD


*
 
lukasamd
Post : 03 mar 2010 16:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A czegoś się spodziewałeś? Przecież masz poziomy o nazwie IronMan i Insane nie bez powodu ;)
No i jeszcze to ostrzeżenie o powrocie w foliowej czarnej torbie... :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron