Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
pastinho
Post : 23 lut 2010 19:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 26.12.2009


Witam przeszedł może ktoś mi powiedzieć czy w jakikolwiek sposób da sie zrobić w UC tryb IronMan, chciałbym zrobić prawdziwą gre życia :diabel: na ekspercie, realu i mnóstwo bronii. Jest taka łatka wogóle że mozliwy jest ten tryb??? Bo nieukrywam że zrbiłem teraz IMPA ze swoim imieniem i nazwiskiem XD, 98 inteligencji, 10poziom, 99strzelectwo i robie quicksave cojakis czas i jak tylko mnie zabija albo trefia w łeb i zabiera inteligencje to odrazu quickload, taka gra troche bezsensu bo wiadomo ze i tak ja wygram bez strat, a chcałbym zeby było jak na wojnie , 1 bład i jeden albo pare trupów :D W IronMan sa dopiero emocje i adrenalina z gry:D


*
 
Svean
Post : 25 kwie 2010 08:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Ha :) Mam podobnie :)

Tzn nie jestem pewien ale Iron Man pojawił się dopiero chyba w Wildfire. Albo jakos tak. Także standardowo w UC nie było.
Ale zgadzam się w 100% że IronMan daje sporo satysfakcji nawet jesli jakiś sektor trzeba robić po 2-3 razy ze strategicznym wycofaniem jak npl nadchodzi w zbyt dużej ilości a my nie jesteśmy odpowiednio przygotowani. W Wilfire potrafiło pojawić sie tyle wrogów że 3 magazynki na najemnika było mało i trzeba było spierniczać po więcej pestek ;) (ale to też trzeba złapać dobre pozycje żeby nie okrążyli).

_________________
Obrazek


*
 
Stridingshadow
Post : 25 kwie 2010 08:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Svean pisze:
Tzn nie jestem pewien ale Iron Man pojawił się dopiero chyba w Wildfire. Albo jakos tak.

Pojawił się w Unfinished Business.
Jak chcę grać bez save'ów, to gram bez save'ów, czy tak trudno się oprzeć?

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron