Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
pastinho
Post : 16 lut 2010 15:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 26.12.2009


Błagam o pomoc jak ktoś coś wie to niech napisze, niewiem co robić mam JA2 GoldPack i instaluje na niego UC, nawet żadnych spolszczeń , ani QuickFix Patcha (chociaż próbowałem z nimi i bez nich i każdą kombinacje) i sprawa wyglada tak, że w Sheraton niema kierownika kopalni tam gdzie powiniem pyć (wogóle go niema), wiem gdzie jest biuro i jest pusto za kazdym razem , odinstalowywałem gre i ja instalowałem ze 100razy i nic. Teraz włączam gre laduje na lotniski i odrazu wpisuje Ctrl+GABBI, ALT+O zabijam wszystkich i de najkrótsza droga do sheraton, lekwidujac wszystkich podrodze Alt+O, w Sheraton daje Alt+E i nic , szefa niet i tak zakazdym razem w nieskończoność, myślałem że to może wina UC wiec sciagnełem z 3 rożnych stron i nic, wiec sprawdziłem JA2 GoldPAck bez dodatku i w Citizenie był Fred tam gdzie miał być, może z tym ja2 glod pomimo wszstko jest cos nietak, moze trzeba samo ja2 bez gold, pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może jak sie uzywa kodów to szef kopalni znika??


*
 
Len
Post : 16 lut 2010 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Chyba za dużo kombinujesz, pobieranie modyfikacji z trzech różnych stron czy ciągłe usuwanie i instalowanie nic ci nie da. Jeśli raz nie pomogło to za drugim też nie. W UC w ogóle dość często jest ten problem i nie wiem na czym on polega, pamiętam że kiedyś też tak miałem, ale po parunastu dniach po prostu się pojawił.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron