Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
pastinho
Post : 26 gru 2009 00:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 26.12.2009


Witam, jestem nowy na forum to mój pierwszy post. W Jaggeda gram kupe lat niema lepszej gry taktycznej, mam pytanie odnośnie kopalni w Urban Chaos. Zdobylem miasto Sheraton i w sektorze B2 powinien bec jakis godzc z tego co czytałem o imieniu Calvin Barkmore, szef z którym po dogadaniu powinienem dostawać kase, no i mam problem bo go nigdzie niema szukałem z 4 dni i nic w podziemiu (metrze ) mowia mi ze mogliby pracowac dlamnie ale z szefem trzeba gadać i jest u góry , ja szukam w tym B2 i nicccccc. Dodam ze UC mam zainstaliwanego na JA2 Gold, wgrałem łatke QuickFix Patch i wszystko chodzi bez zarzutu gra sie niewysypuje itp , gram na najwyzszym poziomie trudności. Pomocyyy niech któś doradzi...


*
 
Len
Post : 26 gru 2009 14:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szef kopalni w Sheraton to właśnie Calvin Barkmore, powinien być w B2. Nie wiem czy o tego chodzi ale jednego szefa kopalni trudno było znaleźć. Przeszukałeś wszystkie budynki? Bo na pewno będzie na powierzchni.

Pamiętam też, że miałem kiedyś podobny problem. Szefa kopalni nie było. Poszedłem więc na drugi koniec mapy zdobywać sektory, po dłuższym czasie wróciłem i szefuncio już był.


*
  WWW
mtl
Post : 26 gru 2009 14:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Zapisz grę i w ostateczności użyj kodów (konkretnie Alt+E), znajdź gościa, jeżeli nie ma go nawet po pokazaniu wszystkich postaci w sektorze, spróbuj jeszcze sprawdzić o różnych porach. Jeśli i tak go nie ma, to niestety jakiś bug :/ Po operacji oczywiście wczytaj grę ;)

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron