Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Ciubus
Post : 12 gru 2009 21:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 28
  • Dołączył: 07.07.2009
  • Skąd: Rzeszów


djt pisze:
Nie wiem czy inni użytkownicy tak mają - ale ja w drugim sektorze Atremo zrekrutowałem niejaką Elhi (snajper), pierwszy raz w Urbanie o takiej postaci słyszę.
Skąd się wzięła, ktoś wie? Czy to "ulepszenie" poprzez system 1.13 dodaje ją do gry?

Ja nie wiem... ale kobitka wymiata, nie dość że przyzwoite umiejętności strzeleckie + umiejętności lekarskie to do tego jest u mnie od rozbrajania pułapek :ok:

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 13 gru 2009 12:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


djt pisze:
Nie wiem czy inni użytkownicy tak mają - ale ja w drugim sektorze Atremo zrekrutowałem niejaką Elhi (snajper), pierwszy raz w Urbanie o takiej postaci słyszę.
Skąd się wzięła, ktoś wie? Czy to "ulepszenie" poprzez system 1.13 dodaje ją do gry?

To jedna z 3 zaginionych postaci przygotowanych kilka lat temu przez samych twórców UC. Postać cały czas była w grze ale nieaktywna, widocznie twórcy 1.13 ją przywrócili. Podczas prac nad spolszczeniem również był taki plan, ale ostatecznie z niego zrezygnowaliśmy.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 gru 2009 13:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


djt pisze:
Nie wiem czy inni użytkownicy tak mają - ale ja w drugim sektorze Atremo zrekrutowałem niejaką Elhi (snajper), pierwszy raz w Urbanie o takiej postaci słyszę.
Skąd się wzięła, ktoś wie? Czy to "ulepszenie" poprzez system 1.13 dodaje ją do gry?


Dobre pytanie. W normalnym Urban Chaos na pewno nie było takiej postaci, niemal wszyscy RPC byli niezbyt rozgarnięci, a snajpera z całą pewnością wśród nich żadnego nie było.


*
  WWW
djt
Post : 13 gru 2009 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Cytuj:
To jedna z 3 zaginionych postaci przygotowanych kilka lat temu przez samych twórców UC


A pozostałe dwie to...? Może też gdzieś w modzie będą? :D

Pozdrowienia

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Len
Post : 13 gru 2009 14:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


djt pisze:
A pozostałe dwie to...? Może też gdzieś w modzie będą? :D

Oj, żebym to ja pamiętał. Była na pewno Elhi, druga postać nazywała się bodajże "Captain" ale głowy nie dam. Trzecia postać była chyba na tyle niedokończona, że nie było sensu nad nią pracować. Przeglądałem nawet forum LA próbując sobie przypomnieć, ale nic nie znalazłem. A do UC wolę nie wracać bo jakbym zobaczył te wszystkie błędy to (znając siebie) natychmiast wziąłbym się za robienie ogromniastego patcha, czego wolę uniknąć :D


*
  WWW
djt
Post : 26 gru 2009 14:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Okazuje się, że niespodzianek w wersji 1.13 jest więcej. Jest trochę nowych postaci. Oprócz Elhi na razie trafiłem na Clercka - sprzedawcę w Port Kip (handluje bronią), który urzęduje razem ze Smithym, znanym z oryginalnego UC. Dodatkowo można rekrutować samoobronę w Port Kip, co stwarza ciekawe sytuacje - bo są to sektory z reguły otoczone wodą z jednego lub dwóch kierunków, w związku z czym nierzadko za dnia likwiduje po 32 wrogów bez jednego strzału z ich strony :)
Iggy jest do wynajecia w M.E.R.C za skromne 1500 na dzień :) Mam cichą nadzieję, że na tym nie koniec :)
Gra się naprawdę świetnie.

Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
raiden84
Post : 21 maja 2010 12:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 02.11.2009


Może ktoś wrzucić linki do aktualnie najnowszej wersji UC 1.13 z krótką instrukcja co i jak połączyć żeby mieć jak najwięcej polskiej wersji?
Nie wyrabiam co ma być w jakiej wersji. Poza tym jeden z linków na początku tematu nie działa.
Dzieki.


*
 
Cincinnati
Post : 01 lip 2010 21:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 01.07.2010


Cześć, mam problem. Zrobiłem dokładnie to co było napisane w instrukcji, ale i tak włącza się Jagged Alliance 2 1.13. Mógłby ktoś pomóc ?


*
 
Adasko71
Post : 04 sie 2010 11:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.08.2010
  • Skąd: Wittingen


Mi wywala błąd przy ładowaniu mapy:asertion failure[line2756 in file.\worlddef.cpp.Ja2 wersja gold,najnowszy 1.13.


*
 
lukasamd
Post : 04 sie 2010 13:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mapy głównej, czy jakiś określony sektor?


*
  WWW
Olinka
Post : 04 sie 2010 15:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Z Urban CH miałam troche problemów przy instalacji a wynikały one głównie z mojego niezastosowania sie dokładnie (niezrozumiałe były niektóre okreslenia czy kolejnosc nie była jasna) ale ja blondynka jestem
Len mi pomógł wykładajac łopatologicznie krok po kroku.
Chyba nawet zasugerowałam by te instrukcje jakos czytelniej napisac.
Dawno to było wiec szczegółów nie pamietam.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Adasko71
Post : 04 sie 2010 23:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 01.08.2010
  • Skąd: Wittingen


Już opanowałem,mój błąd-zamiast zmienic folder data na data-UC zamieniłem Uctemp(z data w środku!) i tak wpakowałem do ja2...


*
 
Cincinnati
Post : 09 sty 2011 16:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 01.07.2010


Czesc, wykonałem wszystko dokładnie tak jak w instrukcji instalacji, ale nadal włącza się Jagged Alliance 1.13 zamiast Urban Chaos 1.13.Czy mógłby mi ktoś pomóc ?


*
 
Len
Post : 10 sty 2011 16:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak widzisz po braku odpowiedzi, nie ma tu zbyt wielu graczy 1.13 Urban Chaos. Ja też tego nie tykam, wieki minęły odkąd ostatni raz to uruchomiłem. Było dla mnie niezjadliwe, a to coś, co opublikowany to wersja beta, więc niech cię nie dziwi jej brak stabilności.

Z tego co wiem projekt nie jest rozwijany, więc 1.13 jest już na pewno w znacznie wyższej wersji niż ta, którą obsługiwało UC. Niemniej, to o czym piszesz wygląda po prostu na uruchamianie gry złym plikiem EXE. Spróbuj innym, jeśli są.


*
  WWW
Cincinnati
Post : 11 sty 2011 18:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 01.07.2010




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna