Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 05 sty 2009 14:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Kiedy zaczynałam gre nie przeczytałam wszystkiego o niej.
Nie lubie czytac instrukcji (jak wiekszosc chyba kobiet).
Totez wpadłam w poważne problemy finasowe na poczatku.
Nie wpadłam inteligentnie na fakt, ze tu tez tak jak w JA2 sa kopalnie.
Inna rzecz, że w moim odczuciu są one mało widoczne, nawet po nacisnieciu klawisza który je "wydobywa".
Doszłam w takich mekach do Sheraton.
Jaki wstyd. Musiałam zwolnic Raven bo mnie nie było stac na nia, jak podrzędny złodziej czatowałam na wszystko co ludzie mieli w skrzyniach, szafkach, szufladach...
Nic mysle sobie "moderzy maja specyficzne poczucie humoru ale nie dam im sie sa tu jeszcze banki i Casyna, dam rade". Odetchnełam kiedy faktycznie odrobine kasy zdobyłam. Ale poszłam najpierw na Zachód. po zdobyciu lotniska w Calisto jakos nie wpadłam na pomysł by isc dalej w dół.

No i w koncu odkryłam kopalnie jednak to, że byłam potrzebujaca mocno okradłam nawet Kosciół (maaatko do czego doprowadzony jest gracz)

Dalej to juz sobie poradziłam.

Modyfikacja IMO bardzo dobra.
Poziom trudnosci w zależnosci od potrzeb i rzeczywisty do zrealizowania.
Sprzet, przedmioty, fajny patent z ulepszeniem zbroi komandosa :) i modyfikacja nieszczesnego Colta Car 15. Nie udało mi sie zamontowac Lunety PSO ale moze uda mi teraz (zapusciłam gre drugi raz i udało mi sie uzyskac nocne operacje i skradanie sie) Poczatek idzie mi jak z płatka ;) tylko te statystyki :)

Doszłam do konca i jak sie okazało wymysliłam ,że musze powalczyc idac przez tunel bo inaczej Brenda da noge.
Tak jak było w JA2.
Omineła mnie walka w pałacu a chciałam sie p otych dywanikach przejsc.
Wiec w sumie to nie wiem czy mogłam spokojnie sobie zawitac do pałacu i załatwic sprawe czy jednak tak jak zrobiłam.
No i nie spotkałam Duglaca a bardzo chciałam, Vinca tez bym chetnie widziała gdzies na planszy.
Mogliby miec ciekawą bron :)

Generalnie podobało mi sie ;)
Nawet bardzo ;)
Dodatkowi najemnicy, mozliwosc kreowania zespołu.


P.S.Po zainstalowaniu RR.PL zaczynam oceniac UC wysoko

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Olinka, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 06 sty 2009 17:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja tam zakończyłem grę w Urban Chaos zupełnie inaczej. Prawdę mówiąc, ledwie otarłem się o stolicę państwa, a mimo to grę przeszedłem. Po prostu kierowałem się tym, co kazali robić no i zabiłem Brendę w jej nadmorskim "tajnym bunkrze" czy jak to nazwać.

Modyfikacja wręcz przytłacza rozmachem - z jednej strony warto zwiedzać sektory "pozamiejskie", ponieważ niejednokrotnie są wykonane po prostu świetnie, z drugiej jednak, musimy skupić się na wykonaniu zadania aby nie zabrakło funduszy.


*
  WWW
micand1989
Post : 19 sty 2011 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ja przechodziłem UC z ogromną precyzją. Sektor po sektorze. nawet jak zostały zajęte to ja je znowu odbijałem...i tak wkoło Macieju. Według mnie najlepsza modyfikacja w jaką grałem. Musze także zdradzić że bardzo mi się podobały snajperki w tej grze. No poprostu "zakochałem się" w dźwięku "bolt-action" (czterotakt zamkiem). Jak znalazłem pierwszą snajperkę CZ700 to tak już z nią aż do ataku na Adrian (potem to już tylko M4A1+4sloty pełne).

Bardzo mi się podobało jak oprócz przeciwników wystawiali głowy również milicjanci (no i to właśnie na nich się najlepiej expiło).

Może początek jest trudny jak trzeba jednym Makarovem zdobywać miasta, ale później jak już się rozkręci to już się nie zatrzymuje.

Polecam gorąco.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Len
Post : 19 sty 2011 23:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja tak samo, sektor po sektorze. Mało kto tak robi a i tak doceniali wielkość tej modyfikacji. Jednakże, jej prawdziwy rozmiar widać dopiero po zwiedzeniu wszystkich sektorów. Ich jest naprawdę dużo, a każdy świetnie zaprojektowany, wszędzie coś ciekawego.

Snajperki również, CZ700 było świetne ale rzadkie, wiec ja gustowałem we Vintorezie.


*
  WWW
Killer Kira
Post : 20 sty 2011 00:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Właśnie w tym momencie bawię się z UC (świeżo po WF, ale już się przyzwyczaiłam).
Tak jak niektórzy mam obsesję na punkcie zwiedzania sektorów, każdy zakamarek musi być mój... kościół też obrobiłam, co by nie. Z początku (jak wyżej) bałam się o fundusze, ale kopalnie na szczęście wpadły mi w łapki o dobrym czasie. Wolne od wojska sektory też przerabiam co do budyneczku. W ogóle to koncepcja i wykonanie... ktoś się ładnie napracował. Trzeba docenić ;)

micand1989 pisze:
Bardzo mi się podobało jak oprócz przeciwników wystawiali głowy również milicjanci (no i to właśnie na nich się najlepiej expiło).

U mnie policja sama prosiła się o jakąś kosę w plecy, a ja nie mam nic przeciw - im więcej tym lepiej, a trup ścieli się gęsto.


*
 
Olinka
Post : 20 sty 2011 11:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


O tak UC jest naprawde dobra modyfikacja.
Pamietam jak ja przechodziłam.
Czysta przyjemnosc.
Dla mnei zmiana fabuły czy questów to wazna sprawa.
Lubie nowe postacie, miejsca i mapy.

UC to jedna z moich ulubionych modyfikacji.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Killer Kira
Post : 21 sty 2011 22:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


W ogóle nie wiem gdzie z tym wylecieć. Skoro to temat o wrażeniach z Urban Chaos... to spróbuję.
Mianowicie... Gwintowana lufa... co z tym począć?
Pewnie do jakiejś broni "doczepić"... ale ze mnie bystrzak... tylko do jakiej?


*
 
Stridingshadow
Post : 21 sty 2011 23:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Killer Kira pisze:
Mianowicie... Gwintowana lufa... co z tym począć?

A to nie jest lufa z gwintem 1:7cali?
Jeśli tak, to zamieni ona CAR-15 na M4 (choć nieco bez sensu, ze względu na mechanizm spustowy), co zaowocuje zmianą kalibru z .223 Remington (5.56x45mm M193) na 5.56x45mm NATO (czyli SS109/M855).
Taką broń można dalej modyfikować na M4A1 (zmiana mechanizmu spustowego), i M4A1 z montażem do PSO-1 (instalacja montażu).

_________________
Obrazek


*
 
Killer Kira
Post : 21 sty 2011 23:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Łosz... mistrzu... właśnie o to chodziło...
Dzięki za szybką odpowiedź.


*
 
Olinka
Post : 22 sty 2011 00:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Właśnie w UC jest tego od groma i ciut ciut fajnie jest sie tym pobawicd :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Klepczar
Post : 22 sty 2011 10:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


a ja tego nie przeszedłem :/

dużo grałem i cosik się spaprało...
a po poznaniu 1.13 już nie byłem w stanie do tego wrócić...


*
 
Len
Post : 23 sty 2011 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Killer Kira pisze:
Właśnie w tym momencie bawię się z UC (świeżo po WF, ale już się przyzwyczaiłam).
Tak jak niektórzy mam obsesję na punkcie zwiedzania sektorów, każdy zakamarek musi być mój... kościół też obrobiłam, co by nie. Z początku (jak wyżej) bałam się o fundusze, ale kopalnie na szczęście wpadły mi w łapki o dobrym czasie. Wolne od wojska sektory też przerabiam co do budyneczku. W ogóle to koncepcja i wykonanie... ktoś się ładnie napracował. Trzeba docenić ;)

Generalnie, UC jest tak dobre, że po drobnych poprawkach mogłoby być oficjalną kontynuacją serii. I to o niebo lepszą niż Wildfire czy Unfinished Business.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 15 mar 2011 21:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Przeczytałem artykuł w serwisie. Kiedyś chyba sam zauważyłem, że takiego opisu brak, a recenzji chyba mi się wtedy nie chciało czytać.
Metro i łodzie były dla mnie zaskoczeniem (choć metro jakoś obiło mi się kiedyś o uszy). Chciałbym zobaczyć jak to działa w praktyce - może jakiś film?
Widać, że ten mod to kupa dobrej roboty.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 15 mar 2011 22:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Jaahquubel pisze:
Chciałbym zobaczyć jak to działa w praktyce

Schodzisz na stację metra, a tam stoją pociągi. Drzwi pociągu to po prostu drzwi do innej lokacji - innej stacji metra.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron