Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Thand
Post : 18 lut 2008 19:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18.02.2008
  • Skąd: Kraków


Witam. Mam male pytanie. Otoz w Urban Chaos wystepuja 2 rodzaje celownikow optycznych (Elcan i PSO-1). Oba pasuja do broni standardu WP, do M4A1 da sie zamontowac PSO-1 za pomoca przystawki, karabin SA80 ma wbudowany celownik x4, a co z M16? pomimo swietnych statystyk, ktore czynilyby te bron jednym z najlepszych karabinow w grze, nie ma celownika, ktory moznaby na niej zamontowac. Na co komu wiec karabin z zasiegiem 40 skoro nie da sie z niego na taka odleglosc trafic? Czy to jest niedopatrzenie ze strony tworcow moda? Czy da sie cos z tym zrobic? A moze jest jakis celownik do M16A2, ktorego ja nie znalazlem? Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc.

_________________
You may run... you'll die exhausted...


*
 
Yury
Post : 18 lut 2008 20:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


Normalnie to M16A2 nie ma zdjemowanej gornej raczki transportowej jak zwyczajnie jest jest w modelu M16A4. Wiec w prawdziwym zyciu nie ma poprostu jak zamontowac na gorny montaz celownika optycznegobo nie ma zadnych szyn RIS.Co prawda widzialem na zdjeciach jak zolnieze montowali kolimatory na gorny uchwyt do A2 lecz to byla raczej jakas prowizorka.Wiec moze to jednak nie jest jakas tam pomylka.

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
Thand
Post : 18 lut 2008 22:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18.02.2008
  • Skąd: Kraków


Biorac pod uwage fakt, ze w tym modzie do pistoletow, pistoletow maszynowych oraz M4A1 pasujejeden i ten sam rodzaj tlumika to nie sadze aby wynikalo to ze skrupulatnosci ;)
UC nie jest tak rozbudowany pod wzgledem mnogosci ekwipunku jak JA2 v1.13, ani nie przylozono w nim takiej uwagi do zroznicowania broni jak w Brigade E5, gdzie faktycznie dany rodzaj kolimatora, lunety snajperskiej, lunety noktowizyjnej itp. pasuje tylko do odpowiedniego rodzaju szyny, a rozne standardy karabinow i kalibrow wykorzystuja rozne tlumiki.
Stad moja konsternacja. M16A2 ma naprawde swietne parametry ale staje sie bezuzyteczny gdy trzeba strzelic na odleglosc dalsza niz powiedzmy 10 pol. To samo tyczy sie H&K G3... do tej broni tez nie znalazlem zadnego celownika optycznego wiec i ona nie nadaje sie do powazniejszej walki :(
Po prostu wierzyc mi sie nie chce ze do konca gry mam uzywac AEK 971 lub AKM-u, ana M16 i G3 tylko sobie popatrzec. Dlatego ciekaw jestem wlasnie czy faktycznie nie ma takiego ekwipunku wgrze czy tez moze po prostu jeszcze gonie znalazlem (choc wiekszosc miast juz zdobylem).

_________________
You may run... you'll die exhausted...


*
 
yahooo
Post : 31 lip 2008 18:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 46
  • Dołączył: 05.07.2008


do m16 da sie przymocować celownik :D znajdziesz takie fanty na początku Adrian :) wtedy jest to najlepsza broń w grze :D dla potwierdzenia screen ponizej!

Kod:
http://img181.imageshack.us/my.php?image=janekai4.jpg


*
 
Stridingshadow
Post : 08 mar 2009 00:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Istnieją specjalne montaże do celowników optycznych kompatybilne z chwytem transportowym na M-16-tkach i nie jest to żadna prowizorka. Inna sprawa że nie wiem jak jest w UC bo dawno w to nie grałem :P


*
 
Mack the Knife
Post : 08 mar 2009 18:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 89
  • Dołączył: 08.03.2009
  • Skąd: Pruszków



_________________
Obrazek


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie