Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
fallout152
Post : 30 gru 2018 18:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Dopisałbym się do tematu ogólnego, ale go nie ma, więc zakładam własny.

Zabiłem Brendę, bez wchodzenia do jej posiadłości ani też do bunkru, bez MOC list, karty dostępu i bez większych ceregieli. O tuż tak jak sugeruje tytuł w UC można się poddać nawet po opanowaniu więzienia. Brenda wtedy przychodzi zobaczyć schwytanych najemników, więc de facto to ona przychodzi do nas. Nie można wtedy kontrolować swoich jednostek, ale można jej zawczasu zostawić minę przeciwpiechotną na ścieżce ruchu (najlepiej jeszcze dodać do niej trochę innych materiałów wybuchowych). Dalej robi się wielkie bum, Brenda ginie z wyrazem zdziwienia na swojej twarzy, pokazuje się mowa końcowa i skrypt zalicza grę jako ukończoną.

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 31 gru 2018 00:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
lukasamd
Post : 31 gru 2018 07:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja bym raczej powiedział, że to taki niezamierzony bug - chyba twórcy się nie spodziewali tego, że ktoś zajmie sektor z więzieniem, a później odpuści sobie szturm na główną bazę i pozwoli przeciwnikowi znów ten obszar zająć. To jest na tyle blisko końca, że raczej każdy leci z rozpędu i demoluje już wszystko na swej drodze.


*
  WWW
M'cin
Post : 31 gru 2018 20:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Albo dowcipas twórców. W każdym razie- jest fajne :)


*
 
fallout152
Post : 01 sty 2019 03:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Byłem pewien, że to nie jest możliwe we zwykłym JA2 (albo przynajmniej bardzo trudne). Przechodziłem tę grę wiele razy i opcja poddania się znikała mi po jakiś 3-4 zajętych miastach. Dopiero na UC miałem tę opcję cały czas (co mnie zachęciło do tego eksperymentu).
Może coś przeoczyłem (skoro filmik pokazuje zwykła JA2), może mnie po prostu pamięć zawodzi.

_________________
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 01 sty 2019 12:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


fallout152 pisze:
Przechodziłem tę grę wiele razy i opcja poddania się znikała mi po jakiś 3-4 zajętych miastach.

Ta opcja jest zawsze aktywna i pojawia się wtedy, jeśli gra zauważy, że nie masz szans z przeciwnikami w sektorze. Np. jesteś sam w sektorze przeciwko 20 wrogom i nagle kilku Cię zaatakuje. Jeśli jesteś z kilkoma doświadczonymi najemnikami i dobrze uzbrojonymi i likwidujesz pojedynczo poszczególnych wrogów, to ta opcja się nie pojawi.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron