Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 21 sie 2009 18:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No i będziemy mieli Legiona 2 po... rosyjsku! :D
Jak informuje grupa Iron Squad, za projekt tłumaczenia modyfikacji zabrał sie nie kto inny, jak Inshy. W projekcie mającym na celu utworzenie polskiej modyfikacji w wersji dla Rosjan pomaga mu Popers, ale trudno nie kryć zdziwienia - na ile jeszcze stać Białorusina? :)


*
  WWW
Len
Post : 22 sie 2009 19:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To tłumaczenie akurat nam niczego nie przyniesie, ale miło że jest zainteresowanie ze strony rosyjskiej sceny Jagged Alliance. Z tego, co słyszałem to anglojęzyczni fani też bardzo chcą swojego tłumaczenia L2. Tylko, że tam jest gorzej niż u nas - wszyscy chcą brać, ale nie ma kto dać.


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 sie 2009 18:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to nie mają dobrze, tym bardziej, że mod jest warty uwagi nie mniej niż np. Renegade Republic (IMO jest nawet ciekawszy i to sporo :P).
Może Inshy po zrobieniu wersji rosyjskiej zdecyduje się na translację do angielskiej? Kto go tam wie :D


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 24 sie 2009 09:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


lukasamd pisze:
Może Inshy po zrobieniu wersji rosyjskiej zdecyduje się na translację do angielskiej? Kto go tam wie :D

Ja go wiem, bo sam robię przy wersji angielskiej (choć obecnie mam w tym przerwę bo we wrześniu mam poprawkę).

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron