Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 25 lut 2010 16:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


1. Maveric? Gosc mówi mi, że na mnie czekał i ze szuka zajecia i po bardzo krótkiej rozmowie nastepuje koniec, mam mu cos dac? Wykonac jakies zadanie?

2. Napol sektor drugi (na górze) załatwiłam przy okzaji jakis Gang, zaczeli do mnie strzelac kiedy skonczyłam alcje ze zwykłymi renegatami. Przeszukiwąłam sektor i weszłam do budynku. Nie było zadnego goscia z imieniem tylko sami członkowie gangu. Załatwiłam ich co prawda morale moich najemników legło w gruzach (co oni tacy wrazliwi?) - czy ten gang do czegos jest mi potrzebny?

3. Niedaleko Napolu był obóz ludzi Karlosa, Tez do mnei strzelali jak weszłam zobaczyc co jest w sektorze wiec... no wiecie

4. Nie moge wejsc do sektoru M3 - wywala mnie kiedy rozstawiam najemników, swoja droga skumałam ze to chyba nie tedy droga bo w sumie to nei wiem jak miałabym przejsc ten biały mur. Ale w razie czego prosze o sugestie.

5. Jestem wdzieczna Jazzowi za zasilanie konta ale... choc handluje jak rasowy handlarz to majac Linxa, Raven i Scope no jest ciezko.mam jeszcze Grantego iIgora ale to pikusie na mojej liscie płac. Pytanie skad wziac pieniadze???????


Jakby co to mozna ten mój post przekleic juz gdzies na wąłsciwe miejsce :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
lukasamd
Post : 25 lut 2010 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


AD2. Takich gangów w L2 jest od groma, walczy się nie tylko z renegatami, ale i prywatną armią Karlosa oraz takimi "nadgorliwymi" gangsterami. Jeżeli morale poszły w dół, to jednak zabito kogoś (tzn. kilka osób), które zginąć wcale nie miały.

AD3. Normalne, jw.

AD5. Możesz "sprzątnąć" nieco gangsterów tzn. tak podpisanych postaci. Noszą oni często ze sobą walizki z pewnymi ilościami dolarów, zawsze jakiś napiwek to jest. Warto rekrutować jak najwięcej ludzi (po drodze do Napol powinnaś spotkać samotnika Alexa, kilka osób można spotkać na południu kraju) bo najczęściej przychodzą za darmo, a jednak dodatkową pomoc stanowią. Możesz również sprzedawać wszelki zdobyczny sprzęt w Napol.


*
  WWW
Olinka
Post : 01 mar 2010 10:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Ostatnio załatwiłam Olge i jej gang. Morale sie nie skiepsciło no i wydawało mi sie ,że babka do niczego mi sie nei przyda a niestety z kasa krucho (szkoda, ze milioner taki jednak skapy nieco) :)

Co z tym mavericiem?
Czy moze mi ktos powiedziec co z tym gosciem nas łaczyc moze?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jazz
Post : 01 mar 2010 11:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Olinka pisze:
1. Maveric? Gosc mówi mi, że na mnie czekał i ze szuka zajecia i po bardzo krótkiej rozmowie nastepuje koniec, mam mu cos dac? Wykonac jakies zadanie?


Niewykorzystana postać.

Olinka pisze:
2. Napol sektor drugi (na górze) załatwiłam przy okzaji jakis Gang, zaczeli do mnie strzelac kiedy skonczyłam alcje ze zwykłymi renegatami. Przeszukiwąłam sektor i weszłam do budynku. Nie było zadnego goscia z imieniem tylko sami członkowie gangu. Załatwiłam ich co prawda morale moich najemników legło w gruzach (co oni tacy wrazliwi?) - czy ten gang do czegos jest mi potrzebny?


To chyba będzie bug :)

Olinka pisze:
4. Nie moge wejsc do sektoru M3 - wywala mnie kiedy rozstawiam najemników, swoja droga skumałam ze to chyba nie tedy droga bo w sumie to nei wiem jak miałabym przejsc ten biały mur. Ale w razie czego prosze o sugestie.


Z sektorem M3 to chyba też bug :)

A na mur wchodzi się tak samo jak na dach. Ikona drabiny. Zobacz filmik -> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 092968997#

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Olinka
Post : 01 mar 2010 11:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Dzieki Jazz za odpowiedzi :)

Szkoda, ze Maveric jest dla nas nieuzyteczny :0 Wyglada na goscia któego warto miec iu siebie :) zwłaszcza, za kaski mało :)

Sektor M3 ładnie wyglada, obiecujaco w kazdym razie ;), moze z innej strony sie do neigo dostane i mnie nie wywali, spróbuje.


Pytanie: jak sie włazi przez okno?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jazz
Post : 01 mar 2010 11:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Olinka pisze:
Szkoda, ze Maveric jest dla nas nieuzyteczny :0 Wyglada na goscia któego warto miec iu siebie :) zwłaszcza, za kaski mało :)


Z nim był związany quest i rekrutacja. Możliwe że aktywuje Maverika przy następnej aktualizacji gry. W ogóle gra miała być bardziej rozbudowana, ale musiałem
dużo rzeczy wyłączyć.

Jazz pisze:
Pytanie: jak sie włazi przez okno?


http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 505200304#

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 901474440#

A tu pokazana odległość jaką musi spełnić nasz najemnik, aby wejść przez okno.
http://www.legion.zone.zg.pl/doku.php/m ... przez_okno

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Olinka
Post : 01 mar 2010 11:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Jazz to Ci tu napisze, ze wg mnie mod Legion 2 jest genialny.
Bardzo mi sie podoba i mysle, ze warto go dopracowac :)

dzieki za filmiki zaraz je obejrze

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron