Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
lukkic
Post : 23 lis 2010 09:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


Jazz,

Wielkie dzięki za stworzenie nowej łatki :-D Wypróbowałem ją i błąd z gotówką wydaje się być usunięty. Natomiast pojawia się inny Bug - NIE MA W OGÓLE RENEGATÓW ANI ŻOŁNIERZY. Brak przeciwników na całej planszy. Pograłem trochę na opcji 30 dni i bez ograniczenia czasowego i w obu wersjach jest to samo.
Modyfikację zainstalowałem w sposób następujący:

1) JA2 - podstawowa
2) Legion 2 v37
3) oraz nową łatkę 23 z linku https://jagged-alliance.pl/plik454/


Jazz gorąca prośba - sprawdź proszę jeszcze raz na spokojnie cała modyfikację.

Drugie pytanie może troszkę naiwne - ale jak to jest z tymi "losowymi statystykami najemników" w ustawieniach ?? Jak włączam tą opcję to najemnicy z A.I.M mają o 20 - 30 pkt mniej z różnych charakterystyk np. Grizzly zamiast siły 95 ma 68, Barry, Ice itp ? Tak powinno być ? :?:

Jazz z góry dziękuję za włożony trud i wysiłek nad modem :)


*
 
Jazz
Post : 23 lis 2010 11:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


lukkic pisze:
Wielkie dzięki za stworzenie nowej łatki :-D Wypróbowałem ją i błąd z gotówką wydaje się być usunięty. Natomiast pojawia się inny Bug - NIE MA W OGÓLE RENEGATÓW ANI ŻOŁNIERZY. Brak przeciwników na całej planszy. Pograłem trochę na opcji 30 dni i bez ograniczenia czasowego i w obu wersjach jest to samo.
Modyfikację zainstalowałem w sposób następujący:


Już naprawiłem. Podczas kompilacji zapomniałem wyłączyć opcje, która jest odpowiedzialna za wersje testową i dlatego nie było na mapach przeciwników.


lukkic pisze:
Drugie pytanie może troszkę naiwne - ale jak to jest z tymi "losowymi statystykami najemników" w ustawieniach ?? Jak włączam tą opcję to najemnicy z A.I.M mają o 20 - 30 pkt mniej z różnych charakterystyk np. Grizzly zamiast siły 95 ma 68, Barry, Ice itp ? Tak powinno być ? :?:


W katalogu Data-Files\TableData\Profile\aim\ są umieszczone pliki ini. Każdy najemnik ma osobny pliki ini. Przykładowo, Grizzly ma ustawione stałe wartości dla :

Mechanical = 24
Explosive = 37

Medical = 8
Leadership = 16

A pozostałe są losowane. Może mieć mniej lub więcej.

Zobacz też FAQ -> http://www.legion.zone.zg.pl/doku.php/m ... statystyki

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
hasan_talib
Post : 23 lis 2010 18:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Jazz pisze:
Już naprawiłem. Podczas kompilacji zapomniałem wyłączyć opcje, która jest odpowiedzialna za wersje testową i dlatego nie było na mapach przeciwników.


Hm, a jakiś link...? ;-)


*
 
lukkic
Post : 26 lis 2010 09:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


Jazz,

Wielkie dzięki za poprawioną łatkę :ok: Sprawdziłem pobieżnie grę i wygląda na to, że działa bez zarzutu. W razie jakichś późniejszych wątpliwości dam znać. :ok:

Pytanie także do Ciebie - czy w Legion 2 można wyeliminować wszystkich renegatów ? czy też mają jakieś domyślne miejsce odradzania się jak np w JA2 Medunie ?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron