Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Starchris
Post : 24 lip 2013 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Za około 90 dni szykuje się premiera Space Hulka, również w pełni strategiczno turowej gry. Autorem jest Full Controll, czyli twórca JA Flashback. W zależności od tego jak się sprzeda Space Hulk, to tyle dodatkowych rzeczy będzie we Flashbacku.

http://www.spacehulk-game.com/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 24 lip 2013 12:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Licencja Młotka 40K, klasyczne zasady i niezgorsza oprawa - to się może sprzedać. Osobiście widziałem trochę gejmplejów i kojarzy mi się z Incubation, kibicuję sukcesowi tej produkcji, bo lubię turówki, klimat Warhammera, a nie odpowiada mi clickfest z Dawn o War.


*
 
Svean
Post : 25 lip 2013 07:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Przyznam że gejmplejów nie widziałem (ale chyba poszukam), niemniej gierka zdaje się przypominać z klimatu ojca i matkę wszystkich turówek taktycznych czyli Laser Squad. Sądzę że nawet na tym tytule miała się gierka wzorować, bo... sorki ale Full Control generalnie się "wzoruje". Ale jeśli im wyjdzie to "wzorowanie" wcale nie będę zawiedziony!

Graficznie ładna, zobaczymy tylko czy grywalność da radę - niemniej jeśli będzie choćby zbliżona do Laser Squad-a to chłopaki z Full Controla mogą liczyć na moją kasę i zakup ;)

_________________
Obrazek


*
 
Piotr_1987
Post : 19 sie 2013 20:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 03.06.2013


Kupiłem, zagrałem no i nie zwyciężyłem bo jest to najgorsze wydanie jakie panowie z Full Control mogli nam zapodać. Gra jest oparta na mechanizm gier planszowych z rzutem kostką na prawdopodobieństwo wykonania czynności + wszystko odbywa się w tragicznie wolnym wydaniu. Dla mnie grafika 3+/10 audio 3/10 grywalność 2+/10 storyline 5/10 ( ale też WH40k niema czym zaskoczyć :P )

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron