Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 15 lut 2007 17:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja powiem tylko tyle że chciałem coś kupić do kompa ale nie mogłem znaleźć czegoś potrzebnego. Post snicka spowodował że kupiłem jednak Playa :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 19 lut 2007 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Gram sobie gram ale mam pewien problem - szybki zapis działa tylko raz, później mam napis że nie można zapisać Szybki Zapis(2). Wie ktoś jak naprawić ten problem? Oczywiście save z menu działa bezproblemowo.


*
  WWW
Lemur
Post : 19 lut 2007 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Ja się z tym problemem nie spotkałem. Może dlatego że zawsze zapisywałem z menu:-).
Generalnie szybki zapis następuje przed misją i po misji automatycznie, więc może w tym problem?.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
lukasamd
Post : 19 lut 2007 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Szybki zapis działał na bank - wiem bo grałem w wersję angielską i tam nie było z tym problemu.


*
  WWW
Lemur
Post : 19 lut 2007 18:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


A może spróbuj wykasować ręcznie z katalogu te szybkie sejwy, i spróbować zapisać jeszcze raz. Może coś się z plikiem stało.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
lukasamd
Post : 20 lut 2007 15:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Niestety nic to nie pomogło - wygląda na to że gra nie może utworzyć sobie folderów (albo plików) z szybkim save 2. Czytałem na pewnym forum że bez instalowania patcha 1.2 jest ok. Tyle że płyta z Playa już jest w wersji 1.2 a nigdzie nie widziałem patcha 1.1.


*
  WWW
Len
Post : 21 wrz 2007 11:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Silent Storm wraz z dodatkiem Sentinels w polskiej wersji językowej ukazał się w najnowszym, październikowym numerze czasopisma Play. Można je kupić od dnia dzisiejszego, Ci którzy nie mieli okazji dłużej pograć w SS - teraz mają szansę, szczególnie, że Play kosztuje śmieszne 9.99zł

Śmieszne bo nie dość, że na płycie jest tak świetna strategia to jeszcze Delta Force z dodatkiem i w polskiej wersji językowej oraz świetny symulator pociągu TRAINZ. Łącznie 6 pełnych wersji! Jeśli kolejne numery takie będą to CD Action chyba wreszcie znajdzie swojego konkurenta.

Ja na pewną zakupię to wydanie i pogram wreszcie w SS :)

Gram.pl - Play 10 już w kioskach!


*
  WWW
Rhey
Post : 30 wrz 2007 23:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 05.09.2007


Zastanawiam się czy są jakieś modyfikacje do tej gry? Najlepiej bez panzerklinów i innych takich.
Edit:
To chyba oznacza nie? :/ Szkoda miło byłoby Powalczyć w trochę bardziej historycznych warunkach albo zobaczyć Arulco w 3D.


*
 
nemrod
Post : 05 paź 2007 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Jak zobaczyłem Silent Storm + Sentinels w Play'u niedługo się wahałem i kupiłem w ciemno, bo zaległości trzeba nadrabiać ;) . Gra mnie zachwyciła od samego początku. System walki jest bardzo podobny jak w JA, a oprawa oczywiście setki razy lepsza (świetna fizyka i o ile się nie mylę Rag Doll - efekt szmacianej lalki). Szkoda tylko, że moja karta graficzna, choć spełnia wymagania gry, to resetuje mi się co chwile, także komfort z gry mam niewielki. Mimo to gra bardzo mi się podoba i na pewno długo będę w nią grał.

_________________
.


*
 
momo78
Post : 14 lis 2007 17:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


to jest fenomenalna gierka jak raż grałem to miałem takiego gościa polaka(ciekawie sie nazywał chyba JERZEY) i zawsze strzelałem pełnymi seriami gdy tylo usłyszałem wroga. domostwa potem fajnie wyglądały. Panzerkleiny to jedno wielkie szajstwo.
Gierka spoko

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
lukasamd
Post : 14 lis 2007 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nom był tam niejaki Jerzey z tego co ja pamiętam, spec od broni ciężkiej, kiedy miał w rękach jakieś CKM to naprawdę wymiatał ;)


*
  WWW
momo78
Post : 14 lis 2007 20:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


lukasamd pisze:
Nom był tam niejaki Jerzey z tego co ja pamiętam, spec od broni ciężkiej, kiedy miał w rękach jakieś CKM to naprawdę wymiatał

ja wymiatałem nim wszystkie przeszkody na mojej drodze(ściany, mury, domy, wrogowie itp itd)


*
 
Popers
Post : 22 gru 2007 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


zaopatrzyłem się miesiąc temu w SS , ale dopiero teraz mam czas pograć <tak tak, zajęty człowiek ze mnie>. Odpalam wczoraj i gierka mi się bardzo podoba , jak na razie. Szkoda tylko że ruscy po rusku nie mówią , ale to juz tylko moje zboczenie...

Do sedna - W pierwszej misji aliantów , z obroną sztabu - rozwalam wszystkich niemców. W celach misji jest napisane, że muszę ogłuszyć wrogiego agenta. Ten dostaje z KaeMu i pada , ale o dziwo w wykonanych celach zaznacza mi się że "ogłuszyłem agenta". Do wykonania mam jeszcze cel "podnieś nierpzytomnego agenta" - podnoszę go i nic. Czy z tym agentem trzeba coś jeszcze zrobić , czy po prostu muszę zagrać misję jeszcze raz i tym razem użyć subtelniejszych środków ogłuszających ? I jakie to środki ? <wiem że to w instrukcji jest , ale nie mam pod ręką>


*
 
momo78
Post : 22 gru 2007 12:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


eeee a masz gierke po polsku?
ja tam zawsze zabjałem i było dobrze a określenie pierwsza misja aliantów nie jest dość trafne bo misje są dawane losowo.
Ale wiem o jaką misję chodzi.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
lukasamd
Post : 22 gru 2007 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


@Popers mam pytanko - działa ci dobrze quick save? Jeżeli tak to jaką masz dokładnie wersję Silent Storma?


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron