Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 22 sie 2007 17:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lemur, nie daj się! Lukas chce cię przekabacić na swoją stronę! On ma plan przeciwko całej redakcji Liberate Arulco!


*
  WWW
Lemur
Post : 22 sie 2007 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Cholera jasna, dzwonię do si-aj-ej, czarna wołga po was przyjedzie :) .

Jesteście wiarygodni jak oddziałek Al-Kaidy przebrany za ojców jezuitów:

"-łi kom in pis, dont fir!
-ratatatata!!!. łallah akbar, łallah akbar!".

Heh.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
lukasamd
Post : 22 sie 2007 19:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Po raz kolejny i chyba ostatni przypominam:
Regulamin forum Jagged Alliance Center pisze:
7. Jeśli nie mamy nic do powiedzenia to najlepiej nic nie mówmy. Posty nic nie wnoszące do tematu będą kasowane.


*
  WWW
Fireox
Post : 22 sie 2007 23:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Lemur,
jak Ci nie pasuje to normalnie w świecie opuść to forum tak jak większość z nas opuściło LA, chyba że przyjemnośc sprawia Tobie droczenie się z innymi użytkownikami tego forum.


Co do gry to czekam z utęsknieniem aby wydawca Polski znalazł się wczesniej niz to miało miejsce z Brygadą E5...


*
 
Len
Post : 23 sie 2007 10:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lemur pisze:
Jesteście wiarygodni jak oddziałek Al-Kaidy przebrany za ojców jezuitów:

Boże. I na jakiej podstawie to mówisz? Twoich domysłów? A mówił Ci ktoś o dowodach? Chyba jednak nie, bo wiesz - zanim się kogoś oskarży trzeba mieć na to dowody. Serio!
No ale Ty przecież nie jesteś podejrzliwy, nie nie :P

Fireox: Bez obaw, prędzej czy później opuści to forum. Zauważ, że sam się pogrąża, dostaje warna za warnem, prawdziwa zmora moderatorów.

Jestem moderatorem na 3 forach (w tym 2 oficjalne). Przez ponad 1.5 roku byłem także moderatorem na forum Liberate Arulco, wiele dzieci losu uspokoiło się tam po moich warnach ale nigdzie nie spotkałem takiego Lamera. No ale skoro dostawanie ostrzeżeń to dla niego przyjemność to je dostanie :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 sie 2007 17:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Cytuj:
Premiera 7.62

Dokładnie tydzień temu na Jagged Alliance Center pojawiły się pierwsze informacje o grze 7.62. Wtedy informowaliśmy o tym, iż gra ma mieć premierę 24. sierpnia. Tak też się stało! Dosłownie kilka chwil temu na oficjalnej stronie turowej gry taktycznej, która jest następcą Brygady E5 pojawiła się wiadomość o tym, że 7.62 można od dzisiaj nabyć w sklepach. Również dzisiaj, do opisów Gier Podobnych dołącza właśnie nowy artykuł dotyczący 7.62. Zapraszamy do lektury oraz dyskusji na naszym forum internetowym.


Ostatnio zmieniony 23 lip 2008 09:17 przez lukasamd, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 26 sie 2007 11:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No nareszcie, choć ja jestem pełen obaw co do tego tytułu. Coś mi mówi, że będzie tak jak z Brigade E5, czyli - świetne zapowiedzi, świetne screeny, dosłownie trzeci jagged a jak się włączy to kompletny zawód. Już wiem, że 7.62 odziedziczył dwie największe wady Brygady E5: powolność i ilość błędów. Ale to było nieuniknione bo to cecha wspólna wszystkich rosyjskich gier :/

Szkoda, że nie wypuścili dema.


*
  WWW
Sir Kalach
Post : 26 sie 2007 12:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


Patrząc na screeny nie czuje tego powera jaki przelewa się przeze mnie przy Jagged'zie.

Poczekam na polską lokalizacje (mam nadzieje tylko tekst) - wtedy tez pewnie zagram.


*
 
lukasamd
Post : 26 sie 2007 14:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


O ile będzie - jak na razie to trzeba masę czasu czekać na angielską a nie wiadomo czy potem ktoś w ogóle zdecyduje się na wydanie w Polsce gry :/

Dodano 4 dni później:


Cytuj:
Wywiad dotyczący 7.62!

Kilka dni temu, a dokładniej 24. sierpnia, swoją premierę miała gra 7.62 stworzona przez firmę Apeiron a będąca następcą Brigade E5: New Jagged Union. Na wersję angielską trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, więc baby arm z portalu TacticularCancer przeprowadził wywiad z Dmitry’m Ivashkin’em, przedstawicielem firmy Apeiron aby dowiedzieć się czegoś nowego.

Artykułu dotyczy nie tylko gry 7.62 ale także Brigade E5 oraz samej firmy Apeiron i możemy się z niego dowiedzieć o zmianach, jakie zaszły w najnowszym produkcie rosyjskiej firmy. Wywiad ten pojawił się dzisiaj w polskiej wersji językowej na forum Taktyka Zone. Tłumaczenie artykułu możemy zawdzięczać Ravender’owi.


Ostatnio zmieniony 23 lip 2008 09:16 przez lukasamd, łącznie zmieniany 3 razy

*
  WWW
Len
Post : 31 sie 2007 10:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego. &.62 otrzymuje w internecie dość wysokie oceny. Dla przykładu: GameLand ocenił go na 8.5/10, a Igromania na 4.5/5. To bardzo dobre oceny, które mnie coraz bardziej zachęcają do gry.


*
  WWW
Len
Post : 01 lis 2007 00:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
lukasamd
Post : 01 lis 2007 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Na razie jeszcze nie ma nawet 7.62 po angielsku więc nie wiem czy dodatek do gry to dobry pomysł... w Rosji jest dobrze oceniana ale jak zostanie przyjęta u nas czy w ogóle na Zachodzie? Trzeba poczekać...


*
  WWW
Len
Post : 30 lis 2007 17:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na Jagged Alliance Center (tak, to ta strona) pojawił się opis gry 7.62 Reload. Nie ma w nim zbyt wielu informacji bo o samej grze nie wiele wiadomo. Ale za to w opisie znajdziecie jedyne screeny z gry, których Wam jeszcze nie pokazywaliśmy.
Ten, jak każdy inny, opis na JACenter będzie aktualizowany na bieżąco. Zatem, możecie go używać jako, swego rodzaju, informatora gdyż o mniejszych informacjach nie będziemy pisać newsa.

7.62 Reload - Informacje ogólne


*
  WWW
lukasamd
Post : 12 gru 2007 19:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Na gry.gery.pl pojawiła się zapowiedź 7.62 mm. CO ja tam będę o niej pisał, po prostu wejdźcie i przeczytajcie ;)

7.62 - Zapowiedź


*
  WWW
Lemur
Post : 12 gru 2007 21:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Trzy uwagi co do zapowiedzi.

"No cóż, jest ich bardzo dużo, żeby nie powiedzieć za wiele."

Możliwości taktycznych nie może być za wiele, bo to esencja strategicznych gier turowych.

"Strona audio wydaje się jeszcze mniej dopracowana. O muzyce powiedzieć zbyt wiele nie mogę, bo twórcy nie udostępnili nam żadnego z kawałków."

Jak nie udostępnili jak udostępnili :-).

Mimo że zapowiedź jest taka jak sugeruje autor jest grafika czyli średnia;-), to dobrze że ktoś zauważył "7,62". Skoro 505 Games zdecydowało się na wydanie tej gry w angielskiej wersji w czerwcu 2008, to może...Cenega zdecyduje się na lokalizację w podobnym czasie:-).

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Następna