Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
BazylPluszak
Post : 25 sie 2012 15:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 26.07.2010


Mam kłopot z misją w której Billi-Bob zleca odzyskanie złota i ustalenie kto za kradzieżą stoi. Otóż pojechałem na miejsce, pokonałem rabusiów, zjawił się Wee-Bob, nie chciał ze mną gadać tylko mnie zaatakował więc też poszedł do piachu i dalej nie wiem co robić ... gdzieś na mapie leży sztabka złota ( w inwentarzu świeci się na czerwono) tylko nie wiem gdzie więc jej nie mogę podnieść, w porcie zleceniodawca tylko powtarza wytyczne misji i nie znalazłem nikogo z kim mógł bym o tym pogadać ... Jest ktoś kto ukończył te zadanie i pamięta w którym miejscu mniej więcej leży ta sztabka złota i co mam dalej z tym zadaniem począć?

Edit:
Poradziłem sobie ale mało finezyjnie ... edytując save ... przypuszczam że ta sztabkę złota wrzuciło gdzieś w jakąś górkę więc pewnie inaczej i tak by się nie dało.


Ostatnio zmieniony 25 sie 2012 19:51 przez BazylPluszak, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Ronnie
Post : 26 sie 2012 13:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Sztabka (chyba) powinna leżeć koło skrzyń przy ciężarówkach. Jej "właścicielem" jest z Daft Willy Campecino i z nim trzeba w tej sprawie pogadać.

edit:
Jak nie możesz znaleźć sztabki to trzymaj wciśnięty ctrl i obleć dokładnie obszar gdzie spawnują się wrogowie.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 26 sie 2012 13:06 przez Ronnie, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7


cron