Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 26 paź 2009 20:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


The Capitive...
Cóż, jednej misji za nic nie umiem wykonać. Chodzi o uwolnienie niejakiego Enrique Barrere, który znajduje się w obozie rebeliantów. Czy ktoś znalazł sposób inny niż wybicie całego obozu? Jakby co, daję screena z opisem misji:

Obrazek

The Snake...
Tej misji jeszcze nawet nie przyjąłem, bo jakoś nie widzi mi się zabijanie szefa policji. Wolałbym nie mieć na karku niebieskich. Czy ktoś ją wykonywał? Na czym ona polega?

Obrazek


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 26 paź 2009 20:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Len pisze:
Chodzi o uwolnienie niejakiego Juana Rebengi, który znajduje się w obozie rebeliantów.

Moja nie grać w ta gra, ale o ile moja znać angielska język, to w ta misja chodzić (iść?) o uwolnienie kapitana Enrique Barrera na zlecenie niejakiego Juana Rebengi :P

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 26 paź 2009 21:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Stridingshadow pisze:
Moja nie grać w ta gra, ale o ile moja znać angielska język, to w ta misja chodzić (iść?) o uwolnienie kapitana Enrique Barrera na zlecenie niejakiego Jana Rebengi :P

Już ci chciałem głupio odpisać, kiedy spostrzegłem że pomyliłem nazwiska w poście. Chodziło mi oczywiście o Barrere. Wiem, że trzeba go uwolnić ale nie wiem jak to zrobić nie przemalowując okolicznej dżungli na czerwono.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 26 paź 2009 21:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Len pisze:
nie wiem jak to zrobić nie przemalowując okolicznej dżungli na czerwono.

Życie to sztuka wyboru, może nie da się inaczej?

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 26 paź 2009 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Stridingshadow pisze:
Życie to sztuka wyboru, może nie da się inaczej?

Wolę nabrać pewności, dlatego pytam tutaj. Nie chcę wybić wszystkich partyzantów a potem dowiedzieć się, że jednak był prostszy sposób :P


*
  WWW
Mack the Knife
Post : 26 paź 2009 21:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 89
  • Dołączył: 08.03.2009
  • Skąd: Pruszków


co do pierwszej misji: może czas zajrzeć do porozrzucanych po obozie skrzynek?

_________________
Obrazek


*
  WWW
momo78
Post : 26 paź 2009 22:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


w misji snake idziesz do kustosza muzeum tam w tym "pierwszym" miescie i on daje ci koszyk z jadowitym wężem i ty zanosisz koszyk do biura policji i klikasz na biurko zeby postawic koszyk. wychodzisz, czekasz chwile i wąż zabija komisarza. Jest po cichu, nikt nie wie, że to ty, jest git.

BTW. Ciesz sie Len misjami u rebeliantów aż Ci się nie zrobi taki jeden mały bug(!). Właściwie to módl się, żeby ci się nie zrobił xD

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Svean
Post : 26 paź 2009 23:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Jeśli chodzi o ta misje z Barrerą to zapytaj co nowego słychać w obozie rebeliantów... Powiadają że szmuglerzy przysłali jakieś ślepaki zamiast zwykłej amunicji, chociaż krew do transfuzji ponoć jest dobra... Pomyśl jakie z tego może być ciekawe malowanie biorąc pod uwagę że rebelianci chcą żebyś to Ty skasował Barrerę - prościej chyba się nie da ;)

Swoją drogą - wiele misji ma swoje smaczki - np mało nie padłem gdy znalazłem instrukcje pilotażu Boeinga 747 po arabsku (brakuje tylko podpisu: do wykorzystania 11 września, celuj w 2 budynki pośrodku Manhattanu).

_________________
Obrazek


*
 
Mack the Knife
Post : 27 paź 2009 12:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 89
  • Dołączył: 08.03.2009
  • Skąd: Pruszków


Zresztą prosta rozkminka. Ostre naboje służą do zabijania, to do czego służą ślepe?

_________________
Obrazek


*
  WWW
momo78
Post : 27 paź 2009 13:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Mack the Knife pisze:
to do czego służą ślepe?

Do oślepiania??? xD

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Mack the Knife
Post : 27 paź 2009 13:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 89
  • Dołączył: 08.03.2009
  • Skąd: Pruszków


Nie, jeżeli bylibysmy dosłowni to ostre musiałyby służyć do ostrzenia ;). Ślepe służą w tym przypadku do niezabijania.

Ale ja też mam problem. Po uratowaniu drug barona mówi mi że mogę u jego chłopców kupować broń. O kogo chodzi? Próbowałem u bandziorów z chatki obok, ale oni nie mają żadnych opcji dialogowych, a ich przywódca mnie olewa. Innych NPC nie widzę na mapie.

_________________
Obrazek


*
  WWW
Svean
Post : 27 paź 2009 22:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Względem misji to i ja mam pytanko:
Jest taka misja Brotheros to Banditos (czy jakoś tak) - dostajemy od gościa w Sangradzie otoczonego przez ochroniarzy, potem trzeba pogadać z Jesusem Amoralesem w Ciudad-del-Oro (a także 2 innymi gostkami w tym mieście), wrócić do Sangrady skonfrontować wyniki z pracodawcą i pojawia nam się nowa lokacja obok miasta gdzie jest wrogie stadko ochroniarzy ze swoim Bossem oraz Anarchistów z Amoralesem. Problem w tym ze jak wszystkich wybiję pojawiają mi się wpisy w dzienniczku, jak zbiorę torbę z kasa to znikają tez itemki questowe, ale misja nie jest jako zaliczona... Coś jeszcze trzeba zrobić? z kimś pogadać? Kumpel mówił że poszedł z tym na Policje, która potem pojawiła się w lokacji ale za daleko od wrogów i nawet nic nie pomogła w walce, a potem kapitan policji zabrał połowę kasy z Bossa :P Jakieś pomysły jak zrobić zadanie bez udziału policji?

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 27 paź 2009 23:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


momo78 pisze:
w misji snake idziesz do kustosza muzeum tam w tym "pierwszym" miescie i on daje ci koszyk z jadowitym wężem i ty zanosisz koszyk do biura policji i klikasz na biurko zeby postawic koszyk. wychodzisz, czekasz chwile i wąż zabija komisarza. Jest po cichu, nikt nie wie, że to ty, jest git.

To dobrze, bo już myślałem że będę go musiał rozstrzelać na oczach całej policji w mieście :] Misję wykonałem, bardzo prosta. Jednak, skoro ofiara jest już takim ignorantem to mogła by chociaż się odwrócić, albo wyjść z pomieszczenia, kiedy jej podkładam węża pod biurko :)

momo78 pisze:
BTW. Ciesz sie Len misjami u rebeliantów aż Ci się nie zrobi taki jeden mały bug(!). Właściwie to módl się, żeby ci się nie zrobił xD

Mów albo każę cię wychłostać :diabelek:

Co do misji z Barrerą to skrzynki przeszukałem wieki temu. I pewnie stąd problemy. Wtedy nic nie zwróciło mojej uwagi, wiec nie widziałem potrzeby aby tam zaglądać jeszcze raz. Jeszcze tylko potwierdzić u Rebengi i wykonane :) Dzięki za pomoc.

Svean pisze:
Względem misji to i ja mam pytanko:
Jest taka misja Brotheros to Banditos (czy jakoś tak) - dostajemy od gościa w Sangradzie otoczonego przez ochroniarzy, potem trzeba pogadać z Jesusem Amoralesem w Ciudad-del-Oro

Ja już to dawno wykonywałem, jednak moje zadanie ograniczyło się do pogadania z Amoralesem (nie było łatwo go nakłonić). Ten wyruszył ze swoją ekipą (nie wiem gdzie, ale chyba do sektora obok). Ja tylko wróciłem do zleceniodawcy, opowiedziałem mu i dostałem kasę. Tyle. Nawet nie pojawił mi się żaden sektor obok Ciudad-del-Oro.


*
  WWW
Mack the Knife
Post : 28 paź 2009 12:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 89
  • Dołączył: 08.03.2009
  • Skąd: Pruszków


No to żałuj, ja na tym quescie masę kasy i dobrego sprzętu zdobyłem. Sektor pojawia się koło Sangrady.

Nikt nie wie, gdzie się pojawia ten cholerny handlarz od tego całego jak mu tam narkotykowego barona? Czy to on sam będzie mi sprzedawał stuff, czy jakaś inna postać, może w innym mieście?

_________________
Obrazek


*
  WWW
momo78
Post : 28 paź 2009 15:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Len pisze:
Mów albo każę cię wychłostać :diabelek:

No wiesz, może się tak zdarzyć, ale to tylko hipotetycznie, że wykonasz misje ataku na calidad-del-oro-czy-coś, pomocy baronowi i eskorty jakiegos członka mafii i po powrocie do obozu rebeliantów wojska tego kolesia(co go namówiłes do rebelii) własnie z calidad-del-oro zaczną do ciebie strzelać... Wtedy ani nie pogadasz z Tanyą, a jak odpowiesz ogniem to wszyscy są twoimi wrogami.

Jedna rada: zapisz sobie przed atakiem na to miasto na jakis oddzielny zapis i zachowaj go. Może się zdarzyć, że bedziesz musiał wczytać, żeby grać dalej normalnie xD

Sorry, ale nie pamiętam nazwisk, a w grę nie gram już, właśnie przez ten bug(poprostu mnie zdemotywował xD )

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna