Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 25 maja 2007 22:46
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Od ponad roku zaglądam na Forum Actionum, jest to bardzo popularne (ponad 400 tys. postów) forum czasopisma CD Action gdzie głównym tematem są oczywiście gry. Swoboda rozmowa o grach odbywa się w temacie Komentarze, gdzie możemy przedstawiać swoje opinie nt. danej gry. Lecz zasady tam panujące są nieco inne niż wszędzie - tematy zakładają tylko osoby do tego uprawnione. Tak więc utworzono tam dział z propozycjami nowych tematów, jeśli wystarczająco duża liczba osób poprze temat to zostanie on założony. Już kilka razy pisałem o tym aby założyć temat o JAZZ: Hired Guns ale bezskutecznie, nie oszukujmy się - nikt nie słyszał w polsce o tej grze.

Tak więc domyślacie się, że my fani serii Jagged Alliance musimy wziąć sprawy w swoje ręce. Plan jest taki: Ja proponuję temat JAZZ: Hired Guns, a wy go popieracie (na Forum Actionum rzecz jasna). Ci, którzy jeszcze tam nie mają konta - załóżcie bardzo was proszę, nawet jeśli mają być używane wyłącznie do tego celu.

Tak więc, do dzieła! Przejdź do tematu na forum CDA z propozycją Lena

PS. Tematu JA3 nie ma co proponować bo nawet jeśli dużo osób to poprze możemy być pewni, że nie założą - za wcześnie.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Bartek0511
Post : 25 maja 2007 23:10
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Już poparłem ;-)


*
 
MemfiS
Post : 25 maja 2007 23:24
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 03.05.2007
  • Skąd: Nowy Sącz


Ja również ! ;-)

_________________
Obrazek
Zapraszam :)


*
  WWW
Popers
Post : 25 maja 2007 23:41
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


jutro , towarzysze broni, jutro....


*
 
lukasamd
Post : 26 maja 2007 10:14
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja również popieram ten pomysł ;)


*
  WWW
Kyle-Simmons
Post : 26 maja 2007 10:48
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 49
  • Dołączył: 31.07.2006
  • Skąd: Otwock


Rejestruję się i popieram :-)

Poparłem;)

_________________
www.ironsquad.xt.pl


*
  WWW
Fireox
Post : 26 maja 2007 13:04
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Tak samo jak poparzednik...zarejestrowałem się i poparłem :)


*
 
Rafadan_PL
Post : 26 maja 2007 22:12
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Ja zasadniczo też ten pomysł popieram... Tylko czy to nasze masowe poparcie będzie miało jakieś znaczenie? Użytkownicy Forum Actionum zobaczą nagły desant kilku(nastu) nowych użytkowników tłumnie popierających pomysł Lena i nie wypowiadających się nigdzie indziej. Moim zdaniem takie akcje są dobre w anonimowych ankietach, w takiej sytuacji jak tutaj - Actionowcy mogą nas po prostu olać...

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
lukasamd
Post : 27 maja 2007 12:01
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Albo ktoś wejdzie na linki w sygnaturkach (np. moją lub Lena) i zobaczą że na naszym forum narodził się taki (niecny i złowrogi :lol: ) plan podboju CDA przez Jagged Alliance...


*
  WWW
Kyle-Simmons
Post : 28 maja 2007 01:25
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 49
  • Dołączył: 31.07.2006
  • Skąd: Otwock


Zdaje się, ze pojawiła się odpowiedź moderatora :-)

_________________
www.ironsquad.xt.pl


*
  WWW
Len
Post : 28 maja 2007 11:51
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rafadan_PL pisze:
Tylko czy to nasze masowe poparcie będzie miało jakieś znaczenie? Użytkownicy Forum Actionum zobaczą nagły desant kilku(nastu) nowych użytkowników tłumnie popierających pomysł Lena i nie wypowiadających się nigdzie indziej.

Myślałem o tym ale lepsze to niż gość z ilością 100 postów, który proponuje temat a wszyscy go olewają bo nawet nie wiedzą co to za gra. Tak było wcześniej.

Poza tym jak zauważył Kyle-Simmons, zwróciliśmy uwagę moderatora, a to już coś :) Mam nadzieję, że odpowiedź jaką mu udzieliłem jest wystarczająca.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 maja 2007 16:21
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


IMO nie ma co liczyć na niesamowite rozdzielanie tematów itp - to jest forum o grach (i gazecie oczywiście) w ogóle więc takie serwisy nie zawsze pozwalają sobie na wgłębianie się w szczegóły tym bardziej że mogą to być tematy po 5-10 postów...

Z drugiej strony JAZZ to już rzeczywiście inna gra więc...


*
  WWW
Lemur
Post : 28 maja 2007 16:54
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Pomysł tak jak mówiłem przedni, szkoda tylko że ludzie bardziej interesują się "Jazz" niż "7,62". Rozumiem że "Jazz" to nieoficjalna kontynuacja "Jagged Alliance" i więcej osób kojarzy ten tytuł. Nie mówiąc już o tym że to forum jest poświęcone głównie serii "Jagged Alliance" więc taki krok jest zrozumiały.
Jednak nie sądzicie że "7,62" ma hipotetycznie więcej do zaoferowania niż "Jazz"?. Grafika, sposób rozgrywki, questy, broń i wiele innych kładzie jak na razie "Jazz" na łopatki. Jedyną dostrzegalną przewagą "Jazz" nad "7,62" jest bardziej rozwinięty system rozgrywki ekonomicznej, a to chyba niewiele?.

Może ludzi odrzuca skopień komplikacji i "niszowości" jej poprzednika, (czyli "BrygadyE5")?. Sam nie wiem... :zdziw:

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 28 maja 2007 17:23
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lukas: Mi nie chodzi o rozdzielanie tematów tylko stworzenie nowego dla JAZZ: Hired Guns i w nim kontynuowanie rozmowy o tej grze.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 maja 2007 17:28
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wiem - chodziło mi o reakcję moderatora.


*
  WWW
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów. Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron