Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Lemur
Post : 03 lut 2007 21:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Mi też właśnie o to chodzi, chyba programiści nażarli się za dużo chińszczyzny:-).


*
 
Len
Post : 06 lut 2007 14:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tutaj możecie zobaczyć okładkę gry JAZZ: Hired Guns, ja bym to nazwał tapetą bo nie sądzę by dali coś takiego na półki sklepowe. No chyba, że chcą by ich gra leżała wśród erotycznych gier i miała ograniczenie od 18 lat (bo ci co oceniają nie muszą nawet grać, żeby wiedzieć - a przynajmniej w polsce :]).


*
  WWW
Lemur
Post : 06 lut 2007 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Taa, wszyscy się brechtają z tej okładki:-). Mi nie przeszkadza. Ale sprawia wrażenie że jest trochę Tanja;-). Co najwyżej przy niskiej cenie oryginału kupi ją parę dodatkowych osób. Nie od dzisiaj wiadomo że seks się świetnie sprzedaje:-).
To tak naprawdę jedna z wielu tapet którepojawiła się w zeszłym roku, zobaczymy co będzie z tą okładką:-).


*
 
Len
Post : 06 lut 2007 15:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lemur pisze:
Co najwyżej przy niskiej cenie oryginału kupi ją parę dodatkowych osób.

Albo mniej jeśli chodzi o rodziców wybierających prezent dla swoich dzieci.


*
  WWW
Lemur
Post : 06 lut 2007 15:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Hehe, no taaa....latwo sie zapomina ze mialo sie mniej niz 18 lat. W sumie przeciez sam zaczynalem grac w JA bedac dzieckiem. Widzisz mi sie jednak wydaje ze jak bedzie fan ktory ma mniej niz 18 lat to po prostu sam sobie kupi ta gre za zaskurniaki:-). Innym problemem jest przewrazliwiony sprzedawca ( w co raczej watpie ) albo nowo wprowadzone jakies tam giertychowskie prawo zabraniajace gier taktycznych z okladkami gdzie sa rozneglizowane panie.
I teraz powieddzie mi, bo tego nie rozumiem. Dlaczego takie emocje (czesto negatywne) wzbudza okladka ze zgrabna i troche rozebrana pania?. A znikome wlasciwie koles z komuflazem na pysku trzymajacy w reku noz bojowy z siedmiocalowym ostrzem ociekajacym krwia?. To jest troche...hipokryzja:-/.
Jak chcecie kontynuowac to proponuje w "innych tematach" bo nieswiadomie w sumie offtopa zrobilem.


*
 
lukasamd
Post : 06 lut 2007 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie no sorry - jeżeli to będzie okładka JAZZ to cofam wszystkie komplementy które wyraziłem na temat tej gry i nie będę w nią grał. To wygląda żałośnie - po prostu totalne dno i katastrofa.


*
  WWW
Len
Post : 06 lut 2007 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Taak, to okładka dla erotomanów. Jakbym ją zobaczył na półce w sklepie to bym nawet nie zajrzał co to jest. Jak jest gra o żołnierzach to ma być żołnierz do k**** j*****, moim skromnym zdaniem :one:


*
  WWW
Lemur
Post : 06 lut 2007 19:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


No przecież to jest żołnierz i ma ciekawy...kamuflaż :D . Strzeliłbyś do takiego hmmm....żołnierza?;-). Do k..... hę.... Jadzi?;-)
A tak na poważnie?. Okładka pewnie będzie zmieniona 10 X (bo teraz to jest pewnie specyficzny chwyt marketingowy). No i pewnie i tak w polskiej wersji będzie inna (jak w przypadku Brygady).


*
 
lukasamd
Post : 06 lut 2007 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Miejmy tylko nadzieję że polskie firmy nie dadzą jakiejś katastrofalnej ;) Swoją drogą - brygada ma fajna okładkę ;)


*
  WWW
Lemur
Post : 06 lut 2007 23:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Mi tam to ryba, jak dla mnie to mogą nawet dać rozkładówkę z Hustlera;-).
Oczywiście to nie wróży dobrze jakości produktu, ale nie wszystko złoto co się świeci:-).
Biorąc pod uwagę dzisiejsze doniesienia prasowe o możliwym embargu, nie tylko boję się zwyczajnie o polsko-rosyjską wpółpracę polityczno-gospodarczą ale o takie małe coś jak Jagged Alliance i inne. Mam nadzieje że skończy się na pogrożeniu paluchami z obu stron.
Tak swoją drogą gadam z Rosjanami np. na forach o "7,62" i nie spotykam się z wrogością przedstawiając się jako Polak.
Moim zdaniem Brygada ma średnią okładkę, to jakiś pierwszy lepszy skan z programu Land Warrior, a ma to do zawartości gry tyle co pięść do oka.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Lemur, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 07 lut 2007 09:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No tak ale reklamuje grę jako coś innego - choć wyraźnie jest napisane "Nowy wymiar gier TAKTYCZNYCH" a ludzie mogą pomyśleć sobie że to jakiś FPSik ;) Dla mnie okładka jest ważna dlatego że ze słabą (np. taka jak teraz) gra nie będzie miała dużych szans przebicia.

Co do sporu Rosja-Polska. Również trochę się tego obawiam, może najlepiej założyć temat o tych wydarzeniach w dziale HydePark?


*
  WWW
Gość
Post : 07 lut 2007 12:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Ok, moje żarty i swobodne podejście do tematu wynikają z tego że nie wierzę że to ostateczna wersja tej okładki.
Można założyć, ale polityka to niebezpieczny temat;-).


*
 
Lemur
Post : 07 lut 2007 21:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Przez przypadek odnalazłem screeny z już nieistniejącego projektu:African Alliance. Giera wyglądała bardzo podobnie jak JAZZ i z tego co udało mi się przetłumaczyć wszystkie owoce prac poświęcone przy tworzeniu AA zostały przekazane do JAZZ. Oczywiście o ile dobrze zrozumiałem, bo tłumaczyłem bubelfishem:-P.

http://www.ag.ru/screenshots/african_alliance/134122

Piszę o tym, bo na screenach widać ładne zbliżenia, mam nadzieje że takie "najazdy" kamery będą możliwe także w JAZZ.


*
 
Len
Post : 14 mar 2007 14:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na rosyjskim portalu ZOMG pojawiła się recenzja gry JAZZ: Hired Guns! Nie wiem co tam napisali bo jest tego sporo no i po rosyjsku, ale zaciekawiły mnie screeny. Obejrzyjcie je, zobaczcie na te budynki, toż to jagged!
Jeszcze kilka miesięcy gra wyglądała nijak ale teraz prezentuje się naprawdę dobrze, grafika jest bardzo ładna i przejrzysta. Wielka szkoda, że to już nie JA3D.

ZOMG - Recenzja gry JAZZ: Hired Guns


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 mar 2007 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No niestety ale to wina SF :( ... Przed chwilą pisałem że nie sądzę aby gra miała premierę w czerwcu 2007. Po obejrzeniu screenów zmieniam zdanie - jest to jednak chyba możliwe ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


cron