Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Rain
Post : 04 lis 2007 17:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 39
  • Dołączył: 19.09.2007
  • Skąd: Poland - Lodz


Len pisze:
Przypadkowo znalazłem ten screen pokazujący jak... hmm... najemnik skuwa kogoś w kajdanki :P

Raczej go "dupczy" :one:
Tragedia..jezeli tak ma wygladac finalna wersja to ja podziekuje i przejde na Shadow Company :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 lis 2007 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Już nie o to chodzi że ktoś po prostu sobie nieźle zażartował tylko to przenikanie obiektów - widać fizyka i grafika w grze jednak mają jeszcze dosyć poważne błędy.


*
  WWW
Len
Post : 05 lis 2007 20:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zapomniałem wspomnieć, że ten screen znalazłem na forum bloga firmy Mist Land, więc pochodzi jeszcze z czasów JA3D. Patrząc na grafikę - ma już parę lat.


*
  WWW
Len
Post : 25 sty 2008 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
lukasamd
Post : 25 sty 2008 19:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wydaje mi się że w demku grafa wyglądała gorzej... no ale to było tylko demko.


*
  WWW
Len
Post : 02 mar 2008 15:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dość niedawno niemiecki portal TakikZone zaprezentował zupełnie nowe zdjęcia z Hired Guns: The Jagged Edge. Muszę przyznać, że wyglądają naprawdę świetnie. Szczególnie podoba mi się to z dźwigiem, zobaczcie na jakiej wysokości jest najemnik!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

__________________________________________________

A oto zdjęcia pochodzące z zapowiedzi, która pojawiła się w serwisie TakikZone o której mowa była w dzisiejszym newsie. Nie wyglądają tak imponująco jak wcześniejsze, głównie za sprawą niskich ustawień graficznych ale mimo wszystko - warte obejrzenia.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 02 mar 2008 15:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Całkiem nieźle to wygląda, mnie wkurza to, że w niektórych miejscach coś jest wykonane niemal idealnie a obok mamy np. ścianę z beznadziejną teksturą :/ No ale może włączenie filtrowania anizotropowego będzie nieco niwelować ten efekt...

Całkiem nieźle wygląda woda choć screeny robione są tak, że nie widać czy użyto pixel shaderow czy nie. Podoba mi się także ilośc obiektów - tu samolot, tam helikopter, statek, dźwig, w poprzednich JA tego nie było.


*
  WWW
Len
Post : 02 mar 2008 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Co do grafiki to się zgadzam, jest bardzo nierówna. Przykładem jest tama - fajnie wykonana wieżyczka, szczegółowa ale sama tama to jedna niewyraźna tekstura. Za to plusem na pewno jest zróżnicowanie terenu. Widać, że twórcy dużą uwagę poświęcili sektorom, starali się aby żaden nie był podobny do innego.


*
  WWW
Popuś
Post : 02 mar 2008 17:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Łooooohoooo!!!! Pakujemy się na dźwigi i skok na baaaandżiiiiiiii... :devil: Ciekaw jestem jak trafić takiego najemnika... czyżby motyw znany z filmów akcji - jeden gości siedzi u góry i broni się przed wspinającymi się przeciwnikami? Genialna sprawa ;)
Szkriny bomba - powalił mnie też ten okręt wojenny - takich właśnie rzeczy mi w JA2 brakowało (Iron Squad może by jakiś krążownik na rzekę wstawił w LS xD)
http://www.taktikzone.de/higu/shot12.jpg Czy mi się wydaje czy to "ogólny" obraz sektora? taki jak ten kiedy w JA2 kliknęliśmy PPM na mini-mapkę? :-D
Zgadzam się z Lenem - widać, ze twórcy mocno przyłożyli się do sektorów i znają się na swojej robocie. Mapy są pelne róznych przedmiotów, jednak jednocześnie nie są przeładowane i nie wyglądają sztucznie (co się zdarza niektórym amatorskim sektorom do Jagga)


*
  WWW
Len
Post : 30 mar 2008 14:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W teście gry Hired Guns: The Jagged Edge na niemieckim portalu Gamestar.de pojaiwły się również nowe screenshoty. Ponadto na TaktikZone.de pojawiła się druga już recenzja gry. Oto nowe zdjęcia:

Gamestar.de
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

TaktikZone.de
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 04 cze 2008 16:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Co ja będę gadał. mamy pierwsze zdjęcia z polskiej wersji językowej Hired Guns: The Jagged Edge! Najlepsze jest to, że jako jedyni i jako pierwsi mamy przyjemność je zaprezentować :) Dla fanów wszystko ;) Podziwiajcie i czekajcie bo premiera już za 2 tygodnie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 04 cze 2008 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Te screeny są lepsze niż wszystkie prezentowane do tej pory z innych wersji językowych, a przynajmniej ja tak uważam - nie pokazywano nam choćby takiego mostu albo tak ładnie wykonanej dżungli (ostatni screen).

Wydaje mi się że gra wygląda lepiej niż w demku EN które udostępniono w 2007r.

Do samego spolszczenia nie mam zastrzeżeń - wszystko wygląda ok, dobrano czcionki które komponują się z grą, jeżeli tak wygląda cała gra to TopWare należy się wielki plus :ok:


*
  WWW
Len
Post : 13 lis 2008 22:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Trochę późno o tym piszę ale cóż. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe screenshoty albo gra jeszcze w Hired Guns to byłbym wdzięczny za wykonanie takowych. W galerii na stronie większość zdjęć pochodzi z innych wersji językowych, głównie rosyjskiej. Trzeba to zmienić. A ja niestety już ukończyłem grę i nie bardzo mi się widzi granie od nowa tylko po to, żeby zdjęcia porobić :] A podczas gry nawet nie pomyślałem :]

Mówiąc krótko - macie coś, ślijcie.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9


cron