Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 25 sty 2007 18:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A co można wiedzieć, wiadomo że robił ją Alexandr Szukajew i będzie bodajże 8 utworów o ile dobrze pamiętam. W którymś z wywiadów na JAC jest napisane na pewno.


*
  WWW
Lemur
Post : 25 sty 2007 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


8 utworów to już coś. Oby pasowały do klimatu. Inny motyw w bazie, inny motym podczas walki itd. Najlepszy rozwiązaniem byłaby muzyka poważna. Dlaczego?. Bo gracze mają zróżnicowane gusta muzyczne a dobra muzyka "klasyczna" jest do zaakceptowania dla każdego. Pamiętacie Silent Storm: Hammer & Sickle?. Tam podczas walki pojawiał się metalowy kawałek :zdziw: . Ja nie mam nic przeciwko mocnej nucie, lubię i słucham ale do klimatu tej gry pasował jak pięść do nosa.
Na szczęśćie muzykę zawsze można wyłączyć:-).


*
 
lukasamd
Post : 26 sty 2007 05:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Bardzo dobrze że jest nowa muzyka ale chodzi mi o to że w zwiastunie mogli już "pokazać" następny kawałek a nie cały czas robią filmy ale tylko z tamtym jednym. Wiadomo że nie mogą pokazywać wszystkiego przed premierą ale jeden utwór to chyba by tutaj nie zaszkodził.


*
  WWW
Len
Post : 28 sty 2007 11:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No więc pewnie wyszli z założenia, że tamtego zwiastuna prawie nikt nie widział i słusznie. Nie wiem czy zainteresował się nim ktoś kto nie jest fanem JA, nie pojawił się nawet na takich portalach jak Gamershell.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 sty 2007 14:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No prawda ale ten szokować też nie szokuje a to raczej zła reklama, rozumiem gdyby wyszedł 1,5 roku wcześniej. Wtedy mógłby wzbudzić zainteresowanie graczy nieznających JA.


*
  WWW
Lemur
Post : 28 sty 2007 14:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


No właśnie,bo ta gra wygląda jak ulepszone Cold Zero:-<. Niestety podobnie może być z JA 3 bo prosty mod do Silent Storma mógłby być wydany nawet 2 lata temu. Ej, zobaczymy jak będzie. Ja kupię wszystkie te gry i wtedy będę oceniać:-).


*
 
lukasamd
Post : 28 sty 2007 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Miejmy nadzieję że prostym modem to SS to to nie będzie. Najlepiej gdyby użyli 200% możliwości silnika ;)

Na zainteresowanie nowych jednak raczej nie ma co liczyć, no chyba że naprawdę się chłopaki postarają.


*
  WWW
Gość
Post : 28 sty 2007 14:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Oby wycisnęli maksimum możliwości z tego silnika. Jazz to na pewno nie będzie blockbuster, ale może okaże się grywalnym średniakiem ze stanów wyższych:-).
Inna sprawa to marketing, signum temporis niestety. Zobaczcie jaką reklamę miała Brygada, w sumie żadną. A zajęła np. 9 miejsce na liście najlepszych gier 2006 r. na dość znanym polskim portalu o grach komputerowych. Apeiron za marketing 7,62 dostał już nagrodę. Na targach komputerowych był bungalow, ekipa była ubrana w koszulki z logo gry, a samą grę reprezentowała ładna, długowłosa hostessa ubrana w moro:-). Gry teraz to business, product placement itd. Gra musi sie przecież sprzedać. Co innego kiedy na rynek wchodzi gra rewolucyjna, albo na przypakład kontynuator bardzo znanej serii. Fanów Jaggeda jest sporo, ale niestety nie na tyle dużo jak np. Fify. O spotach w tv, można zapomnieć. I tu jest problem, czysto ekonomiczny.
Ja jednak uważam że przy średnich nakładach środków można zrobić naprawdę dobrą grę i mam nadzieje że jednak tak będzie w przypadku nowych Jaggedów. Smutne i absurdalne jest to że tak skądinąd znana i ceniona seria jak JA może nie znaleźć godnego następcy. Oby tak nie było:-). Najważszejsze że coś się ruszyło, obyśmy mieli na co czekać:-).


*
 
Len
Post : 28 sty 2007 18:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


JAZZ: Hired Guns powstaje na silniku Alfa Antiterror, a ta gra z kolei odniosła bardzo duży sukces w Rosji, a jak na grę strategiczno-taktyczno-turową wręcz ogromny! W GFI Russia pracują ludzie, którzy naprawdę znają się na strategiach, tylko ja mam wrażenie, że ich produkty zbyt wolno się rozwijają ostatnio.

Na zwiastunie JAZZ widać jak postacie sztywno się poruszają, wolno upadają i budynki dziwnie niszczą (zupełnie jak w JA2). Twórcy tak bardzo skupili się na klimacie gry, że zapomnieli iż takie elementy jak fizyka gry czy animacje także tworzą klimat.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 sty 2007 18:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Muszę tylko powiedzieć że Alfa zbyt popularna to IMO nie jest - nawet na jakiejkolwiek sieci P2P trudną ją zdobyć ;) Chciałbym zagrać ale w Polsce raczej nie wyjdzie a ściągnąć też się nie da, wtedy mógłbym sam wyrazić moje zdanie co do tego jak dobrze może wyglądać JAZZ.

@Len - cieszę się bardzo że chwaliłeś grafę tej gry ;)

A co to fizyki itp. - może to jeszcze poprawią ;) Trzeba mieć nadzieję.


*
  WWW
Len
Post : 28 sty 2007 18:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
@Len - cieszę się bardzo że chwaliłeś grafę tej gry ;)

Nie ja tylko Varak bo to on pisał artykuł. Ale on zostanie opublikowany dopiero za parę dni ;)

No bo pisałem, że gra jest popularna ale w rosji. Z tego co wiem w Rosji chyba używają jakiś innych programów p2p bo w ogóle w tych naszych bardzo trudno jest znaleźć jakąkolwiek rosyjską grę.

Fizyki już raczej nie poprawią, w ostatnim newsie na stronie GFI mówili, że trwają już ostatnie prace i gra zostanie wydana w pierwszym kwartale 2007r., który rozpoczął się miesiąc temu :] Teraz pewnie tylko grają i poprawiają drubne błędy, które zostały o ile nie tłoczą już płyt.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 sty 2007 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to ja zakładam i trzymam się innej mojej zmyślonej bajeczki - ten zwiastun powstał dużo dużo wcześniej ale dopiero teraz go opublikowali a gra wygląda nieco lepiej zaś fizyka jest prawie perfekcyjna :D

Pomarzyć zawsze można no nie? :)


*
  WWW
Lemur
Post : 28 sty 2007 22:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


lukasamd---> Obyś był dobrym prorokiem! :D


*
 
lukasamd
Post : 29 sty 2007 09:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Heheheheh.... to takie moje domysły ale bardzo podobnie tzn. optymistycznie starają się myśleć ludzie czekający na DN:For(n)ever ;) takie podejście może jest optymistyczne ale jak się okaże że gra jest słaba to tak jak dostać mocnego "kopa w twarz" ;)


*
  WWW
Lemur
Post : 02 lut 2007 14:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


No to mamy następny filmik!:

http://www.gfi.su/index_text_and_img.ph ... 4&men_id=7

Problem w tym że mi się film nie odtwarza, no ale to pewnie dlatego że komp mi się kopie.
Bez sensu że to zamieściłem, filmik nie różni się niczym od poprzedniego, chociaż na stronie sugerują że film jest nowy.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron