Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Popuś
Post : 30 paź 2006 22:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Na marginesie calkiem niegłupia - też bym nie chciał pokazywac czegoś takiego. Natomiast Max Tumin pchnięty przez fanów zdecydował się im pokazac choć trochę wygladu rozgrywki.


*
  WWW
Len
Post : 30 paź 2006 23:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ej, ej. A kto mówił, że Max Tumin wogóle maczał palce w tym zwiastunie. To był tylko mój przykład :] :P


*
  WWW
lukasamd
Post : 31 paź 2006 14:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Widze że światło dzienne mogą tutaj ujrzeć bardzo możliwe i niewiarygodne zarazem scenariusze :D . My możemy tylko przypuszczać co i jak było z tym zwiastunem - ktoś na świecie pewnie wie ale na pewno nie powie ;)


*
  WWW
snick
Post : 31 paź 2006 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Oglądałem na niskiej jakości i szczerze mówiąc nie wstrząsnął mną... Jednostajna muzyka, mało widać, mało akcji... Taki przeciętniak.


*
  WWW
Len
Post : 01 lis 2006 11:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wszyscy tak narzekają na zwiastun ale raczej tylko dlatego, że jest bardzo jednostajny i brak w nim akcji. Ale jeśli ściągniecie zwiastun JA2UB to zobaczycie, że jest dokładnie to samo, choć nie przeczę, ze o obu grach możnaby nakręcić lepszy.


*
  WWW
mtl
Post : 01 lis 2006 18:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Wiesz, po paru latach grania w JA2, zwiastun JA25 moze co najwyzej 'lekko' nas zainteresowac co to to biale zamiast ziemi. A od JA3D chcemy czegos wiecej wiec nie ma dziw ze nas rozczarowal z deka ten film.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 09 lis 2006 10:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cóż, najwyraźniej myśleli, że fanów strategii turowych to zainteresuje bo nie potrzeba im nigdy bajerów. Niestety w dzisiejszych czasach bajery mają największe znaczenie i dopadło to nawet nas.

Mogli pokazać jakieś wybuchy, ciekawe akcje, prawdziwe odgłosy gry z muzyką w tle, która jest związana ze zdarzeniami odbywającymi się na ekranie (reaguje na nie).


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 sty 2007 20:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


ZWIASTUN JAZZ: Hired Guns

Dzisiaj firma GFI opublikowała zwiastun swojej nowej gry. Co o nim sądzicie? Jakie są wasze nadzieje na przyszłość gry która miała być kontynuacją serii Jagged Alliance?


*
  WWW
Bartek0511
Post : 24 sty 2007 20:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Dla mnie bomba, już się nie moge doczekać ;)


*
 
Lemur
Post : 24 sty 2007 21:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Ściągnąłem tego trailera w wysokiej rozdzielczości. Nie powalił mnie, ale też nie odrzucił negatywnie :) . Moim zdaniem aż tak daleko nie odchodzi od klimatu Jaggeda. Poza tym na szczęście są jeszcze 2 gry w produkcji które mogą być bardzo ciekawe (7,62 i JA 3). Martwią mnie tylko te dogtagi zajmujące 1/4 ekranu.


*
 
lukasamd
Post : 25 sty 2007 05:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja oglądałem i zachwycony nie jestem - widać raczej to co było na zwiastunach JA3D, muza ta sama :/ Mogliby coś jeszcze popoprawiać.


*
  WWW
Len
Post : 25 sty 2007 12:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja oglądnąłem i też zachwycony nie jestem. Ale nie ma co się dziwić skoro to gra strategiczno taktyczna. Grafika bardzo się polepszyła, teraz dopiero widać jak bardzo Strategy First ograniczało GFI w projekcie JA3D.

Tylko martwi mnie kilka rzeczy. Wszystko jest trochę sztywne, budynki się walą ale dziwnie, właściwie to tak jak w JA2 tyle, ze tutaj wali się także sufit. Postacie upadają trochę wolno (dziwna fizyka). Ale za to wybuchy znacznie poprawiono a walki wyglądają ciekawie.

A muzyka w tle? Nie wiem po co mieliby ją zmienić, jest dobra :)


*
  WWW
snick
Post : 25 sty 2007 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Zastrzeżenia:
- Ogień z wybuchów znika bardzo szybko i nierealistycznie.
- Budynki walą się nieestetycznie :) Popatrzcie chociażby na Silent Storm, to - zrozumiecie, co mam na myśli.
- Po wybuchu granatu, postaci nawet nie odrzuciło w bok, straciła tylko PŻ. Krok do tyłu w stosunku do JA2?! :|
- Postacie poruszają się sztywno i nieładnie to wygląda.


*
  WWW
Lemur
Post : 25 sty 2007 15:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Engine wygląda na rzeczywiście dużo słabszy niż w Silent Stormie. Fizyka faktycznie szwankuje (zwróćcie uwagę jak wolno pojawia się np. krater po wybuchu granatu). Jak dla mnie to wszystko jest jednak do zaakceptowania. Problem w tym że gdyby ta gra ukazała się np. w 2002-2003 roku zrobiłaby furorę. Tak, bo technicznie SS z 2003 stoi jednak o półkę wyżej. Nic to, zobaczymy jak to będzie. Jak już mówiłem - nie zrażam się. Oczekuję jednego - Grywalności!. :D


*
 
lukasamd
Post : 25 sty 2007 18:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
A muzyka w tle? Nie wiem po co mieliby ją zmienić, jest dobra :)


Dobra dobra ale do nowego zwiastunu mogli dać już jakość inną bo jak narazie o muzyce niewiele wiadomo.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron