Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 02 lip 2008 12:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Również trochę pograłem i moja opina jest taka że głosy niektórych najemników wyglądają tragicznie. Na przykład gdy w swojej drużynie mamy kobietę i karzemy jej iść w jakieś miejsce wydaje dziwne dźwięki które momentami przypominają krzyk podniecenia. Ładnie natomiast wygląda grafika. Drzewa i trawy które kołyszą się w czasie wiatru wyglądają nawet realistycznie. Nie zachwyca natomiast efekt "wróg-pocisk". Podczas trafienia choćby z dalekiej odległości z jakiejkolwiek broni powoduje że trafiony przeciwnik odlatuje nawet kilka metrów do tego jeszcze żyje mimo tego że jest martwy.

Ogólnie rzecz biorąc momentami gra wciąga ale to nie to samo co parę lat temu.


*
 
Len
Post : 02 lip 2008 12:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen pisze:
głosy niektórych najemników wyglądają tragicznie.

Nie wiem, nie miałem okazji zobaczyć ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 02 lip 2008 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Nie wiem, nie miałem okazji zobaczyć ;)


Ale usłyszeć miałeś okazję ;)


*
 
momo78
Post : 02 lip 2008 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Wigen pisze:
gdy w swojej drużynie mamy kobietę i karzemy jej iść w jakieś miejsce wydaje dziwne dźwięki które momentami przypominają krzyk podniecenia.

muszę mieć tę gierke :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
gvk
Post : 02 lip 2008 15:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 20.06.2008


Ja w końcu zaczynam odczuwać przyjemność z gry :-) Moi najemnicy mają wreszcie porządniejsze karabiny, amunicji do oporu więc nie muszę liczyć się z każdym wystrzelonym nabojem, a podczas ataku na lotnisko ściągałem wszystkich przeciwników z takiej odległości że nie pomyśleli nawet o rzucaniu w moją stronę granatów... co do odgłosów najemników to są one po prostu tragiczne (niestety odgłos mojej bohaterki nie kojarzył się z podnieceniem) - na chwilę obecną dla własnej zdrowotności wyłączyłem kwestie mówione oraz muzykę...


Ostatnio zmieniony 02 lip 2008 21:18 przez gvk, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Wigen
Post : 02 lip 2008 15:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Ale również czasami odczuwam niedosyt ponieważ jak przejdę już pierwszą misję i chce przejść do drugiej lokacji to najemnicy mi się zwalniają. Nawet nie wiem z jakiego powodu.


*
 
suicidegirl
Post : 02 lip 2008 15:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 08.11.2006
  • Skąd: Warschau


Ja już zamówiłam na Allegro i postanowiłam nie czytać Waszych krytycznych postów na temat tej gry, by się do niej nie uprzedzić ;)

_________________
http://nathalie.zan.pl/blog


*
  WWW
Len
Post : 04 lip 2008 15:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Najlepiej, nie przekonasz się dopóki sama nie spróbujesz ;)

Mi gra podoba się coraz bardziej, zdobywam coraz lepsze wyposażenie i robi się naprawdę ciekawie. Tylko co mnie denerwuje: sto razy wczytuję i wchodzę do sektora tylko dlatego, że gracz na powitanie rozwala cały mój oddział swoimi wspaniałymi granatami :wall:

Edycja:
Jasna cholera. Patrzę na zegar i okazuje się, że spędziłem 2 godziny próbując wejść do sektora żyjącymi najemnikami :/ Sektor taki, że gdziekolwiek rozstawię swoich, zawsze są na wzniesieniu dzięki czemu wszyscy wrogowie z całego sektora bardzo dobrze ich widzą... i wszyscy mają granaty.


*
  WWW
gvk
Post : 04 lip 2008 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 20.06.2008


Cytuj:
Jasna cholera. Patrzę na zegar i okazuje się, że spędziłem 2 godziny próbując wejść do sektora żyjącymi najemnikami :/

To jest właśnie największa bolączka tej gry. Pewnie większa część tych 2 godzin to sam proces wczytywania tzw. quick loadów :D Ja całe szczęście mam już chyba tego typu atrakcje za sobą (mam nadzieje). Ostatnie sektory zdobywam z łatwością a i z rozstawianiem swoich ludzi na początku nie ma problemów. Ale quickloady nadal meczą, zwłaszcza na dużych lokacjach jak pałac albo miasto portowe.

Odchodząc nieco od tego tematu to mam pytanie czy ktoś znalazł zastosowanie dla umiejętności saperskich?? Czy jest to tylko relikt po JA??


*
 
GrU
Post : 04 lip 2008 22:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Tylko to ma być/miało być Hired Guns - gra dla mas
a nie
Hired Guns - symulator dla wąskiego grona

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Len
Post : 05 lip 2008 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No nareszcie udało mi się przejść sektor "Blokada drogowa". Zaatakowałem go dziś po raz setny, ustawiłem najemników po drugiej stronie planszy niż zazwyczaj (choć tutaj też już próbowałem) i tak mi się szczęśliwie trafiło, że było tam mało najemników. Rozwaliłem tych, których widziałem, a reszta tylko podbiegała pod lufę, zanim zdążyli cokolwiek zrobić - ja ich rozwalałem i w sumie przez 90% walki nie ruszałem się z miejsca :) Zdobyłem też jeden granat ręczny (nareszcie).


*
  WWW
gvk
Post : 05 lip 2008 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 20.06.2008


Gratuluje samozaparcia :-)


*
 
Cell
Post : 05 lip 2008 17:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Len pisze:
Zdobyłem też jeden granat ręczny (nareszcie).



:D A ja znalazłem granat ręczny już w drugim sektorze xD . Widać granat jest żadkością - trudno go znaleźć i jest on generowany losowo. :P Miałem niezłego farta :-) .



Za każdą (coraz żadszą :-< ) próbą mojej gry w HG, kiedy walcze z wojskami kontraatakującymi w sektor odbity prze zemnie, gra mi się wywala do windy w połowie walki :no: . Super graa, ale niemoge tak grać, bo to bez sensu. Trza czekać na łatke.


Ostatnio zmieniony 05 lip 2008 17:03 przez Cell, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Popers
Post : 05 lip 2008 17:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Len pisze:
Zdobyłem też jeden granat ręczny (nareszcie)


wow :P
To co, oponenci ciskają granatami jak opętani, ale nic po nich nie zostaje ?


*
 
Len
Post : 05 lip 2008 17:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Popers pisze:
To co, oponenci ciskają granatami jak opętani, ale nic po nich nie zostaje ?

Zazwyczaj ciskają całym swoim arsenałem w pierwszej turze ale fakt - wielu zabiłem zanim cokolwiek zrobili, a wiem że mieli granaty bo wcześniej we mnie rzucali (ale wczytałem). To pewnie takie utrudnienie ze strony twórców, choć chyba nie potrzebne bo w tej grze nawet ręczne granaty lecą po linii prostej (mimo, że animacja pokazuje co innego) :]


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna


cron