Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Hawk
Post : 30 cze 2011 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 19.08.2006


Obrazek



Do zwerbowania właściwie za frajer - 20$ dziennie - po uwolnieniu z Tixy. Zawsze kiedy gram w JA2, mam wielki sentyment do tego chłopaka oraz do Dynama. Dlatego też wiele serca wkładam w ich szkolenie i właśnie w tym momencie Shank pobił absolutnie każdy możliwy sposób treningu. Złoty medal i osobny temat dla tego chłopaka za:

Obrazek




Wersja gry, na której cud ten się dokonał: Wildfire.

_________________
Keep what you kill.


*
 
Starchris
Post : 30 cze 2011 15:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Mówisz nam, że jakimś sposobem za jednym razem uzyskał 34 punktów siły. Ale jak ???

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Aver
Post : 30 cze 2011 15:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Shank dostał 24. Dynamo dostał 10. Za to Shank dostał 6 punktów doświadczenia :D

Pewnie byli przeciążeni i poruszali się po mapie i jak dotarli to podliczyło rozwój umiejętności.


Ostatnio zmieniony 30 cze 2011 15:44 przez Aver, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Hawk
Post : 30 cze 2011 16:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 19.08.2006


W Wildfire zestaw medyczny waży ok 25 kg. Dlatego też skompletowałem 6 takowych, prawie zużytych specjalnie do tego typu treningu. Do tego w małych kieszonkach po pocisku do moździerza (ok 4,5 kg), zestaw słuchawkowy, gogle uv oraz najcięższy pancerz z osłonami ceramicznymi. :)

Całość przeciążyło Shanka o ponad 1200%. Te umiejętności zyskał po wyjściu z Drassen i przejściu do pierwszego sektora obok. :) To jego pierwszy dzień treningu, wcześniej tylko praktykował sobie um. strzeleckie i zyskał ich (samemu) "zaledwie" 5 punktów. :)

_________________
Keep what you kill.


*
 
lukasamd
Post : 30 cze 2011 17:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ładnie, przez to że tyle punktów siły to od razu ogromny skok na doświadczeniu.

Jeżeli natomiast miałbym go oceniać jako najemnika to wyglądało to u mnie tak - ratuję go w Tixie, idę z nim do Estoni i załatwiam lądowisko, a następnie albo gdzieś się pałęta i szkoli samoobronę, albo wylatuje z oddziału.


*
  WWW
Hawk
Post : 30 cze 2011 18:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 19.08.2006


Początkowo jego jedyną zaletą jest dość spora inteligencja i dzięki temu chłopak ma potencjał. Niestety, zazwyczaj w La Tixa ma się już zgraną ekipę, do której dla Shanka nie ma miejsca. Mimo to, nie zawsze chodzi o to, by zmiatać wszystko jednym spojrzeniem, dlatego w ramach zabawy Shank jest sympatyczny i jest w porządku.

Wydaje mi się, że jego ksywa wzięła się z tytułu książki S. Kinga oraz filmu "Shawshank Redemption". :)

_________________
Keep what you kill.


*
 
Halucyn
Post : 03 lip 2011 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 06.12.2007
  • Skąd: Włodawa


Moim zdaniem najsłabszy najemnik w grze. Wszystko stoi u niego na bardzo słabym poziomie, oprócz niezłej inteligencji. Grając tak jak ja, czyli bez żadnych szkoleń (np. łażenie przeciążonym najemnikiem czy podkładanie i rozbrajanie min) Shank może posłużyć wyłącznie jako gość od szkolenia samoobrony. Jego umiejętność rzucania wogóle się nie przydaje, ponieważ ma takie słabe statystyki, że i tak prawie nigdy nie trafi w cel albo po prostu nie dorzuci granatu na daną odległość. Tak poza tym to dając mu do ekwipunku jakieś granaty będzie już prawdopodobnie przeciążony.

_________________
Obrazek


*
 
DEMOn
Post : 03 lip 2011 16:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 40
  • Dołączył: 01.10.2010
  • Skąd: Żnin


Raz miałem go w ekipie i szału nie robił...
Gość jest kiepski chyba, że ma się do niego jakiś sentment.

BTW Hawk Chimaira w twoim avku to nie przypadek?

_________________
"You cannot kill what you did not create"


*
  WWW
Assur-ad-mu
Post : 03 lip 2011 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


U mnie znalazł zastosowanie do walki przy prowadzeniu ognia zaporowego. Przeciwni nie chciał podejść. wywalał 30 pocisków na turę. Nic nie wchodziło ale niech się uczy.

W moim odczuciu ten "żołnierz" nie nadaje się do niczego. Rzuca tak daleko że czasem mam odczucie że on sam się nim rani. Uczy się może i szybko ale i tak nic z niego u mnie nie wyszło. Czasem szkolił samoobronę ale tylko w miejscach gdzie rzadko atakują bo nie nadążał.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 03 lip 2011 20:02 przez Assur-ad-mu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Svean
Post : 04 lip 2011 12:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


U mnie nigdy nie był w oddziale szturmowych ale też zawsze gdzieś się pałętał w drużynie supportu - uczy się super szybko (zwłaszcza siła i zdrowie przy bieganiu po planszy) i bardzo szybko robi levele dzięki czemu nawet przy słabszych statach bywa lepszy od innych najemników. Poza tym świetnie się nadaje do zabezpieczania zdobytych terenów, a po odrobienie treningu to i powalczy czasem przy odpieraniu patroli i jako nadzór nad samoobroną.

Shank jest w sumie niezłą kombinacją inteligencji i bardzo niskich kosztów. Aż szkoda zwalniać (chyba że gra się na czas).

_________________
Obrazek


*
 
Hawk
Post : 05 lip 2011 09:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 19.08.2006


Zastanawia mnie jeszcze jedno. Kiedy go rekrutujemy, Shank mówi nam o pragnieniu zemsty na ludziach z Balime, gdzie mieszkają jego rodzice. Zostawili go na pastwę losu i chłopak chce się zemścić... No dobra, a ma to jakieś odzwierciedlenie w grze? Próbowałem gadać Shankiem ze wszystkimi NPC-ami w Balime, ale to nic nie dało. Coś przeoczyłem? Czy po prostu ten wątek nie został do końca wykorzystany?


DEMOn pisze:
BTW Hawk Chimaira w twoim avku to nie przypadek?

Nie. :)

_________________
Keep what you kill.


*
 
MSG
Post : 18 wrz 2011 02:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 18.09.2011
  • Skąd: Silesia


Po załatwieniu paliwa w Estoni, używam go jako "kuriera" - zbiera graty po sektorach i sprzedaje je u odpowiednich NPC

_________________
Obrazek


*
 
mortyr
Post : 28 mar 2012 17:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 20.02.2012


Ja mu szkole siłe, i potem dołancza na listę tragaży(mam ich z ok.10, reszta walczy).


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron