Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 24 wrz 2011 10:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Załącznik:
Madlab1.PNG
Madlab1.PNG [ 10.05 KiB | Przeglądany 1814 razy ]


MadLab jest naukowcem, który uciekł z labolatorium Królowej. Ma ukryte pomieszczenie w stodole. Wejście do ukrytego pomieszczenia otwiera przełącznik znajdujący się w małym brązowym barku w domku obok stodoły. Miał plany aby sam zabić królową za pomocą robota, ale spotykając najemników stwierdził że mogą mu w tym pomóc. Podczas rozmowy zaoferuje nam zbudowanie robota wyposażonego w karabin (który musimy mu dostarczyć). Poprosi nas również o dostarczenie kamery video (można ją kupić w Balime). Po dostarczeniu potrzebnych części każe nam odczekać 24 godziny aż przygotuje robota. Następnego dnia dostaniemy od niego pilot do robota.

Można go spotkać w sektorach: E4, H7, H16 (więcej nie pamiętam).

Misja odnalezienia Dr Kairns-a zostanie zaliczona gdy zaczniemy z nim rozmawiać.
Misja dostarczenia kamery i karabina zostanie zaliczona gdy damy mu obie części.

Po dłuższej rozmowie MadLab przekaże nam również informacje na temat K4:Orta.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Perry
Post : 28 lis 2011 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


micand1989 pisze:
MadLab jest naukowcem, który uciekł z labolatorium Królowej. Ma ukryte pomieszczenie w stodole. Wejście do ukrytego pomieszczenia otwiera przełącznik znajdujący się w małym brązowym barku w domku obok stodoły. Miał plany aby sam zabić królową za pomocą robota, ale spotykając najemników stwierdził że mogą mu w tym pomóc. Podczas rozmowy zaoferuje nam zbudowanie robota wyposażonego w karabin (który musimy mu dostarczyć). Poprosi nas również o dostarczenie kamery video (można ją kupić w Balime). Po dostarczeniu potrzebnych części każe nam odczekać 24 godziny aż przygotuje robota. Następnego dnia dostaniemy od niego pilot do robota.



Aaa kumam typa, ale daaawno z nim nie gadałem, jakoś nie jestem przekonany do tego robota... :/

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
micand1989
Post : 28 lis 2011 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Perry pisze:
jakoś nie jestem przekonany do tego robota... :/

Dla robota założyłem nowy temat, aby nie mylić postaci.
robot-t2840.html

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron